W celu zapisania się na zawody należy zarejestrować się bezpłatnie na stronie timetime.pl
Mouflon Tracks 2022 - distance CLASSIC - ZGŁOSZENIA ZAMKNIĘTE
LP | Imię i nazwisko | Klub/firma | Kraj | |
---|---|---|---|---|
1 | Agris Podins | Velohooligans/Keizari-1 | Latvia | |
2 | Oskars Argalis | Velohooligans/Keizari-1 | Latvia | |
3 | Zigmars Berzins | Velohooligans/Keizari-1 | Latvia | |
4 | Edgars Argalis | Velohooligans/Keizari-1 | Latvia | |
5 | Uldis Platnieks | Velohooligans/Keizari-1 | Latvia | |
6 | Marek Stram | Retro Team | Poland | |
7 | Łukasz Przygoda | Retro Stork Team | Poland | |
8 | Rafał Brzyski | Retro Team | Poland | |
9 | Marek Korzetkowski | Aglo DWA | Poland | |
10 | Piotr Grzonek | DPPA | Poland | |
11 | Bernard Prusinowski | Gdynia | Poland | |
12 | Wojciech Augustyn | MTB Delta Trans | Poland | |
13 | Łukasz Sanocki | Harda Horda | Poland | |
14 | Michał Jabłonka | PS8 Racing Team | Poland | |
15 | Maciej Rączkiewicz | KSPO Dentinea 1A | Poland | |
16 | Tomasz Bal | KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA | Poland | |
17 | Cezary Chmielewski | Bike Salon Team | Poland | |
18 | Miroslav Rybáček | Fly4Sport Racing | Czech Republic | |
19 | Matthias Plato | Cyclocross Hamburg | Germany | |
20 | Stefan Danowski | Stevens MTB Racing Team | Germany | |
21 | Jacek Grajser | Komorniki Mtb Team | Poland | |
22 | Lukasz Komaniecki | Biegam szybciej niż mój pies | Poland | |
23 | Tomas Jatuzys | Veloklinika | Lithuania | |
24 | Monika Wrona | Bieniasz Bike Team | Poland | |
25 | Michał Baranowski | RIDE43TEAM | Poland | |
26 | Paweł Słupek | SCGR Bike Team | Poland | |
27 | Mateusz Siess | SCGR Bike Team | Poland | |
28 | Maciej Poturnicki | SCGR Bike Team | Poland | |
29 | Sebastian Miller | SCGR Bike Team | Poland | |
30 | Marcin Lange | SCGR Bike Team Ciechanów | Poland | |
31 | Przemek Kiszka | KGS Legends | Poland | |
32 | Robert Kalandyk | iFON KolarzKlub | Poland | |
33 | Bartłomiej Oleszczuk | RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team | Poland | |
34 | Monika Skowyra | KSPO Dentinea 1A | Poland | |
35 | łukasz jeska | 48 Media Bike Team | Poland | |
36 | Rafał Rogacz | Opony Serafinowski | Poland | |
37 | Wojciech Hałabuz | Świńskie Cyce | Poland | |
38 | Marcin Smoliński | Grupetto Kampinos backup | Poland | |
39 | Tomasz Kot | KS Wielkopolska Szkoła Narciarstwa | Poland | |
40 | Tomasz SOCHA | 4MTB IMMERGAS | Poland | |
41 | Paweł Bieschke | BEZ HAMULCÓW MTB TEAM PAN BIKE | Poland | |
42 | Jakub Kołotusza | Team PKO BP | Poland | |
43 | Mateusz Kosmowski | Kosox Bike Team | Poland | |
44 | István Kovács | OKE | Hungary | |
45 | Łukasz Kościk | MCP Bike Team | Poland | |
46 | Daniel Kęska | eNRG4U | Poland | |
47 | Boris Gengo | NIKOLA | Afghanistan | |
48 | Jacek Rzodkiewicz | Biciclista Racing Team | Poland | |
49 | Erik Risto | Sportlove | Estonia | |
50 | Emil Krupa | Bike Salon Team | Poland | |
51 | Paweł Papis | MSR & Toyota Grupa Cygan | Poland | |
52 | Krzysztof Walukiewicz | JTC Team | Poland | |
53 | Łukasz Nadolski | VeloGd | Poland | |
