Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Marta Gogolewska Merx Team Wągrowiec Poland
2 Dorota Szmyt GOGOL MTB TEAM WĄGROWIEC Poland
3 Marek Zubrzycki GOGOL MTB TEAM WĄGROWIEC Poland
4 DOMINIKA SMYK GOGOL MTB TEAM WĄGROWIEC Poland
5 Małgorzata Gogolewska Gogol MTB Team Poland
6 Piotr Wrona KK Cyklon Warszawa Poland
7 Lynn Genius Geländefahrrad Aachen Germany
8 Dorota Rajska KKT Wiraż Poland
9 Ewelina Bojdzińska Girls On Bikes Poland
10 Jacek Zacharewicz Loyalty Point Racing Team Poland
11 Dominik Zacharewicz Loyalty Point Racing Team Poland
12 Tomasz Winek Venezia MTB Poland
13 Anna Niziolek AKAN MTB Poland
14 Jeffry Goethals Beachbikers Belgium
15 Mikołaj Pańka CSZ KIELCE Poland
16 Yulya Tsalahuz Belarus Belarus
17 Karol TYokarczyk SAP SERWIS TEAM Poland
18 Radosław Kozal FTI Racing Team Poland
19 Bartłomiej Sroczyński FTI Racing Team Poland
20 Evgenia Kolohmatova AZS University of Silesia Poland
21 Piotr Wójcik - Poland
22 Michał Błaszkiewicz Poland
23 Łukasz Warżała PM RIder Team www.pmrider.pl Poland
24 Wojciech Grygierczyk Jaworze MTB Team Poland
25 Roman Leshchinskiy none Russian Federation
26 Marcin Porembski ATAK SPORT C67 RACING TEAM Poland
27 Anastasiya Ryabochkina Serpantin Russian Federation
28 Mirosław Paździora ROMET FACTORY TEAM Poland

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Joshua Moore JandN United States
2 Nina Moore JandN Germany
3 Monika Kulling KLIF MTB Team Poland
4 Grzegorz Kołodzik KLIF MTB Team Poland
5 Łukasz Witkowski XBOX BIKE TEAM Poland
6 Sławomir Gerek XBOX BIKE TEAM Poland
7 Radek Rajczyk Patnet Team Poland
8 Alexander Blau Ballistic Unicorns Germany
9 Olav Jahn Ballistic Unicorns Germany
10 Sean Williams Live life Always South Africa
11 Irina Budakova Amazonki bike team Russian Federation
12 Ewa Janowska WAWA BIKE TEAM Poland
13 Detlef Bruckmueller HTL WN Austria
14 Egon Ploetzeneder HTL WN Austria
15 Marcin Suchomski - Poland
16 Mirosław Bertowski Patnet Team Poland
17 Kostiantyn Karachov VELOVUYKI Ukraine
18 Michał Małysz Go Sport Ak-Sped Team Poland
19 Małgorzata Kaczmarek Kibolski KS Poland
20 Przemysław Kubiak Kibolski KS Poland
21 Benjamin Bugge Team 4h Belgium
22 Sebastiaan Bugge Team 4h Belgium
23 woytek stolp team MTB Chojnice Poland
24 Marc Hofman Veloraptors Belgium
25 Wojciech Maćkowiak ' - ' Poland
26 Tom Wouters team 4h Belgium
27 Amy Ford United Kingdom
28 Jarosław Chodnikiewicz - Poland
29 Albert Jarosz Poland
30 Leszek Gawerski Truchtem O Brzasku Olsztyn Poland
31 Ewa Niewieczerzal CK Sävast Sweden
32 Piotr Niewieczerzal CK Sävast Sweden
33 Kuba Litawiński 72D Oshee Poland
34 Tomasz Grzegorczuk PATNET Team Poland
35 Pascal Szekely FreeRidersBE Belgium
36 Esther Bekkers Team EPICC Belgium
37 Sam Van Rossom Team EPICC Belgium
38 Paweł Archiciński chlorki.pl Poland
39 Neil Veitch Glenormiston United Kingdom
40 Michał Kulej Draexlmaier MTB Team Poland
41 Maja Rebecca Jensen AMUR.DK Denmark