Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Kamil Łaz RUN BYDGOSZCZ Poland
2 Rafał Gacka LUPUS TEAM Poland
3 Marta Sobierajczyk REHAU Cycling Team Poland
4 Łukasz Sobierajczyk Rehau Cycling Team Poland
5 Przemyslaw Piotrowski - Poland
6 Elwira Olejniczak PULS TRI TEAM Poland
7 Karolina Lutomska UKS CITYZEN_ Poland
8 Daniel Dobrolinski polska północna Poland
9 Lech Przybylski Swarzedzki Peleton Poland
10 Tomasz Kaczorowski Bogdziewicz.com Poland
11 Przemysław Mońko Smurfit Kappa Adventure Team Poland Poland
12 Mateusz Tomaszewski KLIMA LESZNO TEAM Poland
13 Przemo Lutomski COREclinic Poland
14 Krzysztof Ignaszewski SGR Słupca Poland
15 Maciej Krawisz LP500 Poland
16 Mateusz Kuchtyk wattage Poland
17 Rafał Marchwiński Tri Aktywny Piotrków Poland
18 Sebastian Drela Granatowi Poland
19 Piotr Ciemielewski TMT Poland
20 Maciej Kamiński UKS MRÓZ JEDYNKA Kórnik Poland
21 Filip Odważny Fantastici Quattro Poland
22 Daniel Szewczak WAWABIKE Poland
23 Miron Toboła AMBIT Racing Team Poland
24 Marcin Maciejczak 3Gravity Poland
25 Sławomir Kucharski TTC Beretta Poland
26 Marcin Wójcik WRONKI Poland
27 Karolina Domagała DuKa Adventure Poland
28 Dawid Rejment Ujście Poland
29 Przemysław Walaszczyk RAP RACE TEAM Poland
30 Mariusz Toboła DEMOCO Team Poland
31 Paweł Jóźwiak DHL TEAM Poland
32 Mateusz Danielski KIBOLSKI KS Poland
33 Stanislaw Chomiak Sulima Rowery Team Poland
34 Dawid Budziński TTS Cycling Team Poland
35 Andrzej Jędrzejczak Rolla Poland
36 Łukasz Wysocki niezrzeszony Poland
37 Mirosław Mazurowski JF Duet Poland
38 Jarosław Kowalczyk GK GRYF TCZEW Poland
39 Robert Łapeta SOLGAST Poland
40 Maciej Cichoń KS Tęcza Poland
41 Olek Krzyżaniak WWW.GRZECZKOWICZ.PL Poland
42 Andrzej Warszewski Contador Team Poland
43 Dariusz Juręczyk AZS Energa Toruń Poland
44 Sebastian Szaraniec KS Tęcza Poland
45 Tobiasz Walczak Amatorska Grupa Kolarska Koźmin Wlkp. Poland
46 Marcin Panuś Puls TRI Team Poland
47 ROBERT PASTERNAK LUMAC WTR Włocławek Poland
48 Grzegorz Bidziński Mrówki Poland
49 Andrzej Kot OTC Oborniki Poland
50 Paweł Słomski Golub-Dobrzyn Poland
51 Marcin Horożaniecki Brak Poland
52 Grzegorz Chabasiński Biegnij Tata Biegnij! Poland
53 Jacek Michalski KubAla Poland
54 Mariusz Filewicz UMP Poland
55 Dariusz Fabiszewski TTC Beretta Poland
56 Janusz Kwaśniewski TTC Beretta Poland
57 Marcin Lipiński GT Team Poland
58 Kamil Romanowski Wysportowani Racing Team Poland
59 Beata Modlińska . Poland
60 Maciej Nowak DROG-CAD Poland
61 Artur Gackowski Od jutra nie biegam Poland
62 Piotr Sroka Małpka Team Afghanistan
63 Marcin Skrzypczak - Poland
64 Dariusz Jamielucha Zgrupka Team Poland
65 Artur Lazar Ciclismo Deichmann Poland
66 Krzysztof Gackowski . Poland
67 Marcin Sroczyński KS Tęcza / tiramisu.net.pl Poland
68 Robert Rewers Niezrzeszony Poland
69 Daniel Adamowski Yanosik Team Poland
70 Mariusz Kowalski Brak Poland
