Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Vena Hornych Kupkolo MtbTrilogy Orbea Czech Republic
2 Petr Michal Tepelná čerpadla IVT Czech Republic
3 Mirosław Warzybok GOGOL MTB TEAM WĄGROWIEC Poland
4 Wojciech Kozłowski Sudety MTB Challenge Poland
5 Paweł Gołębicki Torus Team Gdańsk Poland
6 Krzysztof Paluszek Sklep Rowerowy Bike Finger Poland
7 Martine Stenbro Team Milslukern Norway
8 Karol Mocniak - Poland
9 Nina Moore JandN Germany
10 Piotr Słupski Metrobikes.pl Poland
11 Alejandro Martinez BUFF LEGEND TEAM Spain
12 Alexei Moskalenko Лидер Кингисепп Russian Federation
13 Yuri Chernov Lyubertsy Russian Federation
14 Clive Caldwell VTT United Kingdom
15 Igor Stepanov Team 3M Russian Federation
16 Kamil Łyżwa KRD MTB TEAM Poland
17 Arkadiusz Suś PTR Dojlidy - Bydzia Power Poland
18 Ivan Grenavtsev Corto team Russian Federation
19 Seda Grenavtseva Corto Russian Federation
20 Robert Kubat BikeShop Radom Poland
21 Toon Vanwezer WTC 53.13 Belgium
22 Ronald van de Belt 2 Shades of Grey Netherlands
23 Tomasz Szulc Poland
24 Jan Kučera KC Slavia Praha Czech Republic
25 Oscar Casas Roca C.c.Manlleuenc Spain
26 guillem gibert CHIMPA TEAM Spain
27 xavi quintas CHIMPA TEAM Spain
28 Steve Giraldo Wacky racers Belgium
29 Robert Rutkowski DOMAX RACING TEAM Poland
30 Rafel herrero sancho bicioci Spain
31 Mateusz Dominiak Clariant Cycling Team Poland
32 Peter Joachim Møller BP Denmark
33 Paweł Szlęk PM RIDER TEAM Poland
34 Dawid Żurek KolaŻe wyklęci Poland
35 Tomasz Kochanowski Grupa KK Poland
36 Izaak Meulenbelt . Netherlands
37 Stephan GERLACH Quantor Racing Team Germany
38 Thorsten Rogowski RSV Vaihingen Germany
39 Przemysław Sadło NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL Poland
40 Erik Visscher TCHWV Netherlands
41 Kinga Wyrzucka MTB Team Wrocław Poland
42 Jakub Piszczek MMP Bochnia Poland
43 Jason Mayne Jet Black Racing Australia
44 Kid van Ramshorst Macan 2018 Poland

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Bogusław Lorek -
2 Jarek Wójcik Trybiki 104 Poland
3 Chemari Bustillo Buff Legend Team Spain
4 Robert Duława Elastotech Bohema MTB team Poland
5 Luca Medici San Marino Race Team Italy
6 Marek Zając kuprower24pl Poland
7 Kazimierz Gabrylewicz kuprower24pl Poland
8 Łukasz Klimaszewski Mitutoyo AZS Wratislavia Poland
9 Aleksandra Jakubek VO2max MTB Team Poland
10 DARIUSZ POROŚ MITUTOYO AZS WRATISLAVIA MTB TEAM Poland
11 Rafał Polter GOOD RIDE Poland
12 Antonin Hodr GHOST Pro Bike Trutnov Czech Republic
13 Florian Grafmüller World of MTB / wirfueryannic e.V Germany
14 Mateusz Potaczek Gomola Trans Airco Poland
15 Andreas Steiger Birnlücke connection Italy
16 Florian Altenberger Birnlücke connection Austria
17 Jordi Torrella Cardús Escapa Spain
18 Nicole Vernhout Vegan Netherlands
