Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Kristaps Kancers SPORTLAND-BOTTECCHIA Latvia
2 Max Ahston Stockholm CK Sweden
3 Marcin Sarkowicz Scs Osoz Racing Team Poland
4 Tomasz Kochanowski Grupa KK Poland
5 Andrzej Piotrowski Tomazi Bike Team Poland
6 Dominik Paluszak Dominik Paluszak Poland
7 Anastasiya Nikityuk - Russian Federation
8 Mikhail Kulikov - Russian Federation
9 Ivan Ivanov TK MGTU Russian Federation
10 Konstantins Smotrovs ebikeMachine Latvia
11 Katarzyna Galewicz Poland
12 Cedric Henriot Best Team Init France
13 Łukasz Krawczyk Implos MTB Team Poland
14 Grzegorz Kondora BorgWarner Poland
15 Hendry McNicol United Kingdom
16 Andrzej Baryluk TOMAZI BIKE TEAM Poland
17 Jens Christian Wolff-Petersen - Denmark
18 Mateusz Mróz MRÓZROWERY FOLTYN TEAM Poland
19 Krzysiek Świryd ROMET Xtrbike Factory Team Poland
20 Valentijn Steenhoudt RCCM Belgium
21 Jens Sneding Speedy Denmark
22 Søren Nymand HMTBK Denmark
23 Tomasz Wirkus 2Fast4U Poland
24 jan galle bike planet city Belgium
25 Mindaugas Žiūkas Jokers Lithuania
26 Juozas Matulevicius Velopeak Busters Lithuania
27 Tomasz Tuszyński BLU Team Refleks Poland
28 Jacek Banaszewski BLU Team Refleks Poland
29 Krystian Domino KGHM Polska Miedź SA Oddział Huta Miedzi Głogów Poland
30 Mateusz Wasielewski Restive Team Poland
31 Adam Ptasiński BLU Team Refleks Poland
32 Andrius Norkevicius COLIBRI Cycling Team Lithuania
33 GRZEGORZ GOLEŃ 2Gie Poland
34 Tomasz Wróbel Komorniki MTB Team Poland
35 Artis Žugs Hawaii Express Scott Latvia
36 Toms Dinsbergs Hawaii Express Scott Latvia
37 Adam Kula PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM Poland
38 Michał Neumann CST 7R MTB TEAM Poland
39 Andrej Poguda BIKEXPERT cycling team Lithuania
40 Maykel Van der pennen Fanatixc MTB team Netherlands

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Grzegorz Mzyk Adient Team / 40-latek Tychy Poland
2 Carsten Löser Bike24 Germany
3 Mirosław Borycki TWOMARK Poland
4 Krzysztof Żebrowski MTB Suwałki Poland
5 Martin Turek Este Racing p/b Monton Poland
6 Emil Kruba Cryospace Olsztyn Poland
7 Calle Nelson Team Goats Sweden
8 Per Henriksson Team Goats Sweden
9 Zbigniew Turczyński Poland
10 Morten Lind Brøndby Idrætsefetrskole Denmark
11 Jakub Piszczek MMP Bochnia Poland
12 Arkadiusz Kałuża #ibteam Poland
13 Mirosław Paździora ROMET FACTORY TEAM Poland
14 Karol Rutkowski Brak Poland
15 Konstantsin Balabanov Belarus Belarus
16 Maciej Miarka - Poland
17 Ingo Schöne Team2Beat Germany