Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Sander Saar . Estonia
2 Wojciech Głąb Chlorki.pl Poland
3 Maciej Kocon Polski Klub MTB Poland
4 Timo Anders EBE-Racing Team Germany
5 Ahti Mardo Amps Estonia
6 Marko Pohl A&T Sport Team Estonia
7 Maris Vancevics marvanmtb Latvia
8 Jakub Koczta Dabarti/Pie3cki Team Poland
9 Tarmo Ennok CC Rota Mobilis Estonia
10 Kuldar Reiljan velo clubbers Estonia
11 Tarmo Neemela Amps-Extreme Estonia
12 Jakub Michalski Maruderzy Poland
13 Mariusz Macegoniuk Mario Team Poland
14 Radosław Roszkowiak - Poland
15 Dominik Szoka Zoo Wrocław Poland
16 Grzegorz Gruszecki G Poland
17 Przemysław Rosiński Trispace/Sisu Team Poland
18 Piotr Rembak Kamaro Sport Line Skarżysko-Kamienna Poland
19 Zbigniew Mossoczy BIKEBOARD Poland
20 Marek Zając Się kręci Poland
21 Łukasz Budzyn Browarek team Poland
22 Piotr Wójcik E30 Bike Team Stoszowice Poland
23 Kacper Belt MTB Eldar Świecie Poland
24 Krzysztof Celary BIKEBOARD Poland
25 Mateusz Mróz MRÓZROWERY TEAM Poland
26 Bartosz Foltyn MRÓZROWERY TEAM Poland
27 Małgorzata Cybulska Rowerowamagia Poland
28 Paweł Cieplik DiMEN Poland
29 Damian Piątkowski Luxtorpedy Poland
30 Sebastian Siwiak Cykloopole Poland
31 Tomasz Piziorski Dimen Poland
32 Krzysztof Szczepina Ocynkownia Śląsk SCHC TEAM Chrzanów Poland
33 wojciech semer Gomola Trans Airco Poland
34 Gerald Teubenbacher RC Sunpor St.Pölten Austria
35 René Reidinger FormatRC Austria
36 Laurenz Scheiblauer RC Sunpor St.Pölten Austria
37 Marcin Komsta BauMar Brothers Poland
38 Jarek Panejko Tryton Bike Team Poland
39 Filip Rafałko PTR Dojlidy Białystok Poland
40 SIMON DUDLEY TORQ DEVOLOPMENT United Kingdom
41 Jarosław Krzemiński Pacific Toruń Poland
42 Jacek Banaszewski PTR Dojlidy Poland
43 Mariusz Maniek Korolczuk PTR Dojlidy Poland
44 Marzena Wyleżała Lejdis WLKP Poland
45 Łukasz Przygoda Przygoda na 2 kółkach Poland
46 KRZYSZTOF HETNAR OŚ RACING Team Poland
47 Paweł Mikołajczyk BIKE SALON TEAM Poland
48 Aleksandra Kapłon BIKE SALON TEAM Poland
49 Michał Barabasz BIKE SALON TEAM Poland
50 Sławek Bartnik Gomola Trans Airco Poland
51 Łukasz Mendera UKS Kusy Bardo Poland
52 Bartłomiej Sobczyk POLA-K Poland
53 bartosz kołakowski KTK ImageCyclingTeam Poland
54 Michał Kurowski POLA-K Poland
55 Dawid Basiński CONSDATA Supersportowy TEAM Poland
56 Paweł Lenart Plannja Racing Team Poland
57 Edita Pociūtė-Kurlavičienė SK S-Sportas Lithuania
58 Robert Kubat BikeShop Radom Poland
59 Dariusz Baran STS EXTREME STRZELIN Poland
60 Jerzy Maćków Trezado Wolfpack Poland
61 Monika Kugiel R2N Poland
62 Edward Szraucner RG 03 Haldern Germany
63 Krzysztof Marciniak Poland
64 Adrian Typkiewicz KSPO Dentinea 1A Poland
65 Marcin Staniszewski MTB Punks United Poland
66 Patrycjusz Sołenczew FTI Racing Team Poland
67 Piotr Sadowski LOTOS TEAM Poland
68 Kamila Cicha . Poland
69 ŁUKASZ RYPIŃSKI STALIGMA RACING TEAM Poland