19 Bernd Christoph Geländefahrrad Aachen Germany
20 JAUME VILA MITJANS MONBIKE MATARO Spain
21 Sergi Culebras the clyclery Spain
22 Matt Ewonus BoomBaby Canada
23 Sonya Looney FreakShow Scott Canada
24 Sönke Wegner World of MTB / Giant Germany Germany
25 Nicolas Jaszkowski Switzerland
26 Erik Aagaard Team Rask Cykler Denmark
27 Bartłomiej Iwański ZWIFT TeamPL Poland
28 Daniel Majkowski FTI Racing Team Poland
29 Andrzej Wytrwał Gomola Trans Airco Poland
30 Xavi cano ubeda Matadepera BTT Spain
31 Raul Garcia Saez Art bike Spain
32 Sandra Backman Singletrack Sisters Race Team Sweden
33 Alexander Lapajne CKX Sweden
34 Kristian Færge Uhrehoeje MTB Denmark
35 Wojciech Pruski GOOD RIDE Poland
36 Vandorpe Ewout beachbikers Belgium
37 Jeroen Klerkx MTB-Arnhem Switzerland
38 SADURNI ROQUET SADURNI RACING Spain
39 Sebastian Krzeszowski GOOD RIDE Poland
40 Nataliia Shershneva PNPPK Perm Russian Federation
41 Geert Van de Velde MTBHA8 Belgium
42 SANTI FRANCAS BOIX BH CONCEPT BCN-BICIEQUIP Spain
43 Andrzej Rozpłoch PTR Dojlidy Białystok Poland
44 Pim Zwart - Netherlands
45 Wilbert van het Loo Adelaar Netherlands
46 jasper schijff De Adelaar Netherlands
47 Rafał Jankowski TOYOTA NOWAKOWSKI Poland
48 Javier Rodriguez BUFF LEGEND TEAM Spain
49 Gabriel Maldonado BUFF LEGEND TEAM Spain
50 Sebastian Gapiński Bydzia Power Bike Team Poland
51 Artur Kozak Polski Klub MTB Poland
52 Mariusz Machura Mtb Team Głuszyca Poland
53 Klimentiy Chumak - Russian Federation
54 Joris Mertens Bikeaholic team Belgium
55 Tim Vissers FAT-team Belgium
56 Ward Mertens Bikeaholic MTBHA8 Belgium
57 Monika Podos TTC MPEC Tarnów Poland
58 Mateusz Podos TTC MPEC Tarnów Poland
59 Kuido Lemloch niner.ee Estonia
60 Antonio Jiménez Spain
61 Alberto Jiménez Spain
62 Milan Levecke Beachbikers Belgium
63 Ulrich De Neef DZM Belgium
64 Peter Lehrer Storm Racingteam Austria
65 Till Ballendat Storm Racingteam Germany
66 Nicolai Madsen GS.Stronzo Denmark
67 Willems Floris 6 Rudy's Belgium
68 Sven Berthels 6 Rudy's Belgium
69 Dawid Duława ELASTOTECH BOHEMA MTB TEAM Poland
70 Oldřich Vacek HOBUK Czech Republic
71 Luboš Binar Hobuk Czech Republic
72 Flip Mathys DZM Belgium
73 Rick van Dijk baarlo Netherlands
74 Christian Bil Wacky racers Belgium
75 Keith Hazelton Old As Fuk Canada
76 Yannick Smedts MTB Barlo Netherlands
77 Andrzej Onyśko IMMOTION SPECIALIZED ŚKODA GALL-ICM Poland
78 Konstantins Smotrovs ebikeMachine Latvia
79 Adam Biewald Team Rotwild Germany
80 Edward Szraucner Team Rotwild Germany
81 Marek Matyaszek Monopolland-Wąs Sport Poland
82 MICHAŁ MAZUREK Monopolland-Wąs Sport Poland
83 Daniel Fabre Xtrembike time Spain
84 Jacek Badura Gomola Trans Airco Poland
85 Steve Roberts Old As Fuk Canada
86 Guido Heymans MTB Ha8 Belgium