54 | Patryk Przybyła | VEZUVIO Team | Poland | |
55 | Piotr Winiarz | Specialized MTB | Poland | |
56 | Tomasz Gałęzowski | KSPO Dentinea 1A | Poland | |
57 | Piotr Bańka Banior | MCP BIKE TEAM | Poland | |
58 | Zbigniew Zogłowek | BSR Team BYTOM | Poland | |
59 | Tomasz Cieloch | MCP BIKE TEAM | Poland | |
60 | Mati Szewczyk | KKFP Wolsztyn | Poland | |
61 | Tomasz Rokiel | RR | Poland | |
62 | Rudolf Neumann | Regina | Germany | |
63 | Justyn Wójcik | KS Energia Kozienice | Poland | |
64 | Jarosław Kielar | GRB Team | Poland | |
65 | Paweł Mieszczak | Romet Factory Team | Poland | |
66 | Marcin Byrtek | Koko dżambo | Poland | |
67 | Wojciech Syrwid | Zatorze też może | Poland | |
68 | Marcin Reszkiewicz | Biciclista Racing Team | Poland | |
69 | Michał Kołodziejczyk | Fundacja Aktywne Beskidy | Poland | |
70 | Meg Pugh | . | United Kingdom | |
71 | Piotr Ludwicki | IBOX MLiga Racing Team | Poland | |
72 | Oleg Sheludko | PostProduction Cycling Team | Poland | |
73 | Lukasz Marut | Biciclista Racing Team | Poland | |
74 | Michał Skrzypczak | Ls Plus Recycling Team | Poland | |
75 | Tomasz Piotrowski | Cryospace Olsztyn | Poland | |
76 | Tomasz Buczynski | Kurpie Kadzidło | Poland | |
77 | Jan Cirut | Olsztyńskie Ustawki Szosowe | Poland | |
78 | Łukasz Łukaszewicz | DUKTOmania | Poland | |
79 | Andrzej Sosna | Westrock Bike Team | Poland | |
80 | Ada Varisella | Biciclista Racing Team | Poland | |
81 | Oleksandr Shyian | None | Ukraine | |
82 | Vitaliy Pylyp | LIDER MTB TEAM | Ukraine | |
83 | Tomasz Jaworski | BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE | Poland | |
84 | Marcin Gębala | ESKA TEAM | Poland | |
85 | Paweł Waszkowiak | ROMET FACTORY TEAM | Poland | |
86 | Maciej Kasprzak | KSPO Dentinea 1A | Poland | |
87 | Lucjan Bosek | FME MTB TEAM | Poland | |
88 | Grzegorz Nowosad | Ekoenergetyka Bike Team | Poland | |
89 | Michał Kozłowski | Poland | ||
90 | Dzianis Lahutsik | N/A | Belarus | |
91 | Grzegorz Rusinowski | Ks Energia Kozienice | Poland | |
92 | Szymon Cisowski | Komorniki MTB Team | Poland | |
93 | Piotr Przyborski | The Outriders | Poland | |
94 | Adam Nestorowicz | Profi s. c. | Poland | |
95 | Michał Prochowski | Wintertal Race Team | Poland | |
96 | Przemysław Kubiak | Kibolski KS | Poland | |
97 | Girts Rolskijs | Motosports Racing Team | Latvia | |
98 | Ula Lewandowska | DAMOVO BIKE TEAM | Poland | |
99 | Kamil Marczak | BH Bikes Poland | Poland | |
100 | Radosław Jeziorski | - | Poland | |
101 | Remigiusz Pędrak | Komorniki MTB Team | Poland | |
102 | Mariusz Macegoniuk | Mario Team | Poland | |
103 | Dariusz Michalski | V-Team | Poland | |
104 | Rafał Budka | Alpaca Bike Team | Poland |
LP | Imię i nazwisko | Klub/firma | Kraj | |
---|---|---|---|---|
1 | Marcin Żmuda | Axis Studio SP | Poland | |
2 | Jacek Sufin | Gomola Pack-Center | Poland | |
3 | Piotr Szczygieł | KrosSki remsport | Poland | |
4 | Adrian Jusiński | Damovo Bike Team | Poland | |
5 | Przemysław Grządka | PZU SPORT TEAM | Poland | |
6 | Michał Smagalski | Team PKO BANK POLSKI | Poland | |
