Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Andrzej Urbanowicz MS Consulting Poland
2 Piotr Wójcik SGR SPECIALIZED Poland
3 Piotr Lakomy brak Poland
4 Dorota Rajska KKT Wiraż Poland
5 Andrzej Paluszynski Niezrzeszony Poland
6 Dagmara Ochot Poland
7 Piotr Jurczak N-Bike Academy Poland
8 Vitali Yazvinski Belarus Belarus
9 Krzysztof Wizner Bezpartyjny Poland
10 Tadas Salomskas VeloPeak Busters Lithuania
11 Csaba Molnár Gyilkos Lódarazsak SE Hungary
12 Piotr Kalbarczyk Pętla Kopernika Team Poland
13 Ewelina Bojdzińska VELCREDO Poland
14 Marek Dynaka MD Poland
15 Tomasz Wojtaszewski Taurus30 Cycling Team Poland
16 Dawid Twardy EasyRun Racibórz Poland
17 Wojciech Kotowski - Poland
18 Wojciech Panek Epidemia Cyklozy MTB SUSZ Poland
19 Mariusz Augustyniak Epidemia Cyklozy MTB SUSZ Poland
20 Michael Wilson Wilson Father Ted Ireland
21 Jacob Wichmann De Portugale Denmark
22 Rikke Gammeltoft De Portugale Denmark
23 Mikołaj Pańka CSZ KIELCE Poland
24 Fabian Eichfeldt Radlexpress Feucht Germany
25 Sonia Klimecka . Poland
26 Michal Wiesiolek GKS Siwo Broda Germany
27 Krzysztof Dawidowicz Free Way Poland
28 Karol Tokarczyk SAP SERWIS TEAM Poland
29 Mateusz Kuchtyk wattage Poland
30 Grzegorz Kępka Xbox Bike Team Poland
31 Sebastian Kołodziej SAP Serwis TEAM Poland
32 Sławomir Wawrzyniak NAWIGATOR Poland
33 Grzegorz Marcinkiewicz Nasz BIKE Team Poland
34 Wojciech Grygierczyk Jaworze MTB Team Poland
35 Tautvydas Luksas MTBCC team Lithuania
36 EWA DEMCZUK NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL Poland
37 Dzmitry Chuchva Belarus Belarus
38 Cédric BOETENS DirtyDirk Belgium
39 Piotr Sędecki Luk-Connect Racing Team Poland
40 Sergei Dubatovka Belarus Belarus
41 Tatsiana Sakalinskaya Belarus Belarus
42 YURI A SHKURENKO (GAGARIN Y.A.) AEON SCOTT TEAM Russian Federation
43 Uladzimir Bohush Kross Ukraine
44 Patrycjusz Rajczyk PATNET TEAM Poland
45 alex watts / T Boy watts 1 Eleven CC / C6 Bikes United Kingdom
46 Wojciech Wolny Xbox Bike Team Poland
47 Łukasz Stelmach Luk Connect Racing Team Poland
48 Łukasz Koziński Polonia Warszawa MTB Poland
49 Łukasz Żuk Good Ride Poland
50 Miłosz Pilch EXPO Kraków Bike Team Poland
51 Alexey Kudryashov 9RusMTB Russian Federation
52 Thomas Kirstein Helfelt Hareskov Cykler Denmark
53 Raivo Zils LMT Latvia
54 IANA Novikova MY team Russian Federation
55 Roman Leshchinskiy none Russian Federation
56 Marcin Rogiński T4B Bike Team Poland
57 Piotr Jabłoński Grodzisk Wielkopolski Poland
58 Marcin Jagiełło JK-ARCHITEKCI Poland
59 Miłosz Borowiecki MB Poland
60 Katarzyna Pakulska Adalight-Arealamp Poland
61 Kamil Romanowski Wysportowani Racing Team Poland
62 Błażej Ziobrowski brak Poland
63 Artur Komsta BauMar Brothers Poland
64 Marek Ardelli Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych Poland
65 Michał Błaszkiewicz Poland
66 Tomasz Zygner ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM Poland
67 Damian Zakrzewski KK Cyklon Warszawa Poland
68 Marek Grubiński MTB & road Poland
69 Agata Hamera SKLEP ROWEROWY BIKE-FINGER WAŁBRZYCH Poland
70 Michał Rzeczycki Old School MTB Gdańsk Poland
71 Jarosław Szkuć ATAK SPORT C67 RACING TEAM Poland
72 Marcin Kojm Punk Terror MTB Team Poland
73 Paweł Wasiłek Wasiłek ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM Poland
74 Michał Turski Bike Atelier TEAM Poland
75 Martin Fedor T4B Bike Team Poland
76 Paweł Poręba PRO MEDIA Poland
