W celu zapisania się na zawody należy zarejestrować się bezpłatnie na stronie timetime.pl
14th edition Sudety MTB Challenge - Mega (short) Distance, 6 racing days
LP | Imię i nazwisko | Klub/firma | Kraj | |
---|---|---|---|---|
1 | Lenka Fridrichová | ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAM | Czech Republic | |
2 | Renars Arajs | , | Latvia | |
3 | Piotr Wrona | KK Cyklon Warszawa | Poland | |
4 | Lynn Genius | Geländefahrrad Aachen | Germany | |
5 | Dorota Rajska | KKT Wiraż | Poland | |
6 | Jacek Zacharewicz | Loyalty Point Racing Team | Poland | |
7 | Dominik Zacharewicz | Loyalty Point Racing Team | Poland | |
8 | Anna Niziolek | AKAN MTB | Poland | |
9 | Jeffry Goethals | Beachbikers | Belgium | |
10 | Mikołaj Pańka | CSZ KIELCE | Poland | |
11 | Yulya Tsalahuz | Belarus | Belarus | |
12 | Karol TYokarczyk | SAP SERWIS TEAM | Poland | |
13 | Radosław Kozal | FTI Racing Team | Poland | |
14 | Bartłomiej Sroczyński | FTI Racing Team | Poland | |
15 | Evgenia Kolohmatova | AZS University of Silesia | Poland | |
16 | Piotr Wójcik | - | Poland | |
17 | Michał Błaszkiewicz | Poland | ||
18 | Wojciech Grygierczyk | Jaworze MTB Team | Poland | |
19 | Roman Leshchinskiy | Decathlon-Rockrider | Russian Federation | |
20 | Marcin Porembski | Atak Sport Gliwice | Poland | |
21 | Anastasiya Ryabochkina | Serpantin | Russian Federation | |
22 | Mirosław Paździora | ROMET FACTORY TEAM | Poland |
LP | Imię i nazwisko | Klub/firma | Kraj | |
---|---|---|---|---|
1 | Piotr Siebert | MERX TEAM Wągrowiec | Poland | |
2 | Mirek Warzybok | GOGOL MTB TEAM WĄGROWIEC | Poland | |
3 | Piotr Wójcik | - | Poland | |
4 | Dariusz Tiffert | Gomola Trans Airco | Poland | |
5 | Anne Waddington | Solo | United Kingdom | |
6 | Jacek Sufin | Gomola Pack-Center | Poland | |
7 | Marta Gogolewska | Merx Team Wągrowiec | Poland | |
8 | Dorota Szmyt | Lejdis WLKP | Poland | |
9 | Marek Zubrzycki | Żubry 3 | Poland | |
10 | DOMINIKA SMYK | GOGOL MTB TEAM WĄGROWIEC | Poland | |
11 | Małgorzata Gogolewska | GOGOL MTB TEAM | Poland | |
12 | Joshua Moore | JandN | United States | |
13 | Nina Moore | JandN | Germany | |
14 | Monika Kulling | - | Poland | |
15 | Grzegorz Kołodzik | - | Poland | |
16 | Łukasz Witkowski | XBOX BIKE TEAM | Poland | |
17 | Sławomir Gerek | XBOX BIKE TEAM | Poland | |
18 | Radek Rajczyk | Patnet Team | Poland | |
19 | Alexander Blau | Ballistic Unicorns | Germany | |
20 | Olav Jahn | Ballistic Unicorns | Germany | |
21 | Sean Williams | Live life Always | South Africa | |
22 | Irina Budakova | Amazonki bike team | Russian Federation | |
23 | Ewa Janowska | MyBike.pl | Poland | |
24 | Detlef Bruckmueller | HTL WN | Austria | |
25 | Egon Ploetzeneder | HTL WN | Austria | |
26 | Marcin Suchomski | - | Poland | |
27 | Mirosław Bertowski | Patnet Team | Poland | |
28 | Kostiantyn Karachov | VELOVUYKI | Ukraine | |
29 | Michał Małysz | BIKE SALON TEAM | Poland | |
30 | Małgorzata Kaczmarek | - | Poland | |
31 | Przemysław Kubiak | Kibolski KS | Poland | |
32 | Benjamin Bugge | Team 4h | Belgium | |
33 | Sebastiaan Bugge | Team 4h | Belgium | |
34 | woytek stolp | team MTB Chojnice | Poland | |
35 | Marc Hofman | Veloraptors | Belgium | |
36 | Wojciech Maćkowiak | ' - ' | Poland | |
37 | Tom Wouters | team 4h | Belgium | |
38 | Amy Ford | United Kingdom | ||
39 | Jarosław Chodnikiewicz | - | Poland | |
40 | Albert Jarosz | Poland | ||
41 | Leszek Gawerski | Truchtem O Brzasku Olsztyn | Poland | |
42 | Ewa Niewieczerzal | Northern XC Sports Club | Sweden | |
43 | Piotr Niewieczerzal | Northern XC Sports Club | Sweden | |
44 | Kuba Litawiński | 72D Oshee | Poland | |
45 | Tomasz Grzegorczuk | PATNET Team | Poland | |
46 | Pascal Szekely | BikersOnFire | Belgium | |
47 | Esther Bekkers | Team EPICC | Belgium | |
48 | Sam Van Rossom | Team EPICC | Belgium | |
49 | Paweł Archiciński | chlorki.pl | Poland | |
50 | Neil Veitch | Nomad-MTB | United Kingdom | |
51 | Michał Kulej | Draexlmaier MTB Team | Poland | |
52 | Maja Rebecca Jensen | AMUR.DK | Denmark |