7 | Jiri Slaby | - | Czech Republic | |
8 | Karel Bernard | INS Atelier Náchod | Czech Republic | |
9 | Marcin Siemianowski | PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM | Poland | |
10 | Hannah Kölling | RC Endspurt Herford | Germany | |
11 | Sebastian Czekański | Jedlicze TEAM | Poland | |
12 | Arvis Eņģelis | ĀdažiVelo / KS Sportaklubs | Latvia | |
13 | Dominik Petrnoušek | CYKLO PROFI GOLDFREN TEAM | Czech Republic | |
14 | Miroslav Uhlíř | CYKLO PROFI GOLDFREN TEAM | Czech Republic | |
15 | Kateřina Adámková | CYKLO PROFI GOLDFREN TEAM | Czech Republic | |
16 | Jaroslav Vymětalík | CYKLOPROFI GOLDFREN | Czech Republic | |
17 | Radim Neuman | CYKLOPROFI GOLDFREN | Czech Republic | |
18 | Lennard Heidenreich | Merida Bikes | Germany | |
19 | Adam Kuśka | - | Poland | |
20 | Mateusz Hałajko | Rzeszowska Akademia Kolarska | Poland | |
21 | Marcin Kowalik | PGE Obrót S.A. | Poland | |
22 | Joanna Majewska | PGE Obrót S.A. | Poland | |
23 | Wojciech Bartyński | PGE Obrót S.A. | Poland | |
24 | Adam Małek | AMTRAK VACC | Poland | |
25 | Bartosz Stelmaszyk | LS Plus Recycling Team | Poland | |
26 | Janis Vanags | Valmieras Velo Vienība | Latvia | |
27 | Arseni Zhdanouski | - | Poland | |
28 | Maciej Borkowski | MSR & Toyota Grupa Cygan | Poland | |
29 | Arkadiusz Jusiński | EVANLITE | Poland | |
30 | Vladimír Hojdik | Finančné centrum team | Slovakia (Slovak Republic) | |
31 | Marcin Kobiałka | Cross Cartel | Poland | |
32 | Adam Żuber | CROSS CARTEL | Poland | |
33 | Daniel Hannich Hannich | Lion Kings | Germany | |
34 | Andrzej Michalak | POJEMNIKI-METALOWE.COM | Poland | |
35 | SŁAWOMIR MISIASZEK | 28 TORUŃSKA DRUŻYNA HARCERZY | Poland | |
36 | Andrzej Zawadzki | Rzeszowska Akademia Kolarska | Poland | |
37 | Arkadiusz Sosnowski | PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM | Poland | |
38 | Jacek Olech | MTB Świecie | Poland | |
39 | Edyta Jakubowska-Olech | MTB Świecie | Poland | |
40 | Michał Felon | ZdrowyRower Team | Poland | |
41 | Tomasz Skawiński | Bike Fit Cezary | Poland | |
42 | Adam Podkowiński | . | Poland | |
43 | Piotr Truszczyński | BRAK | Poland | |
44 | Maciej Stawarz | FISTASZKOWY | Poland | |
45 | Łukasz Kulesza | Retro Stork Team 1 | Poland | |
46 | Paweł Bartosiak-Semków | Peugeot Niedziółka Bike Team | Poland | |
47 | Michał Langner | PZU Sport Team | Poland | |
48 | Jan Czapliński | Velcredo Factory Team | Poland | |
49 | Krzysztof Rodziewicz | MebleArtDesign Team | Poland | |
50 | Dorota Serafinowska | Opony Serafinowski | Poland | |
51 | Jacek Regiewicz | - | Poland | |
52 | Łukasz Marzoch | Nomad-MTB | Poland | |
53 | JAKUB WOLCENDORF | jakoobcycles.com | Poland | |
54 | Tomasz Borowiecki | Mybike.pl | Poland | |
55 | Piotr Serafinowski | OPONY SERAFINOWSKI | Poland | |
56 | Jakub Baran | Rogate Torpedy | Poland | |
57 | Krzysztof Kisiel | Team PKO Bank Polski | Poland | |
58 | Kamil Maślanka | RIDE43TEAM | Poland | |
59 | Michał Kwiatkowski | PKO BP | Poland | |
60 | Petr Kovar | Haven team | Czech Republic | |
61 | Mateusz Potaczek | Gomola Pack-Center | Poland | |
