Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Horst Peters RT Neumünster Germany
2 Przemysław JAnuszak TEAM JANO Poland
3 Tomas Troscak n/a Slovakia (Slovak Republic)
4 Andrzej Wierzbicki BikeShop Radom Poland
5 Ivo Ozols Velotreniņi/SUF Latvia
6 Łukasz Szlązak TOMAZI BIKE TEAM Poland
7 Krzysztof Halejcio Tychy Poland
8 Andrzej Wygrzywalski Kraków Poland
9 Vasil Zabrodski Belarus Belarus
10 Adam Fira Schneider Electric MTB team Poland
11 Radek Rajczyk Patnet Team Poland
12 Adam Marciniak AM Brakes Poland
13 Natalia Pokorna - Poland
14 Marcel Lucius - Germany
15 Łukasz Maziarek KAMARO SPORT LINE Poland
16 ANDRZEJ BOJARSKI Pressing Bike System Ice Went Team Poland
18 Alex Zaleski Belarus Belarus
19 Roman Leshchinskiy none Russian Federation
20 Daniel Alochna Pressing Bike-System Ice-Went Team Poland
21 Eva Haskova KOS Plzen Czech Republic
22 Mykola Dudko CSC Cycling Ukraine
23 Aliaksandr Kharamonenka Belarus Belarus
24 DZMITRY SLABODZKA Ximik Team Belarus
25 Andrii Vashchenko DP Camp Ukraine
26 Thomas Keimling EBM Team Seiffen Germany
27 Seweryn Dobosz Wawa Bike Team Poland
28 Evgeny Efimkin MTB School Russian Federation
29 Michał Popowski DUUST RACING Poland
30 Tomáš Sabol PROefekt Slovakia (Slovak Republic)
31 Sebastian Kołodziej SAP Serwis TEAM Poland
32 Aleksander Brich - Poland
33 Łukasz Farulewski Komorniki MTB Team Poland
34 Marek Ardelli Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych Poland
35 Krzysztof Paluszek Sklep Rowerowy Bike Finger Poland
36 Timo Anders EBE-Racing Team Germany
37 Marcin Dębowski Browerzyści.tm Poland
38 Marcin Walczyk JK7 Poland
39 Mario Dolecek EBM - Team Germany
40 Robert Zalewski BokserskAutoserwis Bike Team Poland
41 Tadeusz Spilok STS Focus Ustroń Poland
42 Jacek Cieślak Xxx Poland
43 Vitali Yazvinski Ximik team Belarus
44 Vladimir Nosov BMSTU Russian Federation
45 Mariusz Maniek Korolczuk PTR Dojlidy Poland
46 Sebastian Bogacki -- Poland
47 A. Kcharamonenka Ximik team Belarus
48 ARTSIOM SOBAL Ximik team Belarus
49 Jan Sobkowiak IGT MTB TEAM Poland
50 Jacek Michalak drukfirmowy.pl Poland
51 Piotr Romaszewski Polska
52 Michał Błaszkiewicz Poland
53 Vasil Zabrodski Belarus Belarus
54 Martin Fedor T4B Bike Team Poland
55 Michał Wekiera Brak Poland
56 Paweł Kop-Ostrowski RunExpert Team Poland
57 Zbigniew Komorowski Crazy Racing Team Poland
58 Paweł Maniszewski Boli mnie kolano Poland
59 Bartłomiej Gortat Rowery Małgośka MTB Team Poland
60 Łukasz Szlązak TOMAZI MTB BIKE THEAM Poland
61 Wojciech Bukry Ewosoft Triathlon Team Poland
62 Anna Tomica Tri Babe Powered By Ewosoft Poland
63 Michał Zimny MRÓZROWERY FOLTYN TEAM Poland
64 Marcin Tomiak MRÓZROWERY FOLTYN TEAM Poland
65 Bartosz Foltyn MRÓZROWERY FOLTYN TEAM Poland
66 Małgorzata Gryszczuk Amg Cybinka Team Poland
67 Irek Trochimowicz mtb squad hamm Germany
68 Michael Wilson Wilson Father Ted Ireland
69 Jacek Podgórski TOMCHEM Poland
70 Robert Kubat BikeShop Radom Poland
71 Marek Broz Structures Poland