77 Remigiusz Ciupek Taurus30 Cycling Team Poland
78 Marcin Paprocki Taurus30 Cycling Team Poland

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Michał Wacławek CYCLO TRENER TEAM Poland
2 Maciej Zajko bvinternet.pl Nocny Patrol Poland
3 Maciej Stanowicz Mitsubishi Materials MTB Team Poland
4 Lars Christoffersen Sponz MTB Denmark
5 Dominik Lipiec MGG Helpea TEAM Poland
6 Michał Glanz Warszawski Klub Kolarski Poland
7 Jarosław Łakomy Poland
8 Radek Ostrowski OSTROWSCY DESIGN Poland
9 Jarosław Słomiński RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team Poland
10 Przemysław Sadło NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL Poland
11 Monika Otulakowska RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team Poland
12 Ewa Szymankiewicz RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team Poland
13 Ryszard Żurowski RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team Poland
14 Jacek Rydecki Gomola Trans Airco Poland
15 Jacek Tomczak - Poland
16 Piotr Rembak KAMARO Sport Line Skarżysko-Kamienna Poland
17 Max Cherednichenko The car Ukraine
18 Rembak Piotr Kamaro Sport Line Skarżysko-Kamienna Poland
19 Tomasz Jaworski BALTIC HOME ŚWINOUJSCIE Poland
21 Egor Okatyev Aram-Zam-Zam MTB Russian Federation
22 Piotr Cibart BALTIC HOME ŚWINOUJŚCIE Poland
23 Kamil Nogalski Klub Kolarski Łowicz Poland
24 Krzysztof Miszewski Dream Tri Team / CTS Poland
25 Tomasz Tymiński Kowale Poland
26 Krzysztof Latoszek - Poland
27 Carl Neubourg Tel&co cycling team Belgium
28 Pavel Razumovskiy MSU Russian Federation
29 Łukasz Szpara Romet Factory Team Poland
30 Wojciech Pruski GOOD RIDE Poland
31 Paweł Mazgoła Szczecin Poland
32 Mariusz Czarnota Volkswagen MTB Team Poland
33 Darek Kurek ABSOLUTEBIKES Poland
34 Tomáš Kordík Praha Czech Republic
35 Bartosz Foltyn MRÓZROWERY FOLTYN TEAM Poland
36 Mateusz Mróz MRÓZROWERY FOLTYN TEAM Poland
37 Luca Medici San Marino Race Team Italy
38 Tadeusz. Liszka Gomola Trans Airco Poland
39 Adam Fira Schneider Electric MTB team Poland
40 Marta Menżyk Gomola Trans Airco Poland
41 Artur Mazur Gomola Trans Airco Poland
42 Wojciech Wojtyczka Traver Wojciech Wojtyczka Poland
43 Michał Siekierski Kibolski KS Poland
44 Sławomir Trojanowski MTB Eldar Świecie Poland
45 Robert Fizek mnich Poland
46 Tomasz Hościło - Poland
47 Mariusz Jesionowski MTB Eldar Swiecie Poland
48 Marko Pohl A&T Sport Team Estonia
49 Nils Van Tilt Tel&Co Cycling Team Belgium
50 Adrian Brychcy RYBCZYŃSKI BIKES Remmers TP-Link Team Poland
51 Dariusz Ślusarz SCHIKO Dariusz Ślusarz Poland
52 Jakub Šichnárek Fyzio Czech Republic
53 Lukas Roubicek FYZIO Czech Republic
54 Juozas Matulevicius Velopeak Busters Lithuania
55 wojciech semer Gomola Trans Airco Poland
56 Witold Ciesielski Gdańsk Poland
57 Natalia Kołodziej Gomola Trans Airco Poland
58 Eugene Khutko Belarus Belarus
59 Krzysztof Waślicki KK Cyklon Warszawa Poland
60 Andrey Mednikov personal Russian Federation
61 Jakub Solarski BST Poland
62 Paweł Kowalski AlgotechPolska Poland
63 Jakub Kacprzak Kibolski KS Poland
64 Arseni Zhdanouski Belarus Belarus
65 Valerijus Trimailovas Dviratai-Daistatus Lithuania
66 Michał Ficoń KK Cyklon Poland
67 Jakub Cichy RK Aluminium Bike Team Poland
68 Piotr Sawicki - Poland
69 Kurt Vanhoof GRANFONDOTEAM Belgium
70 Ingrid Ceulemans GRANFONDOTEAM Belgium
71 Vladislav Lukacs Sportakus Cycling Team Slovakia (Slovak Republic)
