Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Dariusz Batek CST 7R MTB Team Poland
2 Michał Kucewicz CST 7R MTB TEAM Poland
3 Ahti Mardo Amps Estonia
4 Jens Aagaard Team PRONGHORN RACING Denmark
5 Vitali Yazvinski Belarus Belarus
6 Bartłomiej Oleszczuk RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team Poland
7 Josef Lelek INS atelier Nachod Czech Republic
8 Daniel Baczewski LOTOS Team Poland
9 Anna Baturina Ukraine
10 Lars Storm HMTBK Denmark
11 Marek Zając MayerSport.pl Poland
12 Grzegorz Filary Poland
13 Jan Cirut Olsztyńskie Ustawki Szosowe Poland
14 Maksim Shchedrin STOLYAROV TEAM Russian Federation
15 Mariusz Marszałek KLUB KOLARSKI ŁOWICZ Poland
16 Pavel Chabinsky wildberries.ru Russian Federation
17 Boris Pavlov 4x4 off-road Russian Federation
18 Ivo Ráb Kuřim mtb Czech Republic
19 Maciej Kubicz Absolute Bikes Team Poland
20 Paweł Farion Orłów racing team rowertour.com Poland
21 Jozef Heglas Velocity Slovakia (Slovak Republic)
22 Martin Imrich MTbiker.sk Slovakia (Slovak Republic)
23 Clive Caldwell VTT United Kingdom
24 Ivan Grenavtsev Corto team Russian Federation
25 Seda Grenavtseva Corto Russian Federation
26 Alar Reiska HRK Estonia
27 Paweł Bukalski Baran Cycling Team Poland
28 Konstantins Smotrovs ebikeMachine Latvia
29 Krzysztof Wieczorkowski bez klubu Poland
30 Kim Eichen Eichen DMK Denmark
31 Henning Krudt TRI4 Denmark
32 Marcin Sarkowicz Scs Osoz Racing Team Poland
33 Mattias Israelsson Ck Lunedi Sweden
34 Tarmo Neemela Amps-Extreme Estonia
35 Andrzej Stadnicki 0 Poland
36 Mateusz Wasielewski Restive Team Poland
37 Lonnie Jensen Ridge Cycling Sweden
38 Mariusz Chyła REAL-64 sto Poland
39 Gareth Roberts Bryniau MTB United Kingdom
40 Erik Visscher TCHWV Netherlands
41 Robert Rutkowski DOMAX RACING TEAM Poland
42 Joost Dechering Bike2Build Netherlands
43 Michał Bogdziewicz Apteka Gemini Poland
44 Žilvinas Naujalis Jokers Lithuania
45 GRZEGORZ GOLEŃ 2Gie Poland
46 Adam Głowacki evo-bike Poland
47 Michał Neumann ROMET FACTORY TEAM Poland
48 Andrius Liškus MontisMagia Lithuania
49 Piotr Berdzik IMmotion Specialized Skoda GALL-ICM Team Poland
50 Thomas Bleibaum Bleibaum Teuto-Warriors Germany
51 Paweł Szlęk PM RIDER TEAM Poland
52 Michał Rosiński Warszawa Poland
53 Tomasz Tuszyński BLU Team Refleks Poland
54 Lars Jørgensen DMK Denmark
55 Hendry McNicol United Kingdom
56 Strøbæk Anette Denmark
57 Rolf Svensson Team Lapierre Sweden Sweden
58 martin Hansen Green Team Superior Danmark Denmark
59 Marek Małecki MTB TEAM EŁK Poland
60 Alexandre Wauters Belgium Mountain Bikers Belgium
61 Łukasz Pańko Erkado Racing Team Poland
62 Oskar Pluciński Erkado Racing Team Poland
63 Strøbæk Thomas Denmark
64 Daniel Lipinski TTC Beretta Toruń Poland
65 Alexei Moskalenko Лидер Кингисепп Russian Federation
66 Peter Algebäck Void Cycling Sweden
