W celu zapisania się na zawody należy zarejestrować się bezpłatnie na stronie timetime.pl
13th edition Sudety MTB Challenge 2017 - CLASSIC distance
LP | Imię i nazwisko | Klub/firma | Kraj | |
---|---|---|---|---|
1 | DARIUSZ POROŚ | MITUTOYO AZS WRATISLAVIA MTB TEAM | Poland | |
2 | Kazimierz Gabrylewicz | Sie kręci | Poland | |
3 | Karel Bernard | INS Atelier Náchod | Czech Republic | |
4 | Rego Strazdiņš | Hawaii Express Scott | Latvia | |
5 | Tomek Kwiatkowski | loosers | Poland | |
6 | Alexander Lapajne | CKX | Sweden | |
7 | Björn Österberg | Team Roslin S-core | Sweden | |
8 | Paweł Wilk | Trybik Northwave Team | Poland | |
9 | Josef Lelek | INS atelier Nachod | Czech Republic | |
10 | Tomek Winek | Poland | ||
11 | Marta Menżyk | Gomola Trans Airco | Poland | |
12 | Catriona Sutherland | Strongher | United Kingdom | |
13 | Tadeusz. Liszka | Gomola Pack-Center | Poland | |
14 | Maciej Krysztoforski | VELCREDO FACTORY TEAM | Poland | |
15 | Richard Rook | Bar End | Netherlands | |
16 | Alexander van Ginkel | - | Netherlands | |
17 | Jasmina Šarotar | BK Ciklus | Croatia (Hrvatska) | |
18 | Tomek Lubowiecki | Poland | ||
19 | Rasmus Flink | Pedalogerna | Sweden | |
20 | Marjon Kappé | Ride It Easy | Netherlands | |
21 | Bram Spetter | Ride It Easy | Netherlands | |
22 | Elena Fodor | Hoinarii | Romania | |
23 | Alexandru Fodor | Hoinarii | Romania | |
24 | Martin Hauge | Cykelmagasinet | Denmark | |
25 | Thomas Rutten | Goorbikers | Belgium | |
26 | Marek Kubala | pasjonata kolarstwa | Poland | |
27 | Rune Rasmussen | Sponz mtb /RMK | Denmark | |
28 | Mikołaj Dziewa | SGR Specialized | Poland | |
29 | Ulrik Broge | Team Merida Astral Biking | Denmark | |
30 | Willy Van Thillo | Bastard Bikers | Belgium | |
31 | Tomasz Szulc | 1 | Poland | |
32 | Adrian Kułacki | Epic MTB | Poland | |
33 | Dieter Bäumer | Bioracer | Belgium | |
34 | andrzej cupial | andrex | Poland | |
35 | nadia pasqualini | Italy | ||
36 | Alex Taymans | Taymans | Belgium | |
37 | Mandy Platzdasch | MTBC Wehrheim | Germany | |
38 | Janek Maidla | CC Rota Mobilis | Estonia | |
39 | Christian Franke | Bad Bikers MTB-Sport e.V. | Germany | |
40 | Łukasz Buro | ... co ja tutaj robię...? | Poland | |
41 | Berthels Sven | 6 Rudy | Belgium | |
42 | Willems Floris | 6 Rudy's | Belgium | |
43 | Britta Matter | www.fusion-world,ch | Switzerland | |
44 | Paddy Matter | www.fusion-world,ch | Switzerland | |
45 | Kevin Turek | MTB MOSiR Dukla | Poland | |
46 | Evgeny Sidorenko | toMotion Racing presented by Pro-cyCL | Germany | |
47 | Michał Szopa | MTB MOSiR DUKLA | Poland | |
48 | Michał Bogdziewicz | Apteka Gemini | Poland | |
49 | Tomasz Durski | Sampling System | Poland | |
50 | Jens Nolte | IBC DIMB Racing Team - RG Paderborn 99 e.V. | Germany | |
51 | Katarzyna Kuźma | ? | Poland | |
52 | Knut Kalbertodt | Tough Guy | Germany | |
53 | Paweł Ciesiul | ... | Poland | |
54 | Paweł Szczygielski | The barbers Gdansk | Poland | |
55 | Kinga Wyrzucka | MTB Team Wrocław | Poland |
LP | Imię i nazwisko | Klub/firma | Kraj | |
---|---|---|---|---|
1 | Mateusz Wolfson | PRO-BIKE SCOTT WROCŁAW | Poland | |
2 | Bartłomiej Iwański | ZWIFT TeamPL | Poland | |