71 Marcin Świerczyński Athleticomed.pl / To Tylko Triathlon Poland
72 Bartłomiej Pamuła Cube Szok Lion Motors Team Poland
73 Grzegorz Krejner DANIELO SPORTSWEAR Poland
74 Marcin Reszka Cube Szok Lion Motors Team Poland
75 Paweł Aleksiński NJS MTB Włocławek Poland
76 Wojciech Czupryn Warsaw Masters Team Poland
77 Szymon Kuczyk CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM Poland
78 Tomasz Gagatek T4G Poland
79 Jacek Ilmer RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team Poland
80 Patryk Wrona WSKG Rowery Jamróz Kenda Team Poland
81 Jakub Kociołowicz Kuźnia Triathlonu Poland
82 Tomasz Gorgol LP 500 Poland
83 Sławomir Lewandowski LUMAC WTR Włocławek Poland
84 Patryk Badura Michelin Bloomnet Team Poland

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Wojciech Salamon PolishTeam MANRESA Poland
2 Monika Kowalska No Limit Fitness Chełmża Poland
3 Wojciech Cerba Amator Poland
4 Sławomir Kamiński FIX-CAR Poland
5 Tadeusz Damski VTD Cycling Team Poland
6 Rafał Szkwarek Smurfit Kappa Adventure Team Poland Poland
7 Jarosław Potyrała Poland
8 Joanna Toporek EKOCENY Poland
9 Robert Omielczenko TBT Poznań Poland
10 Maciej Maciejewski Pobiedziska Racing Team Poland
11 Przemysław Janiak FUNDACJA FIONA Poland
12 Marcin Szczepański Żuchliński Rowery Poland
13 Wojciech Jurasz Van Hooy Bike Manufaktur Poland
14 Krzysztof Krzywy NEXUS Team Poland
15 Szymon Milner Tęcza Poland
16 Tomasz Lambryczak brak Poland
17 Artur Błaszak TBT Poznań Poland
18 MACIEJ KOPCZYNSKI Znikający punkt Poland
19 Tomasz Mieczkowski Team Mustang Pasłęk Poland
20 Krystian Bałamącek OTR INTERKOL Poland
21 Tomasz Wawrzyniak TBT Poznań Poland
22 Marcin Jezierski - Poland
23 Łukasz Kurek xxx Poland
24 Milena Kołodziejczyk plywanietrojmiasto.pl Poland
25 Filip Kotasiński plywanietrojmiasto.pl Poland
26 Andrzej Piotrowiak Hotel Kopernik Poland
27 Zbigniew Przybylski Niezrzeszony Poland
28 Bartosz Jagodzki Fizjobar Profesjonalna Rehabilitacja Poland
29 Wojciech Dobrowolski BIKEBOYS-CADMARIO TEAM Poland
30 Jakub Mleczak Pączuś Media Team Poland
31 Mikołaj Kuropatwa PTC Alpina Pabianice Poland
32 Marcin Chleborowicz CHLEBOR Poland
33 Katarzyna Albrecht Smashing Pąpkins Poland
34 Dominika Konowałów Swarzędzki peleton Poland
35 Karol Ładny Poland
36 Piotr Sternal Szatanizm Poland
37 Przemysław Krzanowski Drużyna Szpiku Poland
38 Józef Kubiak Orlen Running Team Poland
39 Adam Dubiella Deutsche Bank Bike Team Poland
40 Tomasz Gorgol LP 500 Poland
41 Jarosław Brzozowski BRZOZA TRI TEAM Poland
42 Jarosław Nasiłowski WAWA Bike Team Poland
43 Daniel Grabski jolly rogers Poland
44 Bartosz Erdmann - Poland
45 grzegorz stelmaszczyk wawa bike team Poland
46 Sławomir Szczepaniak Okole Poland
47 Rafał Wieczorek PKO Bank Polski Poland
48 Robert Mila roger Poland
49 Bartosz Kalisz niezrzeszony Poland
50 Zbyszko Klockiewicz Płonące Racice Poland
51 Maciej Gąsiorowski - Poland