87 Jeffry Goethals Beachbikers Belgium
88 Kollin Goetynck Wacky racers Belgium
89 Maxim Gosseries Beachbikers Belgium
90 Alexei Moskalenko Лидер Кингисепп Russian Federation
91 Igor Gordienko Go Igoryok Russian Federation
92 Andrey Anisimov Velogearance Russian Federation
93 Steve Giraldo Wacky racers Belgium
94 Xavier Vila Codina BTT Triatlo Lluçanes Spain
95 Maciej Kocon Polski Klub MTB Poland
96 Frank Jens INTERNETSTORES Cycling Club Germany
97 Frederic Sellier - Germany
98 Mariusz Jaskolski ... United Kingdom
99 Lluis Fornell Prat BTT Triatlo Lluçanes Spain
100 Ander Corral Orbea Spain
101 Joost van Gorkum MB Sportswear Netherlands
102 John Van Stek Ulysses Netherlands
103 Willem Blakborn Blakborn Brothers Germany
104 Leo Blakborn Blakborn Brothers Netherlands
105 hugo klaos Saunapunkt Estonia
106 Simon Lebailly 0 Belgium
107 Kevin Greeven G&G tuinwerken Belgium
108 Federico Rossi CingolaniBikeShop Italy
109 Daniela Stefanelli Cingolani Team Italy
110 Nadia Pasqualini Cingolani Italy
111 Axel Mueller TV Hochdorf Germany
112 Paolo Paci Cingolani Italy
113 Alberto Vitali Cingolani Italy
114 Damien Duggan LMFspin11 Ireland
115 Richie Lenehan Lenehan Motor Factors Ireland
116 Dirk Poppe Veloraptors Belgium
117 IÑIGO ROLDAN UGARTE JG BIKES Spain
118 Juan Carlos Gonzalez Jgbikes Spain
119 Pablo Gonzalo dueñas Jg bikes Spain
120 Rego Strazdiņš Hawaii Express Scott Latvia
121 Michał Lenz GOOD RIDE Poland
122 Francisco Javier San Martín Medina Mas bici Atrio Inmobiliaria Spain
123 Tomasz Czerniak Chłopaki Poland
124 Marcin Urbaniak Chłopaki Poland
125 Oleg Zakiev Trisport-WAY Russian Federation
126 Josep Itó Riu Altitud tándem sports Spain
127 Lluis Figols Altitud tándem sports Spain
128 Michał Jurkowski Poland
129 Artem Makii PNPPK Perm Russian Federation
130 Stanislav Burda Derfl kola Czech Republic
131 Aleš Kvasnička Derfl kola Czech Republic
132 Tomáš Rudy Derfl kola Czech Republic
133 Toms Dinsbergs Hawaii Express Scott Latvia
134 Ferry Den Elzen Noordbikers Netherlands
135 Peter Verbeurgt Crankbrothers Racing Team Belgium
136 Sara Michielsens Crankbrothers Racing Team Belgium
137 Joan Freixa Marceló Tandem Sports Altitud Bikes Spain
138 Jeroen Van der vossen Noordbikers Netherlands
139 Olaf van Stam MBC de Noordbikers Netherlands
140 Marina Rostovtseva Corto Russian Federation
141 Raul Talumaa CC Rota Mobilis Estonia
142 Jānis Priževoits EMPOWERED to WIN Latvia
143 Gints Jakovels EMPOWERED to WIN Latvia
144 Bartosz Kuliś Truchtem O Brzasku Olsztyn Poland
145 Arkadiusz Sokołowski Truchtem O Brzasku Olsztyn Poland
146 Yury Isaev AEON SCOTT TEAM Russian Federation
147 Maciej Rączkiewicz KSPO Dentinea 1A Poland
148 Bram Cools willier force Belgium
149 Mathias Cloostermans Wielier force Belgium
