Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Artur Prusakiewicz - Poland
2 Łukasz Olszewski Carbon Kłecko Poland
3 Karol Wróblewski SISU OWB-Team Poland
4 Konrad Kołodziejski Poland
5 Andrzej Kołodziejski Poland
6 Paweł Cierpikowski Rowery Jan Antkowiak Poland
7 Justyna Pietrucka 2 Koła Imielno Poland
8 Dariusz Kania SKS Poland
9 Krzysztof Urban LUMAC LIKE BIKE WTR Włocławek Poland
10 Dawid Bembnista BEMBNISTA TEAM Poland
11 Piotr Orłowicz Chełmno Poland
12 Anna Król brak Poland
13 Konrad Bobowski H-TECH Poland
14 Paweł Woźniak Dataland Hobby Poland
15 Andrzej Łakomski Józefów Poland
16 Katarzyna Stelmach SK Kijewo Królewskie Poland
17 Jolanta Zaleska LUKS Olimp Jeżewo K2 Świecie Poland
18 Anita Stelmach ST Orbea Poland
19 DARIUSZ Stelmach ST Chełmża Poland
20 Radosław Wilgocki Gąbin biega Poland
21 Karol Banaszek Route 66 Poland
22 Wojtek Kotowski łasin team Poland
23 Aleksandra Kot Fitkot Poland
24 Karol Olszewski LUKS Olimp Jeżewo K2 Świecie Poland
25 Marek Oniszko EITE Poland
26 Przemysław Zasada EITE Poland
27 Wojciech Kubiński BEMBNISTA TEAM Poland
28 Cezary Karasek SKS Poland
29 Marcin Różański jaga Poland
30 Piotr Lewicki /// Poland
31 PAWEŁ SOSIŃSKI bezpiecznyoperator.pl Poland
32 Daria Hejnowska AGROLOK SPORT TEAM Poland
33 Marcin Woźniak Dataland Hobby Poland
34 Tomasz Pietrowski - Poland
35 Agnieszka Gajda brak Poland
36 Bartosz Strzelecki Brak Poland
37 Zbigniew Roszak Brak Poland
38 Filip Woźniak Dataland Hobby Poland
39 Adam Woźniak Dataland Hobby Poland
40 Jan Kołsut brak Poland
41 Włodzimierz Majchrzak SPB Torkret Poland
42 Gerard Patok CCC Poland
43 Dawid Szymański Amator Poland
44 Michał Waldman . Poland
45 Piotr Budny EDC Poland
46 Jacek Gajewski JG SPORT Poland
47 Maciej Bartkowski - Poland

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Marcin Lewicki Chillitorun.pl Poland
2 Piotr Brzozowski Brzoza Tri Team Poland
3 Juliusz Kurczewski brak Poland
4 Katarzyna Błaszak TBT Poznań Poland
5 Jakub Kasparow Kometa OBROWO Poland
6 Krzysztof Wolski MEDIC TEAM Poland
7 Beata Omielczenko TBT Poznań Poland
8 ARKADIUSZ TURONEK TURONEK Carbon Kłecko Poland
9 Janusz Wójcik Klub Kolarski Wda Świecie Poland
10 Szymon Serbin Carbon Kłecko Poland
11 Michał Serbin Carbon Kłecko Poland
12 Mirosław Garbiec BYDGOSZCZ Poland
13 Sławomir Krzyżykowski KS Sprint Grębocin Poland
14 Jakub Krzyzykowski KS Sprint Grębocin Poland
15 Urszula Puławska niezrzeszony Poland
16 Paweł Puławski Pale Poland
17 Marcin Wodzyński - Poland
18 Halina Romanowska Carbon Team Toruń Poland
19 Dorota Gorońska NIE Poland
20 Krzysztof Kasparow Kometa OBROWO Poland
21 Michał Wawrzyńczak brak Poland
22 Andrzej Wodzyński BHP ProRaceTeam Poland
23 Mirosław Słomski Golub-Dobrzyń Poland
24 Ilona Suchanecka Suchary Team Poland
25 Adam Tomaszewski brak Poland
26 Tomasz Borowski Gmina Wąpielsk Poland
27 Patrycja Burdziąg KJ STAJNIA Z KOPYTEM Poland
28 Filip Burdziąg KJ STAJNIA Z KOPYTEM Poland
29 Krzysztof Kawalerski nbikeacademy Poland
30 Grzegorz Szymczak Kolorado Team Poland
31 Michał Jagodziński LUKS Olimp Jeżewo K2 Świecie Poland
32 Wojciech Rochowiak 782-26-80-438 Poland
33 MARCIN OSTROWSKI Team Łasin Poland
34 Marcin Mischke Team Łasin Poland
35 Marek Rosiński MORS Brodnica Poland
36 Tomasz Kaszyński Luboń Poland
37 Jarosław Wróblewski - Poland
38 Jakub Zieliński Świecie Poland
39 Aghata Lisiecka FTI Cycling Poland
40 karol Liebrecht Świecie Poland
41 Tomasz Syrkowski Orgullo Antioqueño Poland
42 Agata Madej Fabryka Mazakow Poland
43 Tadeusz Junak Choszczno Poland
44 Piotr Iwanowski Złodzieje Zapalniczek Poland
45 Paweł Arent ARENT P. TEAM Poland
46 Zdzisław Strakszyc Akademia Kolarska Michała Kwiatkowskiego "Copernicus" Poland
47 Olga Gmerek - Poland
48 Radosław Gmerek Poland
49 Mateusz Tadych Kometa OBROWO Poland
50 Krzysztof Tadych Kometa OBROWO Poland
51 Grzegorz Dziurlikowski EITE Poland

