Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Małgorzata Adamczyk Gomola Pack Center Poland
2 Adam Skrobol Mountain Rabbits Poland
3 Michał Kwiatkowski PKO BP Poland
4 Kenneth Skriver Cranks And Coffee Cycling Club Denmark
5 Edyta Jakubowska-Olech MTB Świecie Poland
6 Wajda Adam - Poland
7 Paweł Piątek RMF Poland
8 Wojciech Blazowski Dentalcafe Poland
9 tomas cada REDPOINT-ELEVEN TEAM Czech Republic
10 Monika Kowalska Maruderzy Poland
11 Jacek Mucha Niezrzeszony Poland
12 Tomasz Winek Jedlina Zdroj MTB Poland
13 Łukasz Majewski LS Plus Recycling Team Poland
14 Marek Kulik Pułavelo Poland
15 Tomasz Dudek Sense Bałtyk Interama Team Poland
16 Łukasz Iwaszko LZS Skra Paterek IT-Ros Team Poland
17 Borys Szachowicz Rowerowa DOIIB Poland
18 Gosia Lis MATRIX MTB TEAM Poland
19 Tomasz Winek MTB Jedlina Zdrój Poland
20 Marcin Buczkowski LM Team JELENIA GÓRA mtb Poland
21 Aleksander Grajek Paulin System Poland
22 Adam Wiszecki Cezary Fit Bike Poland
23 Marek Olkowski MSR & TOYOTA Grupa CYGAN Poland
24 Marcin Radzyński - Poland
25 Wiktoria Gładosz LUKS ETB Team w Głogowie Poland
26 Sebastian Kosek Luks Etb team w Glogowie Poland
27 Michał Drozdowski #SamotnyJeździec Poland
28 Tomasz Nawrocki #aszfagandadzikiteam Poland
29 Weronika Nawrocka #aszfagandadzikiteam Poland
30 Małgorzata Jakubowska AUTO LAND MTB TEAM Poland
31 TOMASZ JABŁOŃSKI CHYBA MTB SZAMOCIN Poland
32 Tomasz Buczynski Kurpie Kadzidło Poland
33 Anna Pawlik BBT Poland
34 Łukasz Kuźma FTI Strefa Kolarza Poland
35 Marcin Lamowski PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM Poland
36 Paweł Bartosiak-Semków Peugeot Niedziółka Bike Team Poland

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Sebastian Kłos NNR Poland
2 Joanna Kubicka - Jakuczun YOLOBIKE MARBA TEAM Poland
3 Marcin Krzeszewski G6 Poland
4 Mikołaj Kominek NEXTIE Bike Team Poland
5 Jacek Domowicz GK Cyklosport Bolesławiec Poland
6 Sabina Rzepka GK Cyklosport Bolesławiec Poland
7 Marek Ciastoń Gomola Trans Airco Poland
8 Paweł Gomola Gomola Pack-Center Poland
9 Małgorzata Kalinowska Gomola Pack-Center Poland
10 Krzysztof Kucharski 28 TDH Poland
11 Jens Peter Skriver Team SSC Denmark
12 Małgorzata GRACZYK Kibolski KS Poland
13 Maciej Nowakowski rmf mtb Poland
14 Marcin Nowociński Bike Team Pasym Poland
15 Grzegorz Grzesiak Cube Poland
16 Magdalena Sobkowicz LEROY MERLIN MTB TEAM Poland
17 Tomasz Jasnowski Bobrallyteam Poland
18 Łukasz Budzyn Jägerbomba Team Poland
19 Justyna Bożek - Poland
20 Dominik Henryk Pąpka LS Plus Recycling Team Poland
21 Tomasz Biesaga TiM Puchatek Poland
22 Jarosław Kinal Kondycja. Net. Team Poland
23 Stanisław Kaletka Poland
24 Jana Adámková Kola Rtyně Czech Republic
25 Tomasz Rychlik AXA XL Poland
26 Jacek Klozinski AKSON ELEKTRO Poland
27 Michalina Bąk-Puchałka Puchalka Sport Poland
28 Rafał Łukawski KS Stomil Poznań Poland
29 Łukasz Sobol Gomola Trans Airco Poland
30 bartłomiej lewandowski Damovo ZF Bike Team Poland