3 | Maciej Rączkiewicz | KSPO Dentinea 1A | Poland | |
4 | Alexei Moskalenko | Лидер Кингисепп | Russian Federation | |
5 | Marek Ciastoń | Gomola Trans Airco | Poland | |
6 | Małgorzata Gogolewska | GOGOL MTB TEAM | Poland | |
7 | Mirosław Warzybok | Gogol Team | Poland | |
8 | Erik Aagaard | Aarhus MTB | Denmark | |
9 | Andrzej Rozpłoch | PTR Dojlidy Białystok | Poland | |
10 | Marta Gogolewska | Merx Team Wągrowiec | Poland | |
11 | Anton Shevelev | GoldFinch | Russian Federation | |
12 | Grzegorz Jaworek | TRYBIK NORTHWAVE TEAM | Poland | |
13 | Vladi Pokobova | - | Belgium | |
14 | Tomek Szymański | Rowerowy Kampinos | Poland | |
15 | Jarek Wójcik | Rowerowy Kampinos | Poland | |
16 | Nicolas Jaszkowski | Switzerland | ||
17 | Kamil Nogalski | iFON KolarzKlub | Poland | |
18 | Michał Baranowski | AdiOstry | Poland | |
19 | Renzo Possamai | POLONIA A TUTTA BIRRA | Italy | |
20 | Lorenzo Bortoluzzi | POLONIA A TUTTA BIRRA | Italy | |
21 | Damian Fulvio | POLONIA A TUTTA BIRRA | Italy | |
22 | Sebastian Golisch | - | Germany | |
23 | Marina Rostovtseva | Corto | Russian Federation | |
24 | Jeroen Huysentruyt | Bikesensation | Belgium | |
25 | Bram Huysentruyt | BikeSensation | Belgium | |
26 | Maciej Kocon | Polski Klub MTB | Poland | |
27 | René Holtslag | Netherlands | ||
28 | Josef Havel | Czech Republic | ||
29 | Antonin Hodr | Pro Bike Trutnov | Czech Republic | |
30 | Richard Schouten | RWV de Spartaan | Netherlands | |
31 | Ronald Geleynse | RWV de Spartaan | Netherlands | |
32 | Florian Altenberger | Birnlücke Connection | Austria | |
33 | Andreas Steiger | Birnlücke Connection | Italy | |
34 | tomas cada | REDPOINT-ELEVEN TEAM | Czech Republic | |
35 | Michal Vrbský | REDPOINT-ELEVEN TEAM | Czech Republic | |
36 | Seda Grenavtseva | Corto | Russian Federation | |
37 | Erik Dekker | ErikDekker.nl | Netherlands | |
38 | Piotr Słupski | Metrobikes.pl | Poland | |
39 | Piotr Pomin | Gepardy | Poland | |
40 | Mateusz Potaczek | Gomola Pack-Center | Poland | |
41 | Wojciech Zych | PTR Dojlidy Białystok | Poland | |
42 | Ania Górecka | Gomola Trans Airco | Poland | |
43 | Jacek Sufin | Gomola Pack-Center | Poland | |
44 | Pablo Gonzalo dueñas | Jg bikes | Spain | |
45 | Juan Carlos Gonzalez | Jgbikes | Spain | |
46 | Martin Esser | DISTO | Switzerland | |
47 | Tomasz Kwiatkowski | DISTO | Switzerland | |
48 | Aldo Zanardi | Solobike.it | Italy | |
49 | Lorenzo Milesi | Solobike.it | Switzerland | |
50 | Francisco Javier San Martín Medina | Mas bici Atrio Inmobiliaria | Spain | |
51 | IÑIGO ROLDAN UGARTE | JG BIKES | Spain | |
52 | Carl Meersman | Cycling Team West | Belgium | |
53 | Damien Duggan | Spin11 | Ireland | |
54 | Jacek Rządca | Tetra Pak | Poland | |
55 | Alan Potter | Epic MTB | Ireland | |
56 | Rafał Bukowski | Gomola Trans Airco | Poland | |
57 | Natalia Kołodziej-Skwarczyńska | Gomola Trans Airco | Poland | |
58 | Dariusz Wierzbicki | Gomola Pack-Center | Poland | |
59 | John Woodrow | Sandy Wallace Cycle | United Kingdom | |
60 | Ewelina Ortyl | TWOMARK SPORT SPECIALIZED TEAM | Poland | |
61 | Wojciech Kozłowski | Sudety MTB Challenge | Poland | |