67 Henrik Crone Köser bikelab.dk Denmark
68 Yury A Shkurenko (GAGARIN Y.A.) AEON Russian Federation
69 Davi Cabral Rosa AB Bike & Fitness / Endorphhine Brazil
70 Łukasz Krawczyk Implos MTB Team Poland
71 Łukasz Wójciak Plewiska Poland
72 José Narra Salta Pocinhas Afghanistan
73 Ole Hylleberg Viborg MTB Denmark
74 Karsten Hansen Team Søften Denmark
75 Valerio rossi team bike Italy
76 Mantas Jasiulevičius Colibri cycling team Lithuania
77 SERGEY SAVIN Russian Federation
78 Marcin Jabłoński Kamaro Sport Line Skarżysko Kamienna Poland
79 Joanna Grela - Poland
80 Paweł Młyński KGHM Polska Miedź SA Oddział Huta Miedzi Głogów Poland
81 Wiesław Zalewski KGHM Polska Miedź SA Oddział Huta Miedzi Głogów Poland
82 Ridas Karaška Velomanija - Koldas Lithuania
83 Kasper Birkeholm Munk Late Bloomers Cycling Denmark
84 Krystian Domino KGHM Polska Miedź SA Oddział Huta Miedzi Głogów Poland
85 Rune Rasmussen Rmk Denmark
86 Thomas Kyrum-Stein Team Hareskov cykler/Late Bloomers Cycling Denmark
87 Maciej Kasprzak KSPO brakeparts.pl Poland
88 Lars Mandal Hansen HMTBK Birkenstock Denmark
89 Tomir Żukotyński Wheel Brothers Poland
90 Björn Österberg Team Roslin S-core Sweden
91 Tomasz Wołyński SuperSportowy Team Poland
92 Rafał Sambor Ubungu Team Poland
93 Martin Hansen Green Team Superior Denmark Denmark
94 Bartosz Chrześciański Cycliści Poland
95 Oskar Szlachta Stojaki Poland
96 Roman Baytsur redBike Russian Federation
97 Łukasz Gukiewicz ABSOLUTE BIKE TEAM Poland
98 Stefan Larsson Team Roslin S-core Sweden

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Przemysław Lewandowski MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Poland
2 Olivier Colard -- Belgium
3 Michael Landgrebe Skovhuggeren Denmark
4 PAWEL GACA METRO NIERUCHOMOSCI Poland
5 zbigniew Wizner Poland
6 Martin Strieženec Bike terror crew Czech Republic
7 Andre Effe DDMC Solling e.V. Germany
8 Kamil Bućko ALUMEX ALD MTB TEAM Poland
9 Marko Grahli BK Ciklus Croatia (Hrvatska)
10 Sławek Bartnik Gomola Trans Airco Poland
11 Jesper Skotte Christiansen VMCC/TK Denmark
12 Kenneth Søe Smed VMCC/TK Denmark
13 Per Strandstoft Middelfart Strib MTB Denmark
14 Vedran Berkovic BK Ciklus Croatia (Hrvatska)
15 Martin Dupuis Team-Zaes-Rotwild Belgium
16 Péter Boda Mesterbike 575 Team Hungary
17 Jan Serup Persson Sponz MTB Center /AMATON Denmark
18 Marie Peukert MTB Eulenexpress des RSC Wanderlust von 1890 e.V. Peine Germany
19 Fabio Giuliani Castel Trosino Superbike Italy
20 Dario De Santis Castel Trosino Superbike Italy
21 Massimo Sergiacomi Castel Trosino Superbike Italy
22 Luigi Luzi Castel Trosino Superbike Italy
23 testa giuseppe asd casteltrosino superbike Italy
24 matellicani andrea asd cral angelini ancona Italy
25 Jonas Gelzinis IMPULS Lithuania
26 EMilio Gaspari Castel Trosino Superbike Italy