Drużyny

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Maciej Bartkowski
-
Poland
2 Grzegorz Dziurlikowski
EITE
Poland
3 Krzysztof Tadych
Kometa OBROWO
Poland
4 Mateusz Tadych
Kometa OBROWO
Poland
5 Olga Gmerek
-
Poland
6 Jan Kołsut
brak
Poland
7 karol Liebrecht
Świecie
Poland
8 Adam Woźniak
Dataland Hobby
Poland
9 Filip Woźniak
Dataland Hobby
Poland
10 Jakub Zieliński
Świecie
Poland
11 Jarosław Wróblewski
-
Poland
12 Zbigniew Roszak
Brak
Poland
13 Bartosz Strzelecki
Brak
Poland
14 Agnieszka Gajda
brak
Poland
15 Michał Jagodziński
LUKS Olimp Jeżewo K2 Świecie
Poland
16 Tomasz Pietrowski
-
Poland
17 Marcin Woźniak
Dataland Hobby
Poland
18 Filip Burdziąg
KJ STAJNIA Z KOPYTEM
Poland
19 Patrycja Burdziąg
KJ STAJNIA Z KOPYTEM
Poland
20 Adam Tomaszewski
brak
Poland
21 Michał Wawrzyńczak
brak
Poland
22 Krzysztof Kasparow
Kometa OBROWO
Poland
23 Marcin Wodzyński
-
Poland
24 Jakub Krzyzykowski
KS Sprint Grębocin
Poland
25 Sławomir Krzyżykowski
KS Sprint Grębocin
Poland
26 Cezary Karasek
SKS
Poland
27 Michał Serbin
Carbon Kłecko
Poland
28 Szymon Serbin
Carbon Kłecko
Poland
29 ARKADIUSZ TURONEK TURONEK
Carbon Kłecko
Poland
30 Beata Omielczenko
TBT Poznań
Poland
31 Jakub Kasparow
Kometa OBROWO
Poland
32 Wojciech Kubiński
BEMBNISTA TEAM
Poland
33 Katarzyna Błaszak
TBT Poznań
Poland
34 Przemysław Zasada
EITE
Poland
35 Juliusz Kurczewski
brak
Poland
36 Marek Oniszko
EITE
Poland
37 Karol Olszewski
LUKS Olimp Jeżewo K2 Świecie
Poland
38 Jolanta Zaleska
LUKS Olimp Jeżewo K2 Świecie
Poland
39 Paweł Woźniak
Dataland Hobby
Poland
40 Anna Król
brak
Poland
41 Dawid Bembnista
BEMBNISTA TEAM
Poland
42 Dariusz Kania
SKS
Poland
43 Łukasz Olszewski
Carbon Kłecko
Poland
44 Artur Prusakiewicz
-
Poland