62 | Przemysław Knap | Gomola Trans Airco | Poland | |
63 | Richie Lenehan | Lenehan Motor Factors | Ireland | |
64 | Jacek Chmielewski | Roche | Poland | |
65 | Andreas Simonsson | Bike Fanatics | Sweden | |
66 | Daniel Putz | Bike Fanatics | Sweden | |
67 | Mariusz Marszałek | KLUB KOLARSKI ŁOWICZ | Poland | |
68 | Kuido Lemloch | niner.ee | Estonia | |
69 | Sjoerd Berendsen | Solo | Netherlands | |
70 | Christian Knappe | Scott Bike24 MTB Team | Germany | |
71 | Alexander Stark | Scott Bike24 MTB Team | Germany | |
72 | Martin H Hansen | Cykelmagasinet | Denmark | |
73 | Finn Christensen | Cykelmagasinet | Denmark | |
74 | Luca Medici | San Marino Race Team | Italy | |
75 | Janet Alexander | None | New Zealand | |
76 | Chris Maund | None | United Kingdom | |
77 | Mirosław Wójcik | Gomola Trans Airco | Poland | |
78 | Torsten Mützlitz | SCOTT Bike24 MTN Team | Germany | |
79 | Leplae Pascal | Bike4Life-BMC | Belgium | |
80 | Dennis Latour | Cycletrend Eersel | Netherlands | |
81 | Hans van Houts | Cycletrend Eersel | Netherlands | |
82 | Rudi van Houts | Cycletrend Eersel | Netherlands | |
83 | Simon De Rijcke | Bosbaronnen | Belgium | |
84 | Bram Verbinnen | Bosbaronnen | Belgium | |
85 | antonio marfisi | jolly asd | Italy | |
86 | Wilbert van het Loo | Adelaar | Netherlands | |
87 | Krzysztof Nowaczyk | Gepardy | Poland | |
88 | jasper schijff | De Adelaar | Netherlands | |
89 | Pim Zwart | - | Netherlands | |
90 | roel seuren | neet fit | Netherlands | |
91 | Alar Reiska | HRK | Estonia | |
92 | Łukasz Chalastra | Prema Cycling Team | Poland | |
93 | Katia Hiersemenzel | The Bicycleworks | United Kingdom | |
94 | Oliver Young | The Bicycleworks | United Kingdom | |
95 | Peter Verstraete | dune-mtb | Belgium | |
96 | Frederik Boussemaere | dune-mtb | Belgium | |
97 | Werner Out | BRAFE | Netherlands | |
98 | Jan van Soest | BRAFE | Netherlands | |
99 | Daniel Smolarz | Gomola Pack-Center | Poland | |
100 | Maarten Coupé | Solo - den duts | Belgium | |
101 | Sam Verspurten | solo | Belgium | |
102 | Tom Marrien | Solo | Belgium | |
103 | Tomasz Bilski | THULE TEAM | Poland | |
104 | Adam Grabara | Movlink Bike Team | Poland | |
105 | Rafał Moczulski | Cyklon Proal TEAM Kudowa Zdrój | Poland | |
106 | Richie Lenehan | Lakeside wheelers mullingar | Ireland | |
107 | Jacek Badura | Gomola Pack-Center | Poland | |
108 | Allan Rior | ATSport | Estonia | |
109 | Jonnie Boyle | Oldcastle CC | Ireland | |
110 | John McEnteggart | TC Racing | Ireland | |
111 | Stanislav Burda | Derfl kola | Czech Republic | |
112 | Ivan Habuš | Giant Ciklus Team | Croatia (Hrvatska) | |
113 | Tomas Rudy | Derfl kola | Czech Republic | |
114 | Marta Twardowska | Rusałka Team | Poland | |
115 | Maciej Twardowski | Rusałka Team | Poland | |
116 | Konstantins Smotrovs | Ebike | Latvia | |
117 | Grzegorz Walczakowski | epicteam | Poland | |
118 | Maciej Walczakowski | EpicTeam | Poland | |
119 | Andres Maarits | . | Estonia | |
120 | Rafał Jankowski | VW CENTRUM WROCŁAW | Poland | |
121 | Marko Pohl | A&T Sport Team | Estonia | |
122 | Joris Mertens | Bikeaholic team | Belgium | |
123 | Mariusz Machura | Cranberry Team | Poland | |