62 | Wojciech Semer | Gomola Pack-Center | Poland | |
63 | Jakub Rawicki | - | Poland | |
64 | Maciej Przybylak | Macko | Poland | |
65 | Marcin Rogala | RIDE43TEAM | Poland | |
66 | Miklos Kovacs | Rolling Mick | Hungary | |
67 | Bartłomiej Mokrogulski | MCP & Toyota Grupa Cygan | Poland | |
68 | Rafał Stępień | Bike Salon Team | Poland | |
69 | Łukasz Milej | KGS Legends | Poland | |
70 | Edward Szraucner | Xxx | Poland | |
71 | Patryk Chmielewski | LangLion | Poland | |
72 | Marcin Paciepnik | MTB PRZYSTAJŃ TEAM 1 | Poland | |
73 | adam bigielmajer | MTB PRZYSTAJŃ TEAM 1 | Poland | |
74 | Bartek Tyrakowski | SUPERIOR sowasport.pl | Poland | |
75 | Grzegorz Sowa | SUPERIOR sowasport.pl | Poland | |
76 | Tomasz Zawistowski | BRAK | Poland | |
77 | Piotr Sozański | 7R ROWMIX TEAM p/b 72D | Poland | |
78 | GRZEGORZ KRZYŻANIAK | Gorajskie Dziki | Poland | |
79 | Karol Buras | Gorajskie Dziki | Poland | |
80 | Miroslaw Kalinowski | Gomola Pack-Center | Poland | |
81 | Justas Ožiūnas | The Team | Lithuania | |
82 | Arturas Remeika | The Team | Lithuania | |
83 | Domas Manikas | The Team | Lithuania | |
84 | Paulius Natalevičius | The Team | Lithuania | |
85 | JAKUB WOŹNICA | - | Poland | |
86 | Jacek Tomczak | Geodetic Howden Team 2 | Poland | |
87 | Piotr Szuba | iKSORIS MTB TEAM | Poland | |
88 | Michał Wesołowski | DiMEN | Poland | |
89 | Mariusz Gierko | GisrkosGalapagoss | Poland | |
90 | Tomasz Wolbiński | TRB | Poland | |
91 | Rafał Siennicki | MSR & Toyota Grupa Cygan | Poland | |
92 | Daniel Smolarz | Gomola Pack-Center | Poland | |
93 | Grzegorz Rek | X-Ray Devils | Poland | |
94 | Maciej Woźny | Rzeszowska Akademia Kolarska | Poland | |
95 | Krzysztof Krygielski | CryoSpace Olsztyn | Poland | |
96 | Alar Reiska | HRK | Estonia | |
97 | Dariusz Zielak | Brak | Poland | |
98 | Krzysztof Kucia | Fizjo-MAN Rehabilitacja | Poland | |
99 | Tomasz Libera | KSPO Dentinea 1A | Poland | |
100 | Piotr Leciejewski | GCZ TEAM | Poland | |
101 | Przemysław Olejnik | TRYTON BIKE TEAM | Poland | |
102 | Mateusz Rybak | . | Poland | |
103 | Grzegorz HEŁKA | 5MTB | Poland | |
104 | Róbert Navrátil | Finančné Centrum team | Slovakia (Slovak Republic) | |
105 | Maciej Bałd | Rowerole | Poland | |
106 | Bartosz Cegielski | MTB MEBLOPOL | Poland | |
107 | Adam Wiszecki | Cezary Fit Bike | Poland | |
108 | Jakub Wiszecki | Cezary Fit Bike | Poland | |
109 | Tomek Lubowiecki | Poland | ||
110 | Lukas Gajdos | Financne Centrum Team | Slovakia (Slovak Republic) | |
111 | Rafał Piotrowski | Mybike.pl | Poland | |
112 | Marcin Różański | Szwagry | Poland | |
113 | Jakub Mołotkiewicz | Tchibo | Poland | |
114 | Roman Strackiewicz | Leśne Dziadki i Babki | Poland | |
115 | Tomasz SOCHA | 4MTB IMMERGAS | Poland | |
116 | Jacek Koziróg | 4MTB IMMERGAS | Poland | |
117 | Krzysztof Kamiński | 4MTB IMMERGAS | Poland | |
118 | Barbara Kleczaj | . | Poland | |
119 | Marcin Jucha | - | Poland | |
120 | Carsten Löser | Bike24 | Germany | |
121 | Filip Brachaczek | Międzymiastowi Weilandt Elektronik Team | Poland | |
