Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Szymon Biel Cube Szok Poland
2 Ryszard Piechówka Cube Szok Lion Motors Team Poland
3 Piotr Michalski Xbox Bike Team Poland
4 Alek Kowalczyk IT Project Partners Poland
5 Piotr Oczoś ŁYDA MUSI PODAWAĆ Poland
6 Grzegorz Ziebro BIKEHEAD Poland
7 Andrzej Warszewski Contador Team Poland
8 Tomasz Majcher HPE Sport Poland
9 Piotr Siedlak SAY MORE Poland
10 Bartłomiej Iskrzycki Nowotarski Klub Kolarski Poland
11 Adrian Puc ŁYDA MUSI PODAWAĆ Poland
12 Tomasz Grimnitz Kwiaciarnia Sympatia Team Poland
13 Grzegorz Burzawa FENIX TYCHY Poland
14 Andrzej Fijak NIEZRZESZONY Poland
15 Karol Rąpała Rąpała Rowerem przez Jasło Poland
16 Tomasz Kubarek PolishTeam MANRESA Spain
17 Sławomir Lewandowski LUMAC WTR Włocławek Poland
18 Marcin Drzewiecki Loyality Point powered Hotel Zamek Ryn Poland
19 Mateusz Stopka Cięcina Poland
20 Przemysław Piotrowski Cube Szok Lion Motors Team Poland
21 Bartłomiej Pamuła Cube Szok Lion Motors Team Poland
22 Robert Mizia Nysa Poland
23 Błażej Dyga Team Boykoov Poland
24 Rafal Wisniewski . Poland
25 Mateusz Dałek Fujitsu Łódź Team Poland
26 Marcin Reszka Bikehead Poland
27 Sebastian Pluta - Poland
28 Emilia Pluta - Poland
29 Stanisław Szubierajski Banany23 Poland
30 Marcin Iwański JKK Jędrzejów Poland
31 Bartłomiej Węglewski Go4Life Poland
32 Jakub Stanczyk Fantastici Quattro Poland
33 Jacek Stokłosa StoklosaTeam Poland
34 Robert Jabłoński kolejarz jura częstochowa Poland
35 Adrian Oleśniewicz GKC Gorlice Poland
36 Piotr Bogucki Piotr Bogucki Poland
37 Maciej Arcipowski Retro BikeAcademy.pl Poland
38 Paweł Jaźwa Satel Team Poland
39 Tomasz Grubka OKR Passionbike Poland
40 Grzegorz Tomasiak Mayday Team Poland

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Robert Sanecki Gorzyce Poland
2 Gabriel Janowski Ekofront Poland
3 Mieczysław Pawlukiewicz Smurfit Kappa Adventure Team Poland Poland
4 Piotr Siebert MERX TEAM Wągrowiec Poland
5 Tomasz Szkodny Podajenoga Poland
6 Marcin Wołek 7bikes.pl Poland
7 ROMAN MATERNA SPAR Polska Poland
8 Mirosław Laur Tajna Organizacja Rowerowa Poland
9 Sebastian Chowaniec ABSOLUTE BIKE TEAM Poland
10 Bartosz Klosinski PolishTeam MANRESA Spain
11 WOJCIECH JANICZEK amator Poland
12 Marcin Reszka Cube Szok Lion Motors Team Poland
13 Piotr Albin JKK Jędrzejów Poland
14 Piotr Skowronski HBA Huzar Bike Academy Poland
15 Tomasz Radomski x Poland
16 Karol Witkowski - Poland
17 Jakub Ślęczka Cube Szok Lion Motors Team Poland
18 Rafał Szkwarek Smurfit Kappa Adventure Team Poland Poland
19 Bartek Borowiec Cersanit-Barlinek Team Poland
20 Grzegorz Sławski Colorimo Opole Poland
21 Krzysztof Tutaj Mayday Team Poland
22 Marcin Szanter Szanter Poland
23 Łukasz Czyż Małopolska Policja Poland
24 TOMASZ KOWALSKI BIKE CENTER ATAK SPORT ŚWIDNICA Poland
25 Maciej Matusiak PolishTeam MANRESA Poland
26 Wojciech Salamon PolishTeam MANRESA Poland
27 Konrad Leśniewski FWS BT Poland
28 Jacek Nalepa Fenix Tychy Poland
29 Michał Błażejewski FTI Racing Team / Way2Champ Poland
30 Krystian Gwizdała PeLuCza Poland
31 Rafał Kasprzak Team Livestrong Poland
32 Paweł Pukas Stiven Poland
33 Cezary Baran RAM cycling Poland
34 Tomasz Kołacz LegioRaceTeam Poland
35 Marcin Sieńko BSK Miód Kozacki Poland
36 Krzysztof Trojanowski Velo Ćmiłów Poland
37 Robert Skwarek LegioRaceTeam Poland
38 Andrzej Kornaś KUKUCZSPORT.PL Poland
39 Lech Gradziński Varso Poland
40 Michał Przybysz niezrzeszony Poland
41 Marcin Makowski MAYDAY TEAM Poland
42 WŁADYSŁAW KWAŚNICKI WLADYSLAW KWASNICKI Switzerland
43 Jarosław Wiatr SLW Poland
44 Dawid Budziński TTS Cycling Team Poland
45 Piotr Berus-Sokołowski Gozdowo Poland
46 Tomasz Brzdąk Tomek Poland
47 Marcin Fica Sklep Bicykl - Perfectsource Poland
48 Dawid Kotlarz KS Limanowa Forrest Poland
49 Andrzej Chodyko . Poland
50 Bartłomiej Pawulski brak Poland
51 Artur Grodź Drużyna B. Poland

Drużyny

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Grzegorz Tomasiak
Mayday Team
Poland
2 Andrzej Chodyko
.
Poland
3 Robert Skwarek
LegioRaceTeam
Poland
4 Tomasz Kołacz
LegioRaceTeam
Poland
5 Wojciech Salamon
PolishTeam MANRESA
Poland
6 Maciej Matusiak
PolishTeam MANRESA
Poland
7 Marcin Iwański
JKK Jędrzejów
Poland
8 Krzysztof Tutaj
Mayday Team
Poland
9 Emilia Pluta
-
Poland
10 Sebastian Pluta
-
Poland
11 Rafał Szkwarek
Smurfit Kappa Adventure Team Poland
Poland
12 Karol Witkowski
-
Poland
13 Rafal Wisniewski
.
Poland
14 Piotr Albin
JKK Jędrzejów
Poland
15 Marcin Reszka
Cube Szok Lion Motors Team
Poland
16 Bartłomiej Pamuła
Cube Szok Lion Motors Team
Poland
17 Bartosz Klosinski
PolishTeam MANRESA
Spain
18 Przemysław Piotrowski
Cube Szok Lion Motors Team
Poland
19 Mieczysław Pawlukiewicz
Smurfit Kappa Adventure Team Poland
Poland
20 Tomasz Kubarek
PolishTeam MANRESA
Spain
21 Adrian Puc
ŁYDA MUSI PODAWAĆ
Poland
22 Piotr Oczoś
ŁYDA MUSI PODAWAĆ
Poland
23 Ryszard Piechówka
Cube Szok Lion Motors Team
Poland