70 Bartłomiej Kawa Loyalty Point Racing Team Poland
71 Mariusz Tąporowski Zatorze też może Poland
72 Kamil Maślanka RIDE43TEAM Poland
73 Michał Baranowski RIDE43TEAM Poland
74 Krzysztof Kuczyński Bike Atelier Team Poland
75 Artur Ziębakowski Polski Klub MTB Poland
76 Zdzisław Trybuła Trezado Wolfpack Poland
77 Marcin Kalas KaliCycling Poland
78 Jacek Janusz FSD Sport Poland
79 Andrzej Piotrowski TOMAZI BIKE TEAM Poland
80 Mariusz Ryż fitwheels.pl Poland
81 Wojciech Syrwid Zatorze też może Poland
82 Michal Skokowski Dream Jumpers Poland
83 Jędrzej Horodeński Dabarti/Pie3cki Team Poland
84 Tomasz Pietrzycki Dabarti / Pie3cki Team Poland
85 Lukasz Kuzma KPS Poznań Poland

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 SŁAWOMIR MISIASZEK 28 TORUŃSKA DRUŻYNA HARCERZY Poland
2 Tomasz Tymiński BST Banach Sport Team Poland
3 Karol Buras THULE TEAM Poland
4 Anna Irena Tomica Gomola Trans Airco Poland
5 Lucjan Maślana niezrzeszony Poland
6 Artur Skóra MCP BIKE TEAM Poland
7 Kacper Kozioł - Poland
8 JACEK CHMIELARCZYK Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów Poland
9 Katarzyna Miętkiewicz Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów Poland
10 Jacek Miętkiewicz Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów Poland
11 Dawid Kaczmar SPORT-PROFIT AMP TEAM WROCŁAW Poland
12 Justyn Wojcik KS Energia Kozienice Poland
13 Marek Strug Way2Champ.pl Poland
14 Krzysztof Hampelski Gomola Trans Airco Poland
15 Agnieszka Uroda-Hampelska Gomola Trans Airco Poland
16 Igor Maruszak Gomola Trans Airco Poland
17 Jacek Badura Gomola Trans Airco Poland
18 Peter Eibl Bike Friends Salzburg Austria
19 Paweł Papis MCP BIKE TEAM Poland
20 Daniel Majkowski MajBike Team Poland
21 Damian Garbatowski Kibolski KS Poland
22 Andrzej Wytrwał Gomola Trans Airco Poland
23 Markus Beck Bike Friends Salzburg Germany
24 Jan Pawłowski VeloGD Poland
25 Mateusz Potaczek Gomola Trans Airco Poland
26 Dariusz Piotrowski MTB ELDAR ŚWIECIE Poland
27 Marcin Kudlak MCP BIKE TEAM Poland
28 Kamil Łuczak MCP BIKE TEAM Poland
29 Sandis Rinkis KS Sporta klubs Latvia
30 Mateusz Ogonowski Way2Champ.pl Poland
31 Arkadiusz Kogut Way2Champ.pl Poland
32 Krzysztof Cywiński MajBike Team Poland
33 Ewelina Cywińska MajBike Team Poland
34 Jacek Szałaj Dabarti/ Pie3cki Team Poland
35 Sandra Adamczyk Orion art stal team Poland
36 Artur Krzemień Illuminati Soros MTB Cycling Team Poland
37 PIOTR NOWACKI MTB Meblopol Poland
38 Michał Pac Reanimacja Rowerowa-Akademia Synergii Poland
39 Jacek Kołodziej Gomola Trans Airco Poland
40 David Ladek Ladek Germany
41 Jakub Szczepaniak Werner Kenkel Sport Team Poland
42 Artur Wawrzeń Gomola Trans Airco Poland
43 Mariusz Gierko samiaki Poland
44 Przemysław Olejnik Tryton Bike Team Poland
45 Pascal Bings TeufelsWheelies Germany
46 Jan Wellbrock TeufelsWheelies Germany
47 Jacek Rydecki Gomola Trans Airco Poland
48 Michał Wesołowski DiMEN Poland