72 Sandis Sokolovs RIGAS SATIKSME Latvia
73 Harijs Puris RIGAS SATIKSME Latvia
74 Juris Stanka RIGAS SATIKSME Latvia
75 Renars Seiksts RIGAS SATIKSME Latvia
76 Łukasz Marzoch Ząbki Poland
77 Mateusz Potaczek Gomola Trans Airco Poland
78 Peter Grünert MTB Eulenexpress des RSC Wanderlust v. 1890 e.V. Germany
79 Tomasz Musioł Gomola Trans Airco Poland
80 Łukasz Sobol Gomola Trans Airco Poland
81 Kacper Belt MTB Eldar Świecie Poland
82 Aleksandra Jakubek VO2max MTB Team Poland
83 Paulina Capanda Gomola Trans Airco Poland
84 Artur Wawrzeń Gomola Trans Airco Poland
85 Nataliia Tuliuliuk Velovuyki Ukraine
86 Marek Bielowicz BST-BanachSportTeam Poland
87 Jacek Zacharewicz Loyalty Point Racing Team Poland
88 Dominik Zacharewicz Loyalty Point Racing Team Poland
89 Kostiantyn Karachov VELOVUYKI Ukraine
90 Bogusław Jankiewicz Nasz Bike Team Poland
91 Grzegorz Bogucki IGT MTB TEAM Poland
92 Marius Leonas NEVALIT'ai Team - Los Muertos Lithuania
93 Piotr Morawski Banach Sport Team Poland
94 Jacek Sufin Gomola Trans Airco Poland
95 Bartosz Grigoriew ZRYCIOLE Poland
96 Marcin Rydel IGT MTB TEAM Poland
97 Paweł Lewandowski TVL MTB Poland
98 Tomasz Mucha TOTEM Sport Team Poland
99 Mateusz Tygielski NEXUS Team Poland
100 Patryk Arct Marceli SLR Poland
101 Lars Nielsen De Portugale Denmark
102 Grzegorz CEBULSKI SEVEN - Perceptus Team Poland
103 MACIEJ CZUCZEŁO Lechia Gdansk Poland
104 Marek Bakuła MGG HELPEA Team Poland
105 Glenn Schmidt De Portugale Denmark
106 John Jensen De Portugale Denmark
107 Sandra Bohn Thomsen Dmk Denmark
108 Daniel Alochna MTB Pressing Team Poland
109 Artur Wesołowski MTB Gdańsk Poland
110 Stef Van Aken 2brothers Belgium
111 Dariusz Laskowski Finisher.pl Poland
112 Kasia Laskowska Finisher.pl Poland
113 Janek Maidla CC Rota Mobilis Estonia
114 Andrzej Różański niezrzeszony Poland
115 Jarosław Bońkowski MH Automatyka Poland
116 Kamil Hodyl Kudowianka Cyklon Proal Team Poland
117 Paul Warren SD:XC United Kingdom
118 Rick Ornelas SD:XC United Kingdom
119 Mariusz Różański BikeShop Radom Poland
120 Stanisław Run ORŁÓW RACING TEAM Austria
121 Agnieszka Bożko ORŁÓW RACING TEAM Poland
122 Marcin Bożko ORŁÓW RACING TEAM Poland
123 Jan Szubert Tczewski Klub Rowerowy Poland
124 Koen Van Aken 2brothers Belgium
125 Michal Jarosiewicz XD Poland
126 Tomasz Szczęsny MH-Automatyka Poland
127 Krzysztof Łygas Finisher.pl Poland
128 Marcin Kędziora Poland
129 KRZYSZTOF PASZKUDZKI Kris Art Poland
130 Paweł Lis xxx Poland
131 Cris Lenting ABC (Arnhemse Bagger Club) Netherlands
132 Witold Zielonka Kibolski KS
133 Przemysław Rodziewicz Białe Czaszki Poland
134 Maciej Zielonka ASE TREK Gdynia Poland
135 Edyta Jakubowska-Olech MTB Eldar Świecie Poland
136 Jacek Olech MTB Eldar Świecie Poland
137 Marcin Sykuła BST RiK Poland
138 Marta Wyrzykowska Polonia Warszawa MTB Poland
139 Marcin Wyrzykowski Polonia Warszawa MTB Poland
140 Tom Braconier Duffel Belgium
141 ROBERT SZYMAŃSKI BIKEHEAD Poland
142 Siarhei Dashkevich Belarus Belarus
143 Michel Brenier Duffel Belgium
144 Thiery Moens Duffel Belgium
145 Wiktor Stankiewicz TEAM VERGE POLSKA Poland
146 Nataliia Shershneva PNPPK Perm Russian Federation
147 Tomasz Gałęzowski Kraków Poland
148 Ahto Kruusmann CC Rota Mobilis Estonia
149 Hans Henrik Husted Kross-mtb.dk Denmark
150 Aleksander Sokoliński Romet Factory Team Poland
151 Jarosław Belt MTB ELDAR Świecie Poland