150 Sławomir Wnuk Pedalada de Manana Poland
151 Mikk Ristna Ihamaru ull Estonia
152 Martin Meltsov Haanja Rattaklubi Estonia
153 Geerinck Davy WTC 53.13 Belgium
154 Rombout Senepart WTC 53.13 Belgium
155 Bob Malfliet Wtc53x13 Belgium
156 Gediminas Labutis DVIRATAI Lithuania
157 Alexander Korolev mtbtula Russian Federation
158 Philip Van Hemelen Team Wilier-Force Belgium
159 Sven Janssens Team Wilier-Force Belgium
160 Ivo Sild Haaslava MTB Estonia
161 René Konijn Stammes Recruitment Netherlands
162 Stefan Calebout Wacky Racers Belgium
163 Guillem Pujols Btt triatlo lluçanes-the cyclery Spain
164 Steven Dierickx Wacky racers Belgium
165 Philippe VAN HOOF Wacky Racers Belgium
166 Luc Nijs MTB Team Langdorp Belgium
167 John McEnteggart TC Racing Ireland
168 Kris Berckmans MTB Team Langdorp Belgium
169 Nikolai Andreev Russian Cycling Community Russian Federation
170 Mohammed Amhaouche TONA BIKES Spain
171 Piotr Pyra Kaszubiak Poznań Poland
172 Tomasz Fidytek Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów Poland
173 Marcin Baran Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów Poland
174 Felipe Pla Rubio BIKE CATEXT Spain
175 Jesús Coma Feliu BIKE CATEXT Spain
176 paul crowley mullingar LSW Ireland
177 Gary Collins Team Big Cog Ireland
178 Gerard Tortades Portet TONA BIKES Spain
179 Artur Zarański CELLFAST MTB TEAM Poland
180 Darragh Mc Shane Team Big Cog Ireland
181 Kristof Sterckx MTB Ha8 Belgium
182 Jordi Compta Olot CC Spain
183 Heiki Talvik saunapunkt.ee Estonia
184 Wojciech Głąb Chlorki.pl Poland
185 Josep M Roma Tona bikes Spain
186 VICTOR CUBINA vic etb Spain
187 Paweł Kalinowski REXONA MEN Poland
188 Jordi Collell Rovira Tona Bikes Spain
189 Overney Corinne ekibike Switzerland
190 Vincent FLUECK Dupasquier Sports Switzerland
191 Bas Noppe Hilaire XCM Team Belgium
192 Vincent Cottignies Hilaire XCM Team Belgium
193 Eric Valldaura Guitart Tona Bikes Spain
194 Albert Pajarols Morera TONA BIKES Spain
195 YURI A SHKURENKO (GAGARIN Y.A.) AEON SCOTT TEAM Russian Federation
196 Martin Leder Raceteam Radleck Germany
197 Tomasz Sobkowiak Team Sobkowiak Poland
198 Tõnis Tiedemann Saunapunkt.ee Estonia
199 Dario Russo Sportpark Aare-Rhein Switzerland
200 Andrzej Jackowski CELLFAST MTB TEAM Poland
201 Lothar Schaer Swizzly Grizzlies Switzerland
202 Reinout De Mey Echatlon Belgium
203 Terry Fremineur Echatlon Belgium
204 Valentin Nikotin Razdelnyi Cbor Russian Federation
205 Elena Savinova Razdelnyi Sbor Russian Federation
206 Jeroen Brands MTBArnhem Netherlands
207 Arno Gouweleeuw Manivelo Wielersport Netherlands
208 Ivan Moskalenko Holmskie Vorota Russian Federation
209 Alexei Moskalenko Лидер Кингисепп Russian Federation
210 Bjørn Oppermann AMUR.DK Denmark
211 Arek Gross Mtb Team Głuszyca Germany