49 Michał Jażdżewski _ Poland
50 Piotr Jurczyk SZAMANI W TRANSIE Poland
51 Stefan Danowski Stevens MTB Racing Team Germany
52 Krystian Truszkiewicz Do góry nogami Poland
53 Dariusz Ślusarz SCHIKO Dariusz Ślusarz Poland
54 Łukasz Przygoda Przygoda na 2 kółkach Poland
55 Rafael Konieczny - Germany
56 Piotr Szuba iKSORIS MTB TEAM Poland
57 ŁUKASZ SĘDKOWSKI SENDEX Poland
58 Patryk Müller DT4YOU MTB TEAM Poland
59 Torben Saßnick MTV Bad Bevensen Germany
60 Grzegorz Rek X-Ray Devils Poland
61 Yevhen Shylov - Ukraine
62 Waldemar Warguła Kibolski KS Poland
63 Carsten Löser Bike24 Germany
64 Łukasz Bolius Bolek Team Poland
65 Stefan Stechhoefer Stadtwaldracer Germany
66 Cezary Mirończuk ... Poland
67 Grzegorz Maruszak PENTAGRAM Poland
68 Tomasz Tomiak PENTAGRAM Poland
69 Leszek Grzeszczyszyn PENTAGRAM Poland
70 Eryk Gomoński DT4YOU MTB TEAM Poland
71 Normunds Stanevics KS Sporta klubs Latvia
72 Maciej Cieciera Maciej Cieciera - PUNDIT Poland
73 Marek Zubrzycki Żubry 3 Poland
74 Małgorzata Gogolewska GOGOL MTB TEAM Poland
75 Krzysztof Łabanowski BIKE SALON TEAM Poland
76 Monika Klocek SKBP Warszawa Poland
77 Artur Kozak Polski Klub MTB Poland
78 Ivars Ganzburgs Latvia
79 Edgars Kalnins VELOPROFS Latvia
80 Cezary Chmielewski Bike Salon team Poland
81 Rudolfs Peslaks KS Sporta klubs Latvia
82 Wojciech Błuś Freightliner PL Poland
83 Ansis Peslaks KS sporta klubs Latvia
84 Marek Bakuła GEODETIC DOBRY KURS TEAM Poland
85 Karlis Smilktens KS Sporta klubs Latvia
86 Jakub Golak WERNER KENKEL SPORT TEAM Poland
87 Oksana Sugakova --- Ukraine
88 Paweł Cygański MCP Bike Team Poland
89 Rafał Stępień Go Sport Ak-Sped Poland
90 Micha Ladek Stadtwaldracer Germany
91 Tomasz Stępień Orion art-stal TEAM Poland
92 Paweł Rybak Sunrise System Poland
93 Pawel Weber BMWKodowanie Poland
94 Marek Dmitruk Grupa Szalonych Rowerzystów Poland
95 Maciej Samborski PTR Dojlidy Białystok Poland
96 Agnieszka Romanowska MajBike Team Poland
97 Nicholas Holdcraft M's Poland
98 Piotr Klimecki MTB Kyndra Klub Poland
99 Krzysztof Jeger Kibolski KS Poland
100 Tomasz Tajchman - Poland
101 Robert Bednarz Wedkarze Poland
102 Mariusz Majek Bike Salon Team Poland
103 Janis Vanags Valmieras Velo Vienība Latvia
104 Dmytro Kudashev STS EXTREME STRZELIN Ukraine
105 Michał Jurkowski Poland
106 Tomasz Świerczyński Lucy In The Sky Poland
107 Izabela Kamińska SKLEPBICYKL.PL-PERFECTSOURCE Poland
108 Miklos Kovacs Rolling Mick Hungary
109 Tomasz Fidytek Ocynkownia Śląsk SCHC TEAM Chrzanów Poland
110 Iwona Mielecka - Poland
111 Luuk Jaja TVH Netherlands
112 Piotr Pojawis KSPO Dentinea 1A Poland
113 Łukasz Łatkowski Grupa Biegowa CHTMO Poland
114 Sylwester Kuśmierz MCP BIKE TEAM Poland
115 Artur Gogół NBP Racing Team Poland
116 Paweł Archiciński chlorki.pl Poland
117 Evgeny Sidorenko toMotion Racing by black tusk Germany
118 Andrzej Choynowski Bauer Poland
119 Michał Siekierski Kibolski KS Poland