122 | Mateusz Bański | MB | Poland | |
123 | Marko Pohl | A&T Sport Team | Estonia | |
124 | Katarzyna Majer | Babska Korba | Poland | |
125 | dominik Gábriš | Finančné centrum team | Slovakia (Slovak Republic) | |
126 | tomas cada | REDPOINT-ELEVEN TEAM | Czech Republic | |
127 | Pavel Vondrouš | CYKLOPROFI GOLDFREN | Czech Republic | |
128 | Bartosz Mikler | Victoria Jarocin Accent | Poland | |
129 | Daniel Drga | Financne Centrum Team | Slovakia (Slovak Republic) | |
130 | Paweł Oborski | Grupetto Kampinos | Poland | |
131 | Mateusz Bojarski | ProTour Cycling Club | Poland | |
132 | Thorsten Frohns | DDMC Solling e.V / Team DDMC Güldenmoor | Germany | |
133 | Wojciech Winiarz | M&V MTB PROJECT | Poland | |
134 | Sander Saar | . | Estonia | |
135 | Cezary Mrozowicz | Cezary Fit Bike | Poland | |
136 | Mateusz Adamkiewicz | SK1 Eagles | Poland | |
137 | Jarosław Wolcendorf | jakoobcycles.com | Poland | |
138 | Sławek Kanownik | MCP & Toyota Grupa Cygan | Poland | |
139 | Piotr Andrzejczyk | Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn | Poland | |
140 | Paweł Weber | Kibolski KS | Poland | |
141 | Janar Janno | fastEST | Estonia | |
142 | Janek Saareoks | RRK Special Mixed Edition | Estonia | |
143 | Eero Jakobson | fastEST | Estonia | |
144 | Hüni Alexa | Zweirad Stadl | Germany | |
145 | Nick Dinkel | Zweirad Stadl | Austria | |
146 | Õnne-Liina Jakobson | fastEST | Estonia | |
147 | Robert Bednarz | brak | Poland | |
148 | Wojciech Chmieliński | Rzeszowska Akademia Kolarska | Poland | |
149 | Paweł Bartkiewicz | RZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKA | Poland | |
150 | Maciej Cieciera | KRAINA DRZWI BIKE TEAM | Poland | |
151 | Sebastian Opoka | ELVELO Factory Team | Poland | |
152 | Artur Bicki | EMCA | Poland | |
153 | Claire Fiebig | Zweirad Stadl | Germany | |
154 | Patrick Seitter | Zweirad Stadl | Germany | |
155 | Artur Nosal | ... | Poland | |
156 | Kamil Łopatek | CryoSpace MTB Team Olsztyn | Poland | |
157 | Krzysztof Kurpis | Biciclista Racing Team | Poland | |
158 | Tomasz Rudnicki | Rzeszowska Akademia Kolarska | Poland | |
159 | Michał Opaliński | Rzeszowska Akademia Kolarska | Poland | |
160 | Paweł Piskorski | BEZ HAMULCÓW MTB TEAM PAN BIKE | Poland | |
161 | Marek Michalik | Grupetto Kampinos | Poland | |
162 | Karolina Chwiej | Velcredo Factory Team | Poland | |
163 | Michal Wróblewski | Szprycha Giżycko | Poland | |
164 | Slawomir Wewiora | Fly4Sport Racing | Czech Republic | |
165 | Tarmo Neemela Neemela | A&T Sport Team | Estonia | |
166 | Krzysztof Majkowski | Velcredo Factory Team | Poland | |
167 | Łukasz Gorbacz | Szprycha Giżycko | Poland | |
168 | Krzysztof Kindrasz | Szprycha Giżycko | Poland | |
169 | Marcin Trykacz | Szprycha Giżycko | Poland | |
170 | Michał Kleps | Bike Salon Team | Poland | |
171 | Paweł Kołodziejek | Paweł Kołodziejek | Poland | |
172 | Kaspars Artamonovs | KS Sporta klubs | Latvia | |
173 | Marcin Chruślak | ELVELO Factory Team | Poland | |
174 | Marcin Kudlak | MCP & Toyota Grupa Cygan | Poland | |