27 Kamil Kruszyński TTC Beretta Toruń Poland
28 Povilas Trimailovas Dviratai-Daistatus Lithuania
29 Carsten Löser Germany
30 Michael Glargaard Sponz MTB Center / AMATON Denmark
31 Per Vincentz DMK Denmark
32 Stefan Vaes GRANFONDOTEAM Belgium
33 Stefan Achten GRANFONDOTEAM.be Belgium
34 Olivier Troubleyn GRANFONDOTEAM Belgium
35 Kristof Abs GRANFONDOTEAM Belgium
36 Jurgen Szrek GRANFONDOTEAM Belgium
37 Arnoldas Valiauga Colibri Cycling Team Lithuania
38 Paulius Natalevičius FOCUS Vilnius Lithuania
39 Jesper Henriksen DMK Denmark
40 Marek Ciastoń Gomola Trans Airco Poland
41 Wojciech Zych PTR Dojlidy Białystok Poland
42 Rafał Czyżewski MTB Poland
43 Lars Christoffersen Sponz MTB Denmark
44 Lars Andersen Græsted MTB Denmark
45 Jens Christian Wolff-Petersen - Denmark
46 Jørgen Michael Jensen Kalundborg CC Denmark
47 Bruno Hein Kalundborg CC Denmark
48 Jens Sneding Speedy Denmark
49 Lars Døssing Murerfirmaet Døssing Denmark
50 Martin Kovacik Slovakia (Slovak Republic)
51 Eimantas Gudiškis Colibri Cycling Team Lithuania
52 Darek Wierzbicki Gomola Trans Airco Poland
53 Bożena Gomułka Quest Women Team Poland
54 Paweł Gomola Gomola Trans Airco Poland
55 Bartłomiej Bednarski 24Bike.pl Poland
56 Tomasz Libera Xbox Bike Team Poland
57 Michał Kwiatkowski PKO Bank Polski Poland
58 Morten Rahbek Kreilgaard Cykling Odense Denmark
59 Jørgen Løkkegaard Nyborg Cykle Klub Denmark
60 Tom Jensen Sponz MTB Center / AMATON Denmark
61 Søren Kjerulf LarsenBilsalg.dk Denmark
62 Stefan Due Sponz MTB Denmark
63 Henrik Muldorff Frellsen - Denmark
64 Jesper Vilstrup Thomsen Team Meget Tunge Ben Denmark
65 Henrik Rosenkrantz Hjertsted Thelin Sponz MTB Center Denmark
66 Kim Pliniussen TEAM MEGET TUNGE BEN Denmark
67 Jimmy Jon Larsen Sponz/Amaton Denmark
68 Torben Andersson Næsby Cykelmotion Denmark
69 Dennis Mejlsbom Team Hareskov Cykler Denmark
70 Roland Dehli Sponz MTB Center/Amaton Denmark
71 Bart Vandenbergh Op Taid Drinken Belgium
72 Bram Mermans Op Taid Drinken Belgium
73 Jędrzej Wojnar Lato Works Poland
74 Mikael Karlsson Nordic Truckcenter-DAF Sweden
75 Mikael Andersson Carbon8 Racing Team Sweden
76 Magnus Linderoth Karlskrona CK Sweden
77 Andreas Rosén Karlskrona CK Sweden
78 Matouš Suchomel Kupkolo MTB team Pardubice Czech Republic
79 Milan Dunda Kupkolo MTB team Pardubice Czech Republic
80 Petr Pibyl Kupkolo MTB Team Pardubice Czech Republic
81 Johan Bournonville Carbon8 Racing Team Sweden
82 Andreas Fransson Steinwandt Karlskrona CK Sweden
83 Marko Trutschel MTB Eulenexpress des RSC Wanderlust v. 1890 e.V. Germany
84 Ales Hribal Kupkolo MTB Team Pardubice Czech Republic
85 Aleš Krpata Krpata Kupkolo MTB Team Pardubice Czech Republic
86 Stan van den Brand Los Locos Netherlands
87 Simon Lebailly 0 Belgium
88 Frederik Van den Meerschaut Fire Team Gent Belgium