72 Piotr Morawski Banach Sport Team Poland
73 Konstantin Stelmakh FERiders Russian Federation
74 Rafał Kazana styropianova.pl Poland
75 Giedrius Baliutavičius Pro4mance.eu Netherlands
76 Robert Skrobol TOMAZI BIKE TEAM Poland
77 Tomasz Gałęzowski Kraków Poland
78 Wojciech Krom CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM Poland
79 Kirill Chizhov FEriders Russian Federation
80 Damian Zakrzewski KK Cyklon Warszawa Poland

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Łukasz Marzoch Ząbki Poland
2 Rafał Rychlicki Geodetic Dobry Kurs Team Poland
3 Marcin Wójcik TOMAZI BIKE TEAM Poland
4 Bartosz Piątkowski Bapco.eu Bike.Me Poland
5 Agnieszka Bożko ORŁÓW RACING TEAM Poland
6 Marcin Bożko ORŁÓW RACING TEAM Poland
7 Kamil Pałyska GEODETIC DOBRY KURS TEAM Poland
8 Kacper Belt MTB Eldar Świecie Poland
9 Jarosław Belt MTB ELDAR Świecie Poland
10 Łukasz Rychlicki Geodetic Dobry Kurs Team Poland
11 Piotr Kurzyca - Poland
12 Marek Pilarski - Poland
13 Jakub Nesterowicz Sport21 Bike Team Poland
14 Wiktor Horszwald MCP Poland
15 MIrosław Szkoda Romet Factory Team Poland
16 Łukasz Szpara Romet Factory Team Poland
17 Łukasz Wierzbicki TRENUJROWER.PL Poland
18 Maksim Pashkov MTB School Russian Federation
19 Konstantin Statsenko MTB School Russian Federation
20 Piotr Sawicki - Poland
21 Waldemar Skolimowski MH Automatyka Poland
22 Eduards Rēns Velotreniņi/SUF Latvia
23 Tomasz Stelmaszyński MRÓZROWERY FOLTYN TEAM Poland
24 Benny Michler BikersOnFire Belgium
25 Pascal Szekely BikersOnFire Belgium
26 Taras Kryshtal echelon Ukraine
27 Andrzej Kalinowski MH Automatyka Poland
28 Jakub Baran Rogate Torpedy Poland
29 Anton Stepanov MTB School Russian Federation
30 Mateusz Tygielski MH Automatyka Poland
31 Tomasz Szczęsny MH Automatyka Poland
32 Jarosław Bońkowski MH Automatyka Poland
33 Konrad Ludwiniak MH AUTOMATYKA Poland
34 Irina Popova Paropop Ukraine
35 Marko Synowzik Ostwest-Express e.V. Germany
36 Ingo Dettenbach Ostwest-Express e.V. Germany
37 Michael Fedke Ostwest-Express e.V. Germany
38 Andrey Volchanin Minsk Belarus
39 Oksana Sugakova echelon Ukraine
40 Tomasz Kamiński Romet Factory Team Poland
41 Kuba Litawiński 72D Oshee Poland
42 Tomasz Żak - Poland
43 Kinga Styczyńska Gniezno Poland
44 Iryna Lietikova MTBInAction Ukraine
45 Kamil Mrowiec Go Sport AK SPED Poland
46 Rafał Balawajder Zielona Góra MTB Team Poland
47 Maciej Zielonka ASE TREK GDYNIA Poland
48 Sebastian Kołodziejski Kamaro Poland
49 Dariusz Nagórski Crazy Racing Team Poland
50 Sergey Akifev Kaliningrad Russian Federation
51 Joanna Balawajder Zielona Góra MTB Team Poland
52 Grzegorz Grabarek Zielona Góra MTB Team Poland
53 Grzegorz Cebulski Zielona Góra MTB Team Poland
54 Marek Jaromin - Poland
55 Yurii Gaidai Kyiv Ukraine
56 Maurice Heuveling ABC (Arnhemse Bagger Club) Netherlands
57 Wojtek Krawczyk IFON KOLARZ KLUB Poland
58 Daniil Suvorov Школа МТБ Russian Federation
59 Radek Rajczyk Patnet Team Poland