52 Dawid Stankowski Płonące Racice Poland
53 Krzysztof Baj BAJ team Poland
54 Przemysław Momot Ratusz Maszewo Poland
55 Piotr Kamiński POBIEDZISKA RACING TEAM Poland
56 Robert Gąsiorowski RUN BYDGOSZCZ Poland
57 Łukasz Bartochowski Van Hooy Bike Manufaktur Poland
58 Mieczysław Solek NYPEL Reda Poland
59 Rafał Paradowski Pan Poland
60 Tomasz Frontczak Tomek Poland
61 Piotr Hoffmann ACE OF SPADES Poland
62 Krzysztof Lamański KPP INO Poland
63 Mikołaj Chocieszyński brak Poland
64 Kamil Kornacki KPP INO Poland
65 GRZEGORZ PRZYBYŁEK STC STARGARD Poland
66 Paweł Balcerzak TREK MADONE Poland
67 Piotr Lisiecki REHAU CYCLING Team Poland
68 Artur Sztor ---------- Poland
69 Wojciech Peszyński brak Poland
70 Wojciech Lipiński Lipińscy Velo Kolektyw Poland
71 Mateusz Trzeciakowski CTBIKE Poland
72 Jakub Stanczyk Fantastici Quattro Poland
73 Rafał Starszow . Poland
74 Tomasz Wnuk Toruń Poland
75 Jacek Lewandowski Poland
76 Tomasz Mazurkiewicz ZWIFT TEAMPL Poland
77 Piotr Berus-Sokołowski Gozdowo Poland
78 WOJCIECH JANICZEK amator Poland
79 Wojciech Lorek Olsztyn Poland

Drużyny

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Sławomir Lewandowski
LUMAC WTR Włocławek
Poland
2 Tomasz Gorgol
LP 500
Poland
3 Marcin Reszka
Cube Szok Lion Motors Team
Poland
4 Bartłomiej Pamuła
Cube Szok Lion Motors Team
Poland
5 Mariusz Kowalski
Brak
Poland
6 Rafał Starszow
.
Poland
7 Jakub Stanczyk
Fantastici Quattro
Poland
8 Robert Rewers
Niezrzeszony
Poland
9 Krzysztof Gackowski
.
Poland
10 Wojciech Peszyński
brak
Poland
11 Marcin Skrzypczak
-
Poland
12 Kamil Kornacki
KPP INO
Poland
13 Beata Modlińska
.
Poland
14 Mikołaj Chocieszyński
brak
Poland
15 Krzysztof Lamański
KPP INO
Poland
16 Łukasz Bartochowski
Van Hooy Bike Manufaktur
Poland
17 Robert Gąsiorowski
RUN BYDGOSZCZ
Poland
18 Dawid Stankowski
Płonące Racice
Poland
19 Maciej Gąsiorowski
-
Poland
20 Zbyszko Klockiewicz
Płonące Racice
Poland
21 Bartosz Kalisz
niezrzeszony
Poland
22 Janusz Kwaśniewski
TTC Beretta
Poland
23 Dariusz Fabiszewski
TTC Beretta
Poland
24 Bartosz Erdmann
-
Poland
25 Tomasz Gorgol
LP 500
Poland
26 Marcin Horożaniecki
Brak
Poland
27 ROBERT PASTERNAK
LUMAC WTR Włocławek
Poland
28 Zbigniew Przybylski
Niezrzeszony
Poland
29 Filip Kotasiński
plywanietrojmiasto.pl
Poland
30 Milena Kołodziejczyk
plywanietrojmiasto.pl
Poland
31 Marcin Jezierski
-
Poland
32 Sebastian Szaraniec
KS Tęcza
Poland
33 Artur Błaszak
TBT Poznań
Poland
34 Tomasz Lambryczak
brak
Poland
35 Wojciech Jurasz
Van Hooy Bike Manufaktur
Poland
36 Maciej Cichoń
KS Tęcza
Poland
37 Robert Omielczenko
TBT Poznań
Poland
38 Rafał Szkwarek
Smurfit Kappa Adventure Team Poland
Poland
39 Łukasz Wysocki
niezrzeszony
Poland
40 Sławomir Kucharski
TTC Beretta
Poland
41 Filip Odważny
Fantastici Quattro
Poland
42 Przemysław Mońko
Smurfit Kappa Adventure Team Poland
Poland
43 Przemyslaw Piotrowski
-
Poland
44 Kamil Łaz
RUN BYDGOSZCZ
Poland