89 Michal Kment Kupkolo MTB team Pardubice Czech Republic
90 Yuri Chernov Lyubertsy Russian Federation
91 Rick Van der Sande Tel&co Cycling Team Belgium
92 Paweł Rybak Sunrise System Poland
93 Kamil Pánek DRES.CZ Bike Team Czech Republic
94 Libor Šťasta REGA BRNO Czech Republic
95 Alexander Korolev mtbtula Russian Federation
96 Martin Briegnitz MTB Eulenexpress des RSC Wanderlust v. 1890 e.V. Germany
97 Marco Velser MTB Eulenexpress des RSC Wanderlust von 1890 e.V. Germany
98 Artsiom Rusanenka Belarus Belarus
99 Uģis Mitrevics MTB Latvia
100 Olaf Flechtner MTB Eulenexpress des RSC Wanderlust von 1890 e.V. Germany
101 Monika Eggert MTB Eulenexpress des RSC Wanderlust v. 1890 e.V. Germany
102 Frank Eggert MTB Eulenexpress des RSC Wanderlust v. 1890 e.V. Germany
103 Henrik Grønlund Bikefever Racing Team Denmark
104 Tune Bechgaard Bikefever racingteam Denmark
105 Stefan Heyn Bikefever racingteam Denmark
106 Jacek Badura Gomola Trans Airco Poland
107 Tomáš Martinek BIKEZA Team Slovakia (Slovak Republic)
108 Igor Gordienko Go Igoryok Russian Federation
109 Andrey Anisimov Velogearance Russian Federation
110 Rafał Stępień Go Sport Ak-Sped Poland
111 Maciej Kocon Polski Klub MTB Poland
112 Artur Juszczak Tomazi Bike Jastrzębie Zdrój Poland
113 Anne Bødker Shaka Windsurf Denmark
114 Jacek Tomczak - Poland
115 Piotr Pakuła GOOD RIDE Poland
116 Jacek Dereziński MBank Poland
117 Calle Stenberg Magnusberg Sweden
118 Carl Magnusson Magnusberg Sweden
119 Søren Damm Portugale Denmark
120 Dennis Pedersen Portugale Denmark
121 Ignace Helssen Kapels Verzet Belgium
122 Yvan Helssen Kapels Verzet Belgium
123 Morten Lind Brøndby Idrætsefterskole Denmark
124 Daniel Klein Kristensen Brøndby Idrætsefterskole Denmark
125 Radek Šťastný Kupkolo MTB Team Pardubice Czech Republic
126 Ole Bech-Hansen CKL-Denmark Denmark
127 Thomas Ahlmark Team Rolsted Viborg Denmark
128 Kuldar Reiljan velo clubbers Estonia
129 Jan Heinen ABC (Arnhemse Bagger Club) Netherlands
130 Bartek Męziński FINISHER.PL Poland
131 Alexander Scott Monkeylander Sweden
132 Julien Delaet Hot Wheelz Specialized Racing Team Belgium
133 Tomáš Sýkora Kupkolo MTB Team Pardubice Czech Republic
134 Tomasz Wadowski Tczewski Klub Rowerowy Poland
135 Ilya Ryazantsev Aram-Zam-Zam MTB Austria
136 Andrey Dianov loyalty point racing team (powered by hotel zamek ryn) Poland
137 Pavel Dementyev PIN-MIX RACING Russian Federation
138 Iwan Szalnew PIN-MIX RACING Russian Federation
139 Konstantin Shestov PIN-MIX RACING Russian Federation
140 Marcin Urbaniak Colex Racing Team Poland
141 Bjorn De Roo Fire Team Gent Belgium
142 Daan Deckers Los Locos Netherlands
143 Maykel Van der pennen Fanatixc MTB team Netherlands
144 Rob Velden Los Locos Netherlands
145 Egor Okatyev Aram-Zam-Zam MTB Russian Federation
146 Ivan Kornoukhov Aram-Zam-Zam MTB Russian Federation