152 Tomasz Kość - Poland
153 ARTUR SZCZEPAŃSKI Centrum Rowerowe Olsztyn Team Poland
154 Krzysztof Marciniak Poland
155 Tarmo Ennok CC Rota Mobilis Estonia
156 Konrad Kołacz ABSOLUTE BIKES TEAM Poland
157 Aleksej Barkhanov Belarus Belarus
158 LESZEK MARIAŃSKI SANIMAR BYDGOSZCZ Poland
159 Tadeusz Spilok STS Focus Ustroń Poland
160 Krzysztof Pawlak DT4YOU MTB TEAM Poland
161 Izabela Gościańska DT4YOU MTB TEAM Poland
162 Gracjan Stankiewicz DT4YOU MTB TEAM Poland
163 Eryk Gomoński DT4YOU MTB TEAM Poland
164 Sławomir Olszewski MTB Team Ełk Poland
165 Anna Tomica Tri Babe Powered By Ewosoft Poland
166 Kinga Styczyńska Styczyńska Gniezno Poland
167 Lech Brochacki MTB Ełk Prostki Poland
168 Aleksander Gręda New Age Fitness Skleprowerowy.pl Poland
169 Jan Sobkowiak IGT MTB TEAM Poland
170 Marcin Rogala R1DE43team Poland
171 Cezary Kozubski Kargowa TEAM Poland
172 Łukasz Maziarek KAMARO SPORT LINE Poland
173 Andrey Volchanin Minsk Belarus
174 Konstantin Burtsev Belarus Belarus
175 Jacek Grajser Komorniki Mtb Team Poland
176 Aleksandra Sawicka Absolute Bikes Team Poland
177 anna niziołek Niziolek MTB AKAN Poland
178 Joanna Balawajder Euro Bike Kaczmarek Electric Team Poland
179 Jakub Rawicki Jaworze MTB Team Poland
180 Heidi Lemmens BIKE INN Belgium
181 Rafał Balawajder Euro Bike Kaczmarek Electric Team Poland
182 Michał Rosiński Warszawa Poland
183 Dmitri Slobodko XiMik team Belarus
184 Aliaksandr Kharamonenka Belarus Belarus
185 Vitaliy Galeta galeta.org Ukraine
186 Roy Richardson Glenormiston United Kingdom
187 Sebastian Bogacki -- Poland
188 Rafał Brzostek NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL Poland
189 Robert Kubat BikeShop Radom Poland
190 Vasil Zabrodski Belarus Belarus
191 Peter Ohlsson Team RMI Sweden
192 Oleksandr Briukhanov DreamTeam Ukraine
193 Luk Grala DSaaS Poland
194 Dirk Simoens DirtyDirk Belgium
195 Adam Sajenko SajFly Poland
196 Tomasz Skrzypczak Zryciole MTB Poland
197 Mariusz Migda FeByS Bike Team Poland
198 Marek Thorz Zryciole MTB Poland
199 ARTSIOM SOBAL Ximik team Belarus
200 Arkadiusz Buczyński VO2max MTB Team Gdańsk Poland
201 Mirosław Paździora ROMET FACTORY TEAM Poland
202 Mikalai Varankou Belarus Belarus
203 Piotr Rek Polonia Warszawa MTB Poland
204 Aliaksei Shkantau Belarus Belarus
205 Anna Jagiełło CST 7R MTB Team Poland
206 Marcin Obel ByteCarrot.com Poland
207 Zbigniew Małkowski Komorniki MTB Team Poland
208 Damian Garbatowski Kibolski KS Poland
209 Artur Wosiński #BrakRuchuJestZly Poland
210 Raivis Klieders LIZUMS Latvia
211 Robert Nordenhof MTB 7130+ Denmark
212 Tomasz Kot MRÓZROWERY FOLTYN TEAM Poland
213 Arkadiusz Zieliński Polski Klub MTB Poland
214 Natalia Pokorna - Poland
215 Paweł Adamus Polonia Warszawa MTB Poland
216 Taras Kyshtal BikeHub Ukraine
217 Bartłomiej Jarząbek GardenFlora MTB Team Poland
218 Sebastian Nowacki Kibolski KS Poland
219 Igor Pentinen 9RusMTB Russian Federation
220 Leif Jeppesen 7130+Juelsminde Denmark
221 Sławomir Wysocki PATNET Team Poland
222 Artur Karbownik Kamaro Sport Line Skarzysko - Kamienna Poland
223 Sebastian Krzeszowski GOOD RIDE Poland
224 Katarzyna Galewicz Poland
225 Wojciech Sendecki Sendecki Kamaro Sport Line Skarżysko-Kamienna Poland
226 Paweł Nowosielski Beko Mountain Bikers Poland
227 Paweł Kryszak ZRYCIOLE MTB Poland
228 Karol Mazurkiewicz Oracle MTB Racing Team Poland
229 Zbigniew Komorowski Crazy Racing Team Poland
230