W celu zapisania się na zawody należy zarejestrować się bezpłatnie na stronie timetime.pl
Sudety MTB Challenge 2022 (distance Adventure - 5 days)
LP | Imię i nazwisko | Klub/firma | Kraj | |
---|---|---|---|---|
1 | Jeffry Goethals | Vojo Magazine | Belgium | |
2 | Matthias Nuitten | belgium | Belgium | |
3 | Mateusz Czajkowski | LKK START TOMASZÓW MAZOWIECKI | Poland | |
4 | Sebastian Siwiak | MSX International Nox Group | Poland | |
5 | Mateusz Fiedurek | ABSOLUTE BIKES TEAM | Poland | |
6 | Jakub Kołotusza | Team PKO BP | Poland | |
7 | Mike Gaffney | Mike | United States | |
8 | Simon Lebailly | 0 | Belgium | |
9 | Tomasz Kuczewski | Trezado Wolfpack | Poland | |
10 | Radosław Jeziorski | - | Poland | |
11 | Tomasz Frąckowiak | PKO Bank Polski | Poland | |
12 | Olga Żarlińska | BIKE SALON TEAM | Poland | |
13 | Jacco van Wijngaarden | pruts | Netherlands | |
14 | Izabela Brzezińska | POMERANIA MTB TEAM | Poland | |
15 | Tomasz Murdzia | Loyalty Point powered by DECATHLON | Poland | |
16 | Karol Borkowski | WB | Poland | |
17 | Michał Siekierski | Kibolski KS | Poland | |
18 | bartłomiej lewandowski | Damovo ZF Bike Team | Poland | |
19 | Brian Schou | Schou’s Coaching | Denmark | |
20 | Robert Tomaszewski | - | Poland | |
21 | Andrius Juška | Daugirdas Gym | Lithuania | |
22 | Przemysław Kubiak | Kibolski KS | Poland | |
23 | Mirosław Turkiewicz | Gryfus Szczecin | Poland |
LP | Imię i nazwisko | Klub/firma | Kraj | |
---|---|---|---|---|
1 | Finn Gudmundsson | Team G | Denmark | |
2 | Marcin Snopkowski | Snoopy | Poland | |
3 | kristof verelst | Klein-Brabant MTB Racing Team | Belgium | |
4 | tomas cada | REDPOINT-ELEVEN TEAM | Czech Republic | |
5 | Ints Celmaraugs | Gandrs-Merida | Latvia | |
6 | Andrzej Wierzbicki | pro bike | Poland | |
7 | Marek Skupień | Sup Lifting MTB Team Bugla Bike Service | Poland | |
8 | Andrzej Wytrwał | Gomola Pack-Center | Poland | |
9 | Michał Plebanek | Gomola Trans Airco | Poland | |
10 | Daniel Smolarz | Gomola Pack-Center | Poland | |
11 | Anna Wer | Tomica Coaching | Poland | |
12 | Jarosław Bońkowski | MH Automatyka | Poland | |
13 | Konrad Ludwiniak | MH AUTOMATYKA | Poland | |
14 | Jacek Sałaciński | Pressing Bike-System, Schody i Drzwi Gromotka Team | Poland | |
15 | Andrzej Onyśko | ONYX TEAM | Poland | |
16 | Jacek Olech | MTB Świecie | Poland | |
17 | Łukasz Jankowski | x-tt.pl | Poland | |
18 | Łukasz Budzyn | LUBAR MTB TEAM | Poland | |
19 | Jędrzej Żebrowski | Ostróda Sport Team | Poland | |
20 | Piotr Panek | Immotion Specialized Skoda Gall-Icm Team | Poland | |
21 | Marcin Lange | SCGR Bike Team Ciechanów | Poland | |
22 | ANDRZEJ BOJARSKI | Proservice Racing Team | Poland | |
23 | Cedric Buchet | SOLO | Belgium | |
24 | Dariusz Wierzbicki | Gomola Pack-Center | Poland | |
25 | Edyta Jakubowska-Olech | MTB Świecie | Poland | |
26 | Nico Hendrickx | Brenco-tehcnics | Belgium | |
27 | Damian Garbatowski | Kibolski KS | Poland | |
28 | Jacek Sufin | Gomola Pack-Center | Poland | |
29 | Miroslaw Kalinowski | Gomola Pack-Center | Poland | |
30 | Ingo Schöne | NRT Protective | Germany | |
31 | Rafał Łukawski | KS Stomil Poznań | Poland | |
32 | Anna Michalak-Warżała | Ski&Bike House Team | Poland | |
33 | Wojciech Wojtyczka | Traver Wojciech Wojtyczka | Poland | |
34 | Piotr Sobierajski | RANT BARTOSZYCE | Poland | |
35 | Szymon Lazaj | Gomola Pack-Center | Poland | |
36 | Gerhard Unger | RLC Mörbisch | Austria | |
37 | Robert Henecker | RLC Mörbisch | Austria | |
38 | Jarosław Bielakowicz | brak | Poland | |
39 | Wolfgang Unger | RLC Mörbisch | Austria | |
40 | Ronald Luckenberger | RLC Mörbisch | Austria | |
41 | Małgorzata Kaczmarek | - | Poland | |
42 | Łukasz Kaczmarek | Trójmiejscy | Poland | |
43 | Kris De Nef | Team Scott | Belgium | |
44 | Valerie Heeren | Klub Dash | Belgium | |
45 | Dirk Merckx | Ronny, Ronald en Dirk | Belgium | |
46 | ronald vanderlinden | MTB OVERIJSE | Belgium | |
47 | Ronny Barnhoorn | MTB Overijse | Belgium | |
48 | ROBERT SZYMAŃSKI | BIKEHEAD | Poland | |
49 | Adrianna Broda | Pressing Bike-System, Schody i Drzwi Gromotka Team | Poland | |
50 | Tomasz Stępień | Bike Expo Narodowy Team | Poland | |
51 | Ula Lewandowska | DAMOVO ZF Bike Team | Poland | |
52 | birgit wauters | Beachbikers | Belgium | |
53 | Frank Johansen | Team to go | Denmark | |
54 | Mona Hjarsoe | Single speed | Denmark | |
55 | Tomasz Winek | MTB Jedlina Zdrój | Poland | |
56 | Andrzej Balcerzak | skleprowerowy.pl / Cykloza | Poland | |
57 | Katarzyna Ebert | skleprowerowy.pl / Cykloza | Poland |