124 | Alex Taymans | Kastelse durvers | Belgium | |
125 | Nadia Pasqualini | Cingolani | Italy | |
126 | Daniela Stefanelli | Cingolani | Italy | |
127 | Alberto Vitali | Cingolani | Italy | |
128 | Paolo Paci | Cingolani | Italy | |
129 | Maciej Gilewski | Cyklon Proal TEAM Kudowa Zdrój | Poland | |
130 | Dagmar Kowal | Śmigające Ślimaki | Poland | |
131 | maciej cierniewski | śmigające ślimaki | Poland | |
132 | Mike Ward | Vc Montpellier | United Kingdom | |
133 | Jon Last | VC Montpellier | United Kingdom | |
134 | Igor Dorotić | Adventure Race Croatia | Croatia (Hrvatska) | |
135 | Karol Buras | Gorajskie Dziki | Poland | |
136 | Tarmo Neemela Neemela | A&T Sport Team | Estonia | |
137 | Jean-pierre Taymans | Yellow bikers | Belgium | |
138 | Sebastian Gapiński | Bydzia Power Bike Team | Poland | |
139 | Arkadiusz Suś | Bydzia Power Bike Team | Poland | |
140 | Kuba Litawiński | 72D Oshee | Poland | |
141 | Peter Verbeurgt | Crankbrothers Racing Team | Belgium | |
142 | Sara Michielsens | Crankbrothers Racing Team | Belgium | |
143 | Alberto Jiménez | Spain | ||
144 | Christian Weiner | Raceteam Radleck Mering | Germany | |
145 | JAUME VILA MITJANS | MONBIKE MATARO | Spain | |
146 | Wojciech Polcyn | RYBCZYŃSKI-BIKES TEAM | Poland | |
147 | Artur Gilewski | Cyklon Proal TEAM Kudowa Zdrój | Poland | |
148 | Wojciech Głąb | Chlorki.pl | Poland | |
149 | Tim Vissers | FAT-team | Belgium | |
150 | Ward Mertens | Bikeaholic MTBHA8 | Belgium | |
151 | Andreas Kellner | radynebike.cz | Germany | |
152 | Petr Musil | MtB Team Rondo | Czech Republic | |
153 | Maxim Lobanov | VeloBryansk | Russian Federation | |
154 | Eduard Shageev | Russian Federation | ||
155 | Andrzej Jackowski | CELLFAST MTB TEAM | Poland | |
156 | Martin Leder | Raceteam Radleck | Germany | |
157 | Eric Sivignon | - | Switzerland | |
158 | Tomasz Czerniak | Chłopaki | Poland | |
159 | Marcin Urbaniak | KS Stomil Poznań | Poland | |
160 | Taikki Tillemann | CC Rota Mobilis | Estonia | |
161 | Sławomir Wnuk | Pedalada de Manana | Poland | |
162 | Kaido Kaschan | velo clubbers | Estonia | |
163 | Stijn Dekeyser | /// | Belgium | |
164 | Raul Talumaa | CC Rota Mobilis | Estonia | |
165 | Adam Darmanin | SOLO | Malta | |
166 | Ewa Janowska | MyBike.pl | Poland | |
167 | Łukasz Parasiak | GREENSY.eu Ogrody Wertykalne | Poland | |
168 | Martin Simon | MTB Club München | Germany | |
169 | Monika Wrona | Bieniasz Bike Team | Poland | |
170 | Kuldar Reiljan | velo clubbers | Estonia | |
171 | Peter Gierlich | MTB Club Muenchen | Germany | |
172 | Bert Wallyn | We Ride | Belgium | |
173 | Vincent Theys | We Ride | Belgium | |
174 | Stijn Huyberechts | We Ride | Belgium | |
175 | Klaas Van Roy | We Ride | Belgium | |
176 | Antoine van den Bogaert | We Ride | Belgium | |
177 | Tom De Swaef | We Ride | Belgium | |
178 | Sander Goossens | We Ride | Belgium | |
179 | David Dunne | IMBRC | Ireland | |
180 | Piotr Sadowski | LOTOS TEAM | Poland | |
181 | Valentin Mottaz | Version Originale Cycles | Switzerland | |
182 | bjorn dormaels | Goorbikers | Belgium | |
183 | Thomas Van Gorp | Goorbikers | Belgium | |