120 Zbigniew Zogłowek BSR Team BYTOM Poland
121 Paweł Kołodziejek BIKE SALON TEAM Poland
122 Sławomir Guzik mógłbym mieć gdyby ktoś mnie chciał Poland
123 Marcin Obel Qodeca Poland
124 Bartłomiej Deba Skra Paterek IT-Ros Team Poland
125 Leszek Palka Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów Poland
126 Marcin Przybyła Komorniki MTB TEAM Poland
127 Michał Marciniak TTS Poland
128 Jan Madej Cranberry Team Głuszyca Poland
129 Dominik Waligóra Cranberry Team Poland
130 Krzysztof Stasiewicz WAŁCZ Poland
131 Marcin Fudali Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów Poland
132 Marcin Baran Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów Poland
133 Przemysław Januszak VEZUVIO TEAM Poland
134 Magdalena Kosko MCP Bike Team Poland
135 Gustavs Zatlers Cēsis Nefiltrē Latvia
136 Piotr Sawicki - Poland
137 Tomasz Michalak Komorniki MTB TEAM Poland
138 Filip Sznajder Komorniki MTB Team Poland
139 Tomasz Klicki MCP Bike Team Poland
140 Dagmara Ochot Poland
141 Kaspars Celms - Latvia
142 Tomasz Stelmaszyński MRÓZROWERY FOLTYN TEAM Poland
143 Maciej Miarka - Poland
144 Lauris Ermansons KS Sporta Klubs Latvia
145 Adam Safiański - Poland
146 Andreas Kellner radynebike.cz Germany
147 Piotr Uhruski Poland
148 Regina Marunde Scott/Fizik Germany
149 PAWEL KOSMOWSKI Vezuvio Team Poland
150 Berton Massimo Acido lattico team Italy
151 Jarosław Żurek Santander Leasing S.A. Poland
152 Bartłomiej Sobieszczański MTB Meblopol Poland
153 Grzegorz Bryl ALFAPANEL MTB TEAM Poland
154 Bartosz Cegielski Komorniki MTB Team Poland
155 Paweł Terlecki Komorniki MTB team Poland
156 Maciej Mirowski LJNR MTB Poland
157 Bartłomiej Kwapisz RIDE43TEAM Poland
158 Marcin Rogala RIDE43TEAM Poland
159 Mateusz Kuczewski Luxtorpedy Poland
160 Piotr Mermela MRÓZROWERY TEAM Poland
161 Jacek Grajser Komorniki Mtb Team Poland
162 Piotr Romaszewski Polska
163 Tomasz Murdzia Loyalty Point Racing Team Poland
164 Dariusz Geniusz-Mikusinski Mobile Team Poland
165 Marcin Gębala ESKA TEAM Poland
166 Remigiusz Pędrak Komorniki MTB Team Poland
167 Patryk Mazurek Loyalty Point Racing Team Poland
168 Sławomir Wnuk Pedalada de Manana Poland
169 Kamil Marczak BIKE TAXI PL Poland
170 Neil Veitch Nomad-MTB United Kingdom
171 Kamil Mrowiec BIKE SALON TEAM Poland
172 Jędrzej Quoos Werner Kenkel Sport Team Poland
173 Krzysztof Pawlak DT4YOU MTB TEAM Poland
174 Robert Jazgara NETCAT Bike Team Poland
175 Wojciech Chmieliński RAK Rzeszów Poland
176 Sascha Asfandiar MTB Punks United Germany
177 Rafał Jankowski VW CENTRUM WROCŁAW Poland
178 Mariusz Machura Cranberry Team Poland
179 Wiktor Porakowski SKPB Warszawa Poland
180 Roland Socha Komorniki MTB Team Poland
181 Tomasz Wróbel Komorniki MTB Team Poland
182 Piotr Niewieczerzal FTI Racing Team Sweden
183 Paweł Bartkiewicz AXEL SPORT STAL RZESZÓW Poland
184 Piotr Pyra Kaszubiak Poznań Poland
185 Jakub Piszczek MMP Bochnia Poland