147 Alejandro Malaxetxebarria fardo´s Spain
148 Egils Lejaskrauklis just4fun Latvia
149 Piotr Bajda New Age Fitness - SklepRowerowy.pl Poland
150 Alexey Azizov Aram-Zam-Zam MTB Russian Federation
151 Kasper Rosenborg HMTBK Denmark
152 Peter Pienkowski noteam Poland
153 Lieven Steenhoudt Raketmannen Belgium
154 Artur Szymański LOTOS Running Team Poland
155 jan galle bike planet city Belgium
156 Yury Isaev AEON SCOTT TEAM Russian Federation
157 Sławomir Wnuk Pedalada de Manana Poland
158 Berton Massimo Acido lattico team Italy
159 Geoffrey de Ketelaere gent fire team Belgium
160 De Decker Raoul Gent fire team Belgium
161 Rasmus Damsgaard Garage Shoppen Denmark
162 Sergey Gizatulin Alatau Cycling Kazakhstan
163 Giedrius Baliutavičius Pro4mance.eu Netherlands
164 Alexandr Pugachev Alatau Racing Team Kazakhstan
165 Galymzhan Torgautov Alatau Cycling Kazakhstan
166 Robert Jess Xocc-7130 Denmark
167 Artur Gontarz DAM RADE Poland
168 Jimmi Schöndorff HMTBK, Man with the green helmet..:) Denmark
169 Jan Maarten Vrolijk Happy Netherlands
170 Yahor Aliaksandrau ramkiopt.by Belarus
171 Piotr Kozłowski Szczecin Poland
172 Jonas Nilsson ckx Sweden
173 Mikołaj Darmosz Bikehead MTB Team Poland
174 Martin Fus Reapro Bike Team Czech Republic
175 Lauris Celitāns Garām ejot Latvia
176 Vladimir Gnedovskii ArcadaSport.ru Russian Federation
177 Zoltán Fülöp - Hungary
178 David Kun Riders of Hyboria Hungary
179 Maciej Sowa Kibolski KS Poland
180 Grzegorz Koguciuk PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM Poland
181 Tomasz Kochanowski BikeShop Radom Poland
182 Tim Vijverman vivi Belgium
183 Ingrīda Šmite Baldones velokomanda Latvia
184 Poul Sørensen GarageShoppen Denmark
185 Karol Mocniak - Poland
186 Paweł Kurzyca RAFAKO ORBEA MTB TEAM Poland
187 Paweł Kowalkowski Cryospace Olsztyn Poland
188 Vladi Pokobova None Belgium
189 stijn verstraeten gent fire team Belgium
190 Michał Sadowski expressem.pl Poland
191 Igor Wypijewski RIDERSCLUB KIJEWO-SZCZECIN Poland
192 Adam Konopski MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM Poland
193 Adam Grabara Rossmann Bike Team Poland
194 Bart Van Hauteghem METAL MILITIA Belgium
195 Bob Hannes balenboys Belgium
196 stef de vries balenboys Belgium
197 Maciej Rączkiewicz KSPO Dentinea 1A Poland
198 Marcin Stryjeński-Syrzistie JOY RIDE Poland
199 Mikkel Harbo Old cranks Denmark
200 Carl Van Woensel jdcvw Belgium
201 Jürgen Daems jdcvw Belgium
202 Kārlis Berlands 4Cyclists Latvia
203 Marcin Wąchnicki Słupsk Poland
204 PIOTR NIEWIADA Środa Racing Team Poland
205 Magdalena Szycko FESTA Poland
206 Jan Lindholt Nielsen GarageShoppen Denmark
207 Rego Strazdiņš Hawaii Express Filter Latvia
208 Tomasz Stachowicz PROMUJEMY.PL Poland
209 Mateusz Fiedurek ABSOLUTE BIKES TEAM Poland
210 Konrad Kunicki Bike Team Człuchów Poland