175 | Jakub Kasal | BEZ HAMULCÓW MTB TEAM | Poland | |
176 | Krzysztof Łabanowski | BIKE SALON TEAM | Poland | |
177 | Tomasz Mierzejewski | DAMOVO BIKE TEAM | Poland | |
178 | Tomasz Gotowała | Geodetic Howden Team 3 | Poland | |
179 | Paweł Mikusek | Akita | Poland | |
180 | Grzegorz Jabłonka | MSR & Toyota Grupa Cygan | Poland | |
181 | Ivo Levans | Flying Hedgehog | Latvia | |
182 | Vilens Kancerovs | Flying Hedgehog | Latvia | |
183 | Lucjan Maślana | niezrzeszony | Poland | |
184 | ŁUKASZ RYPIŃSKI | STALIGMA | Poland | |
185 | Karol Gajewski | Grupa ANG | Poland | |
186 | Konstanty Sawicki | MSR OLSZTYN | Poland | |
187 | Rafał Banul | Cryospace Olsztyn | Poland | |
188 | Marek Zalewski | MCP Bike Team | Poland | |
189 | Dominik Lipiec | GEODETIC DOBRYKURS TEAM | Poland | |
190 | Robert Chorowski | SKORUPA TRIATHLON | Poland | |
191 | Emil Barański | Estile Racing Team | Poland | |
192 | Olgierd Wejner | MSR & Toyota Grupa Cygan | Poland | |
193 | Andrzej Bednorz | Drużyna B | Poland | |
194 | Michał Kwieciński | PlaceboNutrition | Poland | |
195 | Maciej Bednorz | Drużyna B | Poland | |
196 | Rafał Rychlicki | Geodetic Howden Team 1 | Poland | |
197 | Artur Nowinka | LS Plus Recycling Team | Poland | |
198 | Kamil Pałyska | Geodetic Howden Team 1 | Poland | |
199 | Kuldar Reiljan | velo clubbers | Estonia | |
200 | Paweł Babraj | Drink Team | Poland | |
201 | Sylwester Molski | SKLEP ROWEROWY BIKE - FINGER WAŁBRZYCH | Poland | |
202 | Adam Rozwadowski | TIMBUD TEAM | Poland | |
203 | Tomasz Strzelecki | PUCHAŁKASPORT - CYKLOANT | Poland | |
204 | Łukasz Duda | pejzaze | Poland | |
205 | Łukasz Rychlicki | Geodetic Howden Team 2 | Poland | |
206 | Kaspars Holsteins | - | Latvia | |
207 | Jakub Dajmund | Romet Factory Team | Poland | |
208 | Łukasz Wójciak | Vezuvio Team | Poland | |
209 | Rasmus Pärsim | Haaslava MTB | Estonia | |
210 | Margo Kippasto | Haaslava MTB | Estonia | |
211 | Age Jaanimets | Haaslava MTB | Estonia | |
212 | Przemek Bronikowski | PRZEMOCAR.PL | Poland | |
213 | Mariusz Ugniewski | Timbud Team | Poland | |
214 | WITOLD KORBANEK | POZYTYWNIE ZAKRĘCENI | Poland | |
215 | Krystyna Żyżyńska-Galeńska | Damovo Bike Team | Poland | |
216 | Michał Jabłonowski | MSR & TOYOTA GRUPA CYGAN | Poland | |
217 | Tomasz Murdzia | Loyalty Point powered by DECATHLON | Poland | |
218 | Łukasz Szymański | MCP & Toyota Grupa Cygan | Poland | |
219 | Michał Adamaszek | Tomica Coaching | Poland | |
220 | Tomasz Wąsowski | Geodetic Howden Team 2 | Poland | |
221 | Lasse Karrasch | Cyclocross Hamburg | Germany | |
222 | ANDRZEJ DOKTOR | DOKTOR ARCHITEKCI MTB TEAM | Poland | |
223 | Rafael Konieczny | Cyclocross Hamburg | Germany | |
224 | Andrzej Krupa | Bike Salon Team | Poland | |
225 | Jarosław Szkuć | Tarnowskie Góry Cycling Team | Poland | |
226 | Piotr Pojawis | KSPO Dentinea 1A | Poland | |
227 | Damian Ciba | TA KO | Poland | |
228 | Mikołaj Klimczak | PRZEDWOJEWSKI TEAM | Poland | |
229 | Marek Bakuła | Geodetic Howden Team 3 | Poland | |
230 | Robert Pierzchała | Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team | Poland | |