184 | Andy Goyvaerts | Goorbikers | Belgium | |
185 | Piotr Banecki | Thule Team | Poland | |
186 | Michał Nowotka | ? | Poland | |
187 | Marc Martin Cañellas | Bajo presión | Spain | |
188 | Ibai Bueno Hernandez | Bajo Presión | Spain | |
189 | Christian Franke | Bad Bikers MTB-Sport e.V. | Germany | |
190 | Lukas Loof | Bad Bikers MTB Sport e.V. | Germany | |
191 | RAUL SALA | TREK MONBIKE MATARO | Spain | |
192 | Milan Brodina | Chimpanzee Bar | New Zealand | |
193 | Szymon Zacharski | Bike Shop Radom | Poland | |
194 | Jerôme Gilbert | BBIKES | Belgium | |
195 | allison zava | BBIKES | Belgium | |
196 | Sander Vonk | Bike Friends Salzburg | Netherlands | |
197 | Mark Van Saet | VSM | Belgium | |
198 | Johan Vanneste | 3:16 | Germany | |
199 | Gilbert Mille | 3:16 | Belgium | |
200 | YURI A SHKURENKO (GAGARIN Y.A.) | AEON SCOTT TEAM | Russian Federation | |
201 | Robert Kubat | BikeShop Radom | Poland | |
202 | Aleksandr Anashkin | HURRICANE | Russian Federation | |
203 | Tobias Guggemos | Brand Riders | Germany | |
204 | Ivan Moskalenko | Holmskie Vorota | Russian Federation | |
205 | Sylwester Gruda | Antwerp XC | Poland | |
206 | Maxim Benoy | Antwerp XC | Belgium | |
207 | Roman Baytsur | redBike | Russian Federation | |
208 | Ivan Grenavtsev | Corto team | Russian Federation | |
209 | Erica Grant | Epic Mtb | Ireland | |
210 | Andrew Lowry | Epic MTB | Ireland | |
211 | Yury Isaev | AEON SCOTT TEAM | Russian Federation | |
212 | Piotr Berdzik | IMmotion Specialized Skoda GALL-ICM Team | Poland | |
213 | Jędrzej Wojnar | Lato Works | Poland | |
214 | Niek Dam | HWV | Netherlands | |
215 | Dmitry Shaykin | no | Russian Federation | |
216 | Marc Kunze | VO Cycles / ReActYv8 | Switzerland | |
217 | Aleksei Moskalenko | AM | Russian Federation | |
218 | Artem Makii | PNPPK Perm | Russian Federation | |
219 | Gerwin Sok | TCHWV | Netherlands | |
220 | Erik Visscher | TCHWV | Netherlands | |
221 | Markus Beck | Bike Friends Salzburg | Germany | |
222 | Tomasz Szycko | Festa | Poland | |
223 | Didzis Slaidins | Volkswagen-Veloprofs.lv | Latvia | |
224 | Lāsma Ozola | Veloprofs.lv | Latvia | |
225 | Martin Lundblad | TEAM RMI | Sweden | |
226 | Ralph Boman | Team NGU | Sweden | |
227 | Peter Ohlsson | Team RMI | Sweden | |
228 | Lucjan Maślana | niezrzeszony | Poland | |
229 | Paweł Gomola | Gomola Pack-Center | Poland | |
230 | Tomasz Kochanowski | Bikeshop Radom | Poland | |
231 | Andy Bain | Torphins Typhoons / KTM | United Kingdom | |
232 | Sergio Tezanos Vázquez | Club Ciclista La Picota - Cantabria | Spain | |
233 | Artur Szymański | LOTOS Running Team | Poland | |
234 | Mateusz Lorenc | MTB MOSiR DUKLA | Poland | |
236 | Mariusz Różański | BikeShop Radom | Poland | |
237 | William Bird | Cycle FNQ | Australia | |
238 | Karol Wróblewski | Baran Cycling Team | Poland | |
239 | Marek Zając | --- | Poland | |
240 | Paweł Grześkowiak | THULE TEAM | Poland | |
241 | Michał Żurek | xyz | Poland | |
242 | robert krok | Mtb Team Głuszyca | Poland | |
243 | Arek Gross | Cranberry Team Głuszyca | Germany | |
244 | Paweł Gołębicki | Torus Grom Gdańsk | Poland | |
245 | Oscar Mac Ananey | EPIC MTB | Ireland |