60 Łukasz Witkowski XBOX BIKE TEAM Poland
61 Sławomir Gerek XBOX BIKE TEAM Poland
62 Grzegorz Żołna PLATAN MTB TEAM Poland
63 Aleksej Barkhanov Belarus Belarus
64 Christian Krug Triabolos Hamburg / Blau-Weiss Buchholz Germany
65 Heinze Christoph Family block Germany
66 Ireneusz Kula - Poland
67 Michał Rosiński Warszawa Poland
68 Agata Hamera SKLEP ROWEROWY BIKE-FINGER WAŁBRZYCH Poland
69 Bartosz Grigoriew ZRYCIOLE Poland
70 DANIEL GUSZCZAK SKLEP ROWEROWY BIKE - FINGER WAŁBRZYCH Poland
71 Piotr Stachowiak Torpol Racing Team Poland
72 Wojciech Wojtyczka Traver Wojciech Wojtyczka Poland
73 Marek Bakuła MGG HELPEA Team Poland
74 Dmytro Sokolov MTBInAction Ukraine
75 Nataliia Shershneva PNPPK Perm Russian Federation
76 Maciej Bogaczyk Polski Klub MTB Poland
77 Krisjanis Cers AdaziVelo Latvia
78 Zanda Rutkovska AdaziVelo Latvia
79 Artur Karbownik Kamaro Sport Line Skarzysko - Kamienna Poland
80 Konstantin Burtsev Belarus Belarus
81 Aliaksei Shkantau Belarus Belarus
82 Ewa Janowska WAWA BIKE TEAM Poland
83 Piotr Łudzik Kamaro Sport Line Skarżysko-Kamienna Poland
84 Anna Niziolek AKAN MTB Poland
85 Tomasz Winek Venezia MTB Poland
86 Marek Piskornik . Poland
87 Artur Wesołowski MTB Gdańsk Poland
88 Rimas Czernialis Norda Active Team Poland
89 Kenneth Aitken Team Aitken United Kingdom
90 Marek Thorz Zryciole MTB Poland
91 Adam Kuśka Mikesz Poland
92 Grzegorz Rek X-Ray Devils Poland
93 Alexey Serov Saint-Petersburg Russian Federation
94 Anton Serov РосСпецПрицеп Russian Federation
95 Dmitrii Kupriianov 9RUSMTB Russian Federation
96 Christian Elbers Team2Beat Germany
97 Marcin Porembski Atak Sport Gliwice Poland
98 Waldemar Trzciński GardenFlora MTB Team Poland
99 LESZEK MARIAŃSKI SANIMAR BYDGOSZCZ Poland
100 Adam Ptak Romet Factory Team Poland
101 Jo Ouderits FiFeJo Belgium
102 Filip Mues FiFeJo Belgium
103 Piotr Niewieczerzal CK Sävast Sweden
104 Miroslaw Kalinowski Gomola Trans Airco Poland
105 Aleksander Sokoliński Romet Factory Team Poland
106 Mikołaj Kukurba Romet Factory Team Poland
107 Errol Kobus Peebles Cycling Club South Africa
108 Stefan Belmans FiFeJo Belgium
109 Roy Richardson Glenormiston United Kingdom
110 Paweł Kryszak ZRYCIOLE MTB Poland
111 Marina Tumanova 9RusMTB Russian Federation
112 Michał Wierzejski Ambasada Kampinosu Poland
113 Mirosław Ziółkowski BST Banach Sport Team Poland
114 Paweł Gołębicki Torus Team Gdańsk Poland
115 Valerijus Trimailovas Dviratai-Daistatus Lithuania
116 Povilas Trimailovas Dviratai-Daistatus Lithuania
117 Tomasz Hyla winner.pl Poland
118 MARCIN BORKOWSKI Polski Klub MTB Poland
119 Artur Wosiński #BrakRuchuJestZly Poland
120 Arkadiusz Buczyński VO2max MTB Team Gdańsk Poland
121 Neil Veitch Glenormiston United Kingdom
122 Ewa Niewieczerzal CK Sävast Sweden
123 Tim Rees Rees Peebles Cycling Club United Kingdom
124 Rafał Chojnacki Crazy Racing Team Poland
125 Alexey Kudryashov 9RusMTB Russian Federation
126 Igor Pentinen 9RusMTB Russian Federation