211 Pat Wouters Hillhoppers Belgium
212 Tomasz Szycko HPE Sport Poland
213 Krzysztof Jeger Kibolski KS Poland
214 Toms Dinsbergs Hawaii Express Scott Latvia
215 Peter Majerský HORAL Bike Team Slovakia (Slovak Republic)
216 Artur Zarański CELLFAST MTB TEAM Poland
217 John Schneider Old Cranks Denmark
218 Igor Rusko HORAL Bike Team Slovakia (Slovak Republic)
219 Ladislav Bráz HORAL Bike Team Slovakia (Slovak Republic)
220 Thomas Johnsen Skanderborg MTB Denmark
221 Mariusz Maniek Korolczuk PTR Dojlidy Poland
222 Sebas Patron Veloce Netherlands
223 Sarmis Spilbergs Charged up Latvia
224 Dawid Żurek KolaŻe wyklęci Poland
225 Piotr Pyra Kaszubiak Poznań Poland
226 Oleg Khlopov Bike Portal Ukraine
227 Lukáš Říhánek 2V BIKERS Czech Republic
228 Nils Jacobsson CK Fix Sweden
229 Koen Lenaerts Mtb team No Excuse Belgium
230 Tomek Szymański BBV-Systems Poland
231 Szymon Zacharski Tytan Radom Poland
232 Andrzej Jackowski CELLFAST MTB TEAM Poland
233 Paul De Smedt Hilhoppers Belgium
234 Dirk Van Meensel Hilhoppers Belgium
235 Baelus Joeri Hillhoppers Belgium
236 Johan Buelens Hilhoppers Belgium
237 ANDRZEJ SOBEK HADES MTB TEAM Poland
238 Tomasz Majcher HPE Sport Poland
239 Tomasz Wirkus 2Fast4U Poland
240 Henrik Johansson Team NGU Sweden
241 Girts Spilbergs Charged Up! | attp.lv Latvia
242 Thomas Toft Rathleff fra Fed til Norsemann Denmark
243 Björn Büdenhölzer Teuto-Warriors Germany
244 David Alm Team NGU/Skövde CK Sweden
245 Reinhard Hagedorn Teuto-Warriors Germany
246 Thomas Siemes Teuto-Warriors Germany
247 Martin Lundblad TEAM RMI Sweden
248 Daniel Liljestrand Team NGU Sweden
249 Ralph Boman Team NGU Sweden
250 Andrzej Piotrowski Tomazi Bike Team Poland
251 Matthias Boetens Pulso-Preventielab Belgium
252 Marcus Johansson Hässleholms CK Sweden
253 Claus Møller Larsen Svendborg MTB Denmark
254 Gavin Linfield United Kingdom
255 Aliaksandr Shakurau Belarus Belarus
256 Carsten Lund AlpeX Denmark
257 Martin Erni AlpeX Denmark
258 Kim Thomsen AlpeX Denmark
259 Bart Van Den Langenbergh ZuperbikerZ Belgium
260 Kris Van den Bogerd ZuperbikerZ Belgium
261 Przemysław Sadło NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL Poland
262 Konrad Gręda NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL Poland
263 Daniel Östvall Flat Scania Sweden
264 Andreas Johansson Flat Scania / Frosta Multisport Sweden
265 Andy Goodwin Flat Scania Sweden
266 Michael Dideriksen Sø-PET / Svendborg mtb klub Denmark
267 Rafał Jankowski TOYOTA NOWAKOWSKI Poland
268 Andreas Letzgus RIG Freiburg Germany
269 Mindaugas Žiūkas Jokers Lithuania
270 Jens Gadgaard Fra fed til norseman Denmark
271 Robin Stenhöös Hässleholms Ck/Sölvesborgs Velo Sweden
272 Tobias Guggemos Brand Riders Germany
273 Paweł Koźmiński Michelin Team Poland
274 Piotr BIENENDA Centrum Rowerowe Olsztyn Poland
275 Piotr Niewieczerzal CK Sävast Sweden
276 Aleksey Buivalenko amigos Ukraine
277 Michał Korbus 7r Logistic Politechnika Gdańska Poland
278 Tomasz Juchniewicz 7r Logistic Politechnika Gdańska Poland
279 Izaak Meulenbelt . Netherlands
280 Tomasz Sośniak 7r Logistic Politechnika Gdańska Poland
281 Maciej Piński 7r Logistic Politechnika Gdańska Poland
282 Patryk Gretkowski 7r Logistic Politechnika Gdańska Poland
283 Ryszard Gretkowski 7r Logistic Politechnika Gdańska Poland
284 Magdalena Fabjanowicz 7r Logistic Politechnika Gdańska Poland
285 Michael Haza DAV-Team Hazarad Germany
286 Grzegorz Rokicki 7r Logistic Politechnika Gdańska Poland
287 Gustav Sassner CKX Sweden
288 Martin Bjerkefeldt CKX Sweden
289 Tomasz Błoński Weso - lucky mtb team Poland
290 Tomasz Wróbel Komorniki MTB Team Poland
291 Christoph Steffan Funk & Telefon Steffan Oderwitz Germany
292 Adam Kula PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM Poland
293 Jan Jodłowski brak Poland
294 Søren Heissel Sponz MTB Center / AMATON Denmark
295 Torben Greisen Sponz MTB Denmark
296 Torben Juhl-Pedersen MTB 7130+ Denmark
297 Peter Olin CKX Sweden
298 Michał Kieś Alchimica Polska Poland
299 Søren Nymand HMTBK Denmark
300 Andrii Vashchenko DP Camp Ukraine
301 Sandra Backman Singletrack Sisters Race Team Sweden
302 Alexander Lapajne CKX Sweden
303 Mirosław Borycki TWOMARK Poland
304 Paweł Widacki Poland
305 Dmytro Petrov dimapetrov.com Ukraine
306 Filip Sterna Poland
307 Konstantsin Balabanov Belarus Belarus
308 Martin Green Team Design Cykler Denmark
309 Jesper Clemmensen Kibæk MTB Denmark
310 Andrius Norkevicius COLIBRI Cycling Team Lithuania
311 Max Ahston Stockholm CK Sweden
312 Adam Adamkiewicz REAL 64-sto Poland
313 Roger Edvinsson Creme Fraiche Bicycle Club Sweden
314 Søren Mønster 7130+ Juelsminde Denmark
315 Jens Germundsjö Team RTSCC Sweden
316 Ingo Schöne Team2Beat Germany
317 Jacek Banaszewski BLU Team Refleks Poland
318 Szymon Cygan KK Cyklon Warszawa Poland
319 Arturas Remeika Siniat Ponidzie/JOKERS- Santa Monica Networks Lithuania
320 Thorkild Lystbæk Kibæk MTB Denmark
321 Jakob Gawlik Frosta Multisport Sweden
322 Peter Strenk MK Canyon Mafia Slovakia (Slovak Republic)
323 Martin Clemmensen Kibæk MTB Denmark
324 Adam Ptasiński BLU Team Refleks Poland
325 Jonas Laursen Kibæk MTB Denmark
326 John Larsson CKX Sweden
327 Artem Makii PNPPK Perm Russian Federation
328 Mateusz Hanke RENAULT TEAM Poland
329 Tomasz Piotrowski Cryospace Olsztyn Poland
330 Peter Meinert Nielsen MTB 7130+ Denmark
331 Jakub Piszczek - Poland
332 Ruben Eskildsen viborg mtb Denmark
333 Linus Holmgren CKX Sweden
334 Piotr Sadowski LOTOS TEAM Poland
335 Maciej Miarka UBUNGU TEAM Poland
336 Andrzej Nowiński Cycliści Poland
337 Piotr Romaszewski Polska
338 Leszek Płudowski Cycliści Poland