Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Michał Kruk Michał Kruk Poland
2 Marcin Schröder MTb ELDAR ŚWIECIE Poland
3 Ahti Mardo Amps Estonia
4 Martin Sedliský Hatchey Czech Republic
5 Adrian Mastej MMT Poland
6 Piotr Wójcik E30 Bike Team Stoszowice Poland
7 Jarek Jarząbek YolobikeSypniewskiMTB Poland
8 Maciej Demiańczuk SND Poland
9 Micha Ladek Stadtwaldracer Germany
10 Miroslaw Kalinowski Gomola Trans Airco Poland
11 Tadeusz. Liszka Gomola Trans Airco Poland
12 Karolina Chwiej KOMOBIKE SCOTT Poland
13 Mariusz Stabryn . Poland
14 Oliwia Kamińska KIWI KLUB MTB Poland
15 Marek Ardelli SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH Poland
16 Jakub Dajmund Romet Factory Team Poland
17 Tomek Ruszkowski P4EVA Team Poland
18 Wojciech Wojciechowski Wyszków Poland
19 Justyna Zając Kusy Bardo Poland
20 Maciej Cieciera Maciej Cieciera - PUNDIT Poland
21 Jakub Rysz MTB WALIM Poland
22 Tatsiana Sakalinskaya Belarus Belarus
23 Paweł Onuszkanicz FAMILY BIKE TEAM Czech Republic
24 Tadeusz Skwarczyński Gomola Trans Airco Poland
25 Jakub Dereń SCOTT CYKLOMANIAK ZIELONA GÓRA Poland
26 Dawid Szczepański brak Poland
27 Piotr Holtzer SUPERCAR Poland
28 Tadeusz Spilok STS Focus Ustroń Poland
29 Stanisław Zaborowski Lipa MTB Poland
30 Sławomir Lewandowski Lipa MTB Poland
31 Bartek Borkowicz LIPA MTB Poland
32 Łukasz Kościk MCP Bike Team Poland
33 Jarosław Zając BSR Team Bytom Poland
34 Jarosław Adamczak Komorniki MTB Team Poland
35 Jakub Baran Rogate Torpedy Poland
36 Kamil Maślanka RIDE43TEAM Poland
37 waldemar piątek gluniu Poland
38 Bartosz Piątkowski Bapco.eu Bike.Me Poland
39 Tomasz Juranek Kwaczak Solo Poland
40 Łukasz Łatkowski Grupa Biegowa CHTMO Poland
41 Marek Piskornik . Poland

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Katarzyna Łatyszew JaksBud Poland
2 Michał Nowacki MTB Meblopol Poland
3 Rafał Kamiński DT4YOU MTB TEAM Poland
4 Dorota Szmyt Lejdis WLKP Poland
5 Patryk Gogolewski GogolMTB Team Poland
6 Karolina Mika GogolMTB Team Poland
7 Łukasz Budzyn Browarek team Poland
8 Tomasz Sierakowski MCP Bike Team Poland
9 Łukasz Jasiuwian MRÓZROWERY TEAM Poland
10 Wiesław Fidurski Masters Złotów Poland
11 Piotr Miller STS Poland
12 Jacek Sufin Gomola Trans Airco Poland
13 Jacek Michalak DRUKFIRMOWY Poland
14 Sebastian Kaczmarczyk Kosox Bike Team Poland
15 Sabine Lengert Velonistas Berlin Germany
16 Artur Wencel DT4YOU MTB TEAM Poland
17 Leszek Urbaniak OBORNIKI MTB TEAM Poland
18 Tomasz Witkowski OBORNIKI MTB TEAM Poland
19 Tomasz Górski Zryw Pilchowo Poland
20 Wojciech Stępel Ciasteczkowy Potwór Poland
21 Łukasz Podwysocki Ciasteczkowy Potwór Poland
22 Szczepan Szaruga - Poland
23 Ingo Schöne Bike24 Germany
24 Maciej Grzegorzek OTC Oborniki Poland
25 Elżbieta Pietrasik Geodetic Dobry Kurs Team Poland
26 Adam Śmich - Poland
27 Sebastian Bindacz Rydułtowy Poland
28 Zbigniew Chudzicki SKS Oborniki Poland
29 Elżbieta Liskowiak-Małecka Komorniki MTB Team Poland
30 Daniel Dudkiewicz LOTTO Poland
31 Robert Czarnowski LOTTO Poland
32 Jacek Łykawka STS Maraton Poland
33 Adam Maroszek niezrzeszony Poland
34 Andrzej Jelonek Maruderzy Poland
35 Marek Wójcikowski Maruderzy Poland
36 Rafał Cyrny Maruderzy Poland
37 Grzegorz Orłowski Maruderzy Poland
38 Olga Żarlińska BIKE SALON TEAM Poland
39 Waldemar Rybarczyk Komorniki MTB Team Poland
40 Joanna Kubicka - Jakuczun YolobikeSypniewskiMTB Poland
41 Gosia Wiśniewska-Jurkowska dzikusy Olsztyn Poland
42 Tomasz Ryciuk AIRBIKE Poland
43 Tomasz Rudnicki AXEL SPORT STAL Rzeszów Poland
44 Dorota Hoeft Yolobike Sypniewski MTB Poland
45 Piotr Kędziorek BIKE SALON TEAM Poland
46 Arek Kosmala YOLOBIKE Sypniewski MTB Poland
47 ŁUKASZ KŁOSOWICZ OBORNIKI 1 Poland
48 Daniel Kuczmara Polski Klub MTB Poland
49 Lesław Kula Opolski Klub Rowerowy Poland
50 Sławek Kanownik MCP BIKE TEAM Poland
51 Izabela Michalak Komorniki MTB TEAM Poland
52 Nodirżon Farmonow Komorniki Mtb Team Poland
53 Krystian Wójcik Pelikan Poland
54 Michael Turski Komorniki MTB Team Poland
55 Aleksandra Socha Komorniki MTB Team Poland
56 Rafał Sosnowski Komorniki MTB Team Poland
57 Kamila Sosnowska Komorniki MTP Team Poland
58 Marcin Piątek Komorniki MTB Team Poland
59 Olgierd Wejner MCP Bike Team Poland
60 Sebastian Inczewski Komorniki MTB Team Poland
61 Mateusz Ratajczak Komorniki MTB Team Poland
62 Grzegorz Berłowski Komorniki MTB Team Poland
63 Urszula Ludkowska Alpejskie Mamuty Poland
64 Mariusz Ludkowski Alpejskie Mamuty Poland
65 Krzysztof Kurdej Alpejskie Mamuty Poland
66 Piotr Worach ABSOLUTEBIKES TEAM Poland
67 Łukasz Kujawiak . Poland
68 Tomasz Kuczewski Trezado Bike on Wax Poland
69 Zbigniew Wójcik BIKE_TEAM_GOLESZÓW Poland
70 Marcin Malinowski Yolobike Sypniewski MTB Poland
71 Zbigniew Nisztuk Yolobike Sypniewski MTB Poland
72 Wojciech Rytel CTS Czaja Training System Poland
73 Stanislaw Kuna DABARTI / PIE3CKI TEAM Poland