31 Hanna Radoń KapitanBike Factory Racing Team Poland
32 Arek Kosmala YOLOBIKE MARBA TEAM Poland
33 Zbigniew Bocian Komorniki MTB Team Poland
34 Mariusz Bocian Komorniki MTB Team Poland
35 Grzegorz Cebulski YOLOBIKE MARBA TEAM Poland
36 Martina Rybackova Plosiny Rybacek Racing Czech Republic
37 Tomasz Kaczmarczyk Kosox bike teamu Poland
38 Izabela Kropiwnicka Ks Stomil Poznań Poland
39 KRZYSZTOF CHMIELEWSKI ATUT262 Poland
40 Jaromir Jeziorowski NEXTIE Bike Team Poland
41 Bartosz Gajewski Kosox Bike Team Poland
42 Piotr Kuliberda Kosox Bike Team Poland
43 Sebastian Kaczmarczyk Kosox Bike Team Poland
44 Wiktoria Zubenko MSR & Toyota Grupa Cygan Poland
45 Wojciech Lebek Jägerbomba Team Poland
46 Bogdan Tomaszewski Timbud Team Poland
47 Daniel Smolarz Gomola Pack-Center Poland
48 Tadeusz. Liszka Gomola Pack-Center Poland
49 TOMASZ JABŁOŃSKI CHYBA MTB SZAMOCIN Poland
50 Marcin Malinowski SRS Zamienie Poland
51 Marcin Łojewski 1Team Poland
52 Andrzej Onyśko ONYX TEAM Poland
53 Dariusz Skowroński TACHO-TAKS Ewa Kubicka Poland
54 Piotr Kazan Man Truck & Bus Poland
55 Paulina Kurowska PACUKCAMP TEAM Poland
56 Małgorzata Danielak PACUKCAMP TEAM Poland
57 Anna Pawluczuk PACUKCAMP TEAM Poland
58 Paulina Santus PACUKCAMP TEAM Poland
59 Grzegorz Pacuk PACUKCAMP TEAM Poland
60 Łukasz Zakrawacz ROWEROWA DOIIB Poland
61 Michał Piątek Komorniki MTB Team Poland
62 Tomasz Żak Rowerowa DOIIB Poland
63 Alicja Żak Rowerowa DOIIB Poland
64 Rafał Sosnowski Komorniki MTB Team Poland
65 Tomasz Reinholz Brygada R Poland
66 Dawid Reinholz Brygada R Poland
67 Michał Nycz Nyludent profesjonalne ochraniacze na zęby Poland
68 Grzegorz Lis KLUB KOLARSKI HRMAX OLEŚNICA Poland
69 Rafal Napierała LS Plus Recycling Team Poland
70 Jacek Koszek brak Poland
71 Alice Kunicki XXX Poland
72 Przemysław Marek Komorniki MTB Team Poland
73 Jakub Błaźniak GRB Team Poland
74 Jarosław Kielar GRB Team Poland
75 Bartłomiej Smarzowski - Poland
76 Paweł Ślęga Bydzia Power Bike Team Poland
77 Marcin Stefański Brak Poland
78 Wojciech Surma WATAHA WILCZYCE Poland
79 Miroslaw Zajac WATAHA WILCZYCE Poland
80 Marek Matuszewski Eu. Auto Poland
81 Jānis Kalniņš No team Latvia
82 Paweł Augustynowicz Warszawski Klub Kolarski Poland
83 Paweł Pomykała MTB Szczecin Poland
84 Agnieszka Zubel Brak klubu Poland
85 Ula Lewandowska DAMOVO ZF Bike Team Poland
86 Maciej Adamczyk LZS Skra Paterek IT-Ros Team Poland
87 Bartłomiej Deba LZS Skra Paterek IT-Ros Team Poland
88 Sebastian Rosenau LZS Skra Paterek IT-Ros Team Poland
89 Piotr Kraiński LZS Skra Paterek IT-Ros Team Poland
90 Marcin Boratynski ------- Poland
91 Madalina Lazar LittleTractorTeam Romania
92 Adam Pająk #niemaziewania Poland
93 Cezary Węgrzyn niezrzeszony Poland
94 Ewelina Naczk Nexus Team Poland
95 Robert Jakubowski LS Plus Recycling Team Poland
96 Tomasz Centała CHYBA MTB SZAMOCIN Poland
97 Piotr Leciejewski GCZ TEAM Poland
98 Jakub Ruciński KRD MTB TEAM Poland
99 Piotr Panek Immotion Specialized Skoda Gall-Icm Team Poland