Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Andrzej Krupa Bike Salon Team Poland
2 Lukasz Marut Biciclista Racing Team Poland
3 Dariusz Ziółkowski Timbud Team Poland
4 Michał Skrzypczak Ls Plus Recycling Team Poland
5 Tomasz Piotrowski Cryospace Olsztyn Poland
6 Piotr Pojawis KSPO Dentinea 1A Poland
7 Lelde Smilktena KS Sporta klubs Latvia
8 Alberts Smilktens KS Sporta klubs Latvia
9 Karlis Smilktens KS Sporta klubs Latvia
10 Damian Ciba TA KO Poland
11 Mikołaj Klimczak PRZEDWOJEWSKI TEAM Poland
12 Tomasz Buczynski Kurpie Kadzidło Poland
13 Jan Cirut Olsztyńskie Ustawki Szosowe Poland
14 Marek Bakuła GEODETIC DOBRY KURS TEAM Poland
15 Robert Pierzchała Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team Poland
16 Adam Chraplak Ambit Racing Team Poland
17 Piotr Schmidt Podkręć Tempo Poland
18 Wojciech Słowik ProSourcing Poland
19 Daniel Wilczak SUPERIOR sowasport.pl Poland
20 Marcin Rogala RIDE43TEAM Poland
21 Łukasz Łukaszewicz DUKTOmania Poland
22 Ailar Kiristaja Velo Clubbers Estonia
23 Patrick Vandenheede FORZA Belgium
24 Andrzej Sosna Westrock Bike Team Poland
25 Tomek Thiel Grupa ANG Poland
26 Gustaw Daczkowski Grupa ANG Poland
27 Krzysztof Zdanowski Grupa ANG Poland
28 Michał Traut Grupa ANG Poland
29 Adam Kostrzewski Biciclista Racing Team Poland
30 Michał Staniewski Grupa ANG Poland
31 Mikołaj Kukurba Romet Factory Team Poland
32 Krzysztof Kraszewski Krzysiek Poland
33 Artur Janik Ambit Racing Team Poland
34 Małgorzata Jakubowska Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team Poland
35 Marc Harb The Hot Cogs Lebanon
36 Ronni Tønder Skanderborg MTB Denmark
37 Tomasz Jaworski BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE Poland
38 Piotr Gural Gural MCP Bike Team Poland
39 Marcin Gębala ESKA TEAM Poland
40 Paweł Waszkowiak ROMET FACTORY TEAM Poland
41 Maciej Kasprzak KSPO Dentinea 1A Poland
42 Joanna Bronikowska . Poland
43 Lucjan Bosek FME MTB TEAM Poland
44 Grzegorz Nowosad Ekoenergetyka Bike Team Poland
45 Michał Kozłowski Poland
46 Dzianis Lahutsik Belarus Belarus
47 Grzegorz Rusinowski Ks Energia Kozienice Poland
48 Adam Buczyński Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team Poland
49 Szymon Cisowski Komorniki MTB Team Poland
50 Łukasz Kuźma FTI RACING TEAM Poland
51 Piotr Przyborski The Outriders Poland
52 Mariusz Tomaszkiewicz . Poland
53 Adam Nestorowicz Profi s. c. Poland
54 Sławomir Wawrzyniak Nawigator Poland
55 Marcel Kruszyński - Poland
56 Michał Prochowski Wintertal Race Team Poland
57 Przemysław Kubiak Kibolski KS Poland
58 Bartłomiej Kwapisz RIDE43TEAM Poland
59 Girts Rolskijs Motosports Racing Team Latvia
60 Raul Talumaa CC Rota Mobilis Estonia
61 Ula Luboińska Trezado Wolfpack Poland
62 Kamil Marczak BH Bikes Poland Poland
63 Marcin Lamowski ADCLEANING.PL Poland
64 Dawid Szczepański Grupa ANG Poland
65 Remigiusz Pędrak Komorniki MTB Team Poland
66 Aivar Lipp Lipp A&T Sport Team Estonia
67 Paweł Soczewski brak Poland
68 Maciej Miarka - Poland
69 Mariusz Macegoniuk Mario Team Poland
70 Dariusz Michalski V-Team Poland

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Jarosław Szkuć Tarnowskie Góry Cycling Team Poland
2 Nerijus Rukstela Porteris Lithuania
3 Julius Juodišius Miško mėgėjai/Jokers Santa Monica Networks Lithuania
4 Marcin Jakubczyk Geodetic Team Poland
5 Michał Jurkowski Poland
6 Peter Eibl Bike Friends Salzburg Austria
7 Ralf Hirmke RSV Freilassing Germany
8 Łukasz Bolius Bolek Team Poland
9 Katarzyna Galewicz Poland
10 Mirosław Borycki --- Poland
11 Ulrike Schoenfeld Pasculli friends Germany
12 Regina Marunde Scott/Fizik Germany
13 Nick Audoren FORZA Belgium
14 Wim De Clercq FORZA Belgium
15 Maris Zudans ĀdažiVelo / KS sporta klubs Latvia
16 Ada Varisella Biciclista Racing Team Poland
17 Wojtek Kamiński Grupa ANG Poland
18 Tomasz Kostecki Biciclista Racing Team Poland
19 Olena Dobranytsia Team Poland
20 Oleksandr Shyian None Ukraine
21 Adam Wiśniewski Ambit Racing Team Poland
22 Vitaliy Pylyp LIDER MTB TEAM Poland
23 Markus Beck Bike Friends Salzburg Germany
24 Jacek Teofilak Norda Active Team Poland
25 Mateusz Woźniak Norda Active Team Poland
26 Jacek Rządca Tetra Pak Poland
27 Piotr Pyra Kaszubiak Poznań Poland
28 Arseni Zhdanouski Belarus Belarus
29 Jacek Sozański in-motion team Poland
30 Robert Jazgara NETCAT Bike Team Poland
31 Andrzej Kaiser Euro Bike Kaczmarek Electric Team Poland
32 Anna Kruszyńska Piasecki Concept Poland
33 Radoslaw Jeziorski TTS Poland
34 Rafał Budka Alpaca Bike Team Poland