231 | Adam Chraplak | Ambit Racing Team | Poland | |
232 | Piotr Schmidt | PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM | Poland | |
233 | Nerijus Rukstela | Porteris | Lithuania | |
234 | Julius Juodišius | Miško mėgėjai | Poland | |
235 | Marcin Jakubczyk | Geodetic Howden Team 3 | Poland | |
236 | Wojciech Słowik | ProSourcing | Poland | |
237 | Daniel Wilczak | SUPERIOR sowasport.pl | Poland | |
238 | Michał Jurkowski | Poland | ||
239 | Peter Eibl | Bike Friends Salzburg | Austria | |
240 | Ralf Hirmke | RSV Freilassing | Germany | |
241 | Łukasz Bolius | Bolek Team | Poland | |
242 | Katarzyna Galewicz | Poland | ||
243 | Mirosław Borycki | --- | Poland | |
244 | Ailar Kiristaja | Velo Clubbers | Estonia | |
245 | Ulrike Schoenfeld | Pasculli friends | Germany | |
246 | Regina Marunde | Scott/Fizik | Germany | |
247 | Nick Audoren | FORZA | Belgium | |
248 | Wim De Clercq | FORZA | Belgium | |
249 | Patrick Vandenheede | FORZA | Belgium | |
250 | Maris Zudans | ĀdažiVelo / KS Sportaklubs | Latvia | |
251 | Tomek Thiel | Grupa ANG | Poland | |
252 | Gustaw Daczkowski | Grupa ANG | Poland | |
253 | Michał Traut | Grupa ANG | Poland | |
254 | Adam Kostrzewski | Biciclista Racing Team | Poland | |
255 | Michał Staniewski | Grupa ANG | Poland | |
256 | Wojtek Kamiński | Grupa ANG | Poland | |
257 | Mikołaj Kukurba | Gomola Pack-Center | Poland | |
258 | Tomasz Kostecki | Biciclista Racing Team | Poland | |
259 | Krzysztof Kraszewski | Krzysiek | Poland | |
260 | Olena Dobranytsia | Team | Poland | |
261 | Adam Wiśniewski | Ambit Racing Team | Poland | |
262 | Artur Janik | Ambit Racing Team | Poland | |
263 | Małgorzata Jakubowska | AUTO LAND MTB TEAM | Poland | |
264 | Marc Harb | The Hot Cogs | Lebanon | |
265 | Markus Beck | Bike Friends Salzburg | Germany | |
266 | Jacek Teofilak | Ta Ko Team | Poland | |
267 | Mateusz Woźniak | Norda Active Team | Poland | |
268 | Jacek Rządca | Tetra Pak | Poland | |
269 | Piotr Pyra Kaszubiak | KS STOMIL POZNAŃ | Poland | |
270 | Piotr Gural | MCP & Toyota Grupa Cygan | Poland | |
271 | Joanna Bronikowska | . | Poland | |
272 | Adam Buczyński | Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team | Poland | |
273 | Łukasz Kuźma | FTI Strefa Kolarza | Poland | |
274 | Mariusz Tomaszkiewicz | . | Poland | |
275 | Sławomir Wawrzyniak | Nawigator | Poland | |
276 | Marcel Kruszyński | AUTO LAND MTB Team | Poland | |
277 | Jacek Sozański | in-motion team | Poland | |
278 | Bartłomiej Kwapisz | RIDE43TEAM | Poland | |
279 | Robert Jazgara | NETCAT Bike Team | Poland | |
280 | Andrzej Kaiser | Euro Bike Kaczmarek Electric Team | Poland | |
281 | Raul Talumaa | CC Rota Mobilis | Estonia | |
282 | Anna Kruszyńska | AUTO LAND MTB TEAM | Poland | |
283 | Marcin Lamowski | PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM | Poland | |
284 | Dawid Szczepański | Grupa ANG | Poland | |
285 | Aivar Lipp Lipp | A&T Sport Team | Estonia | |
286 | Paweł Soczewski | KRAINA DRZWI BIKE TEAM | Poland | |
287 | Maciej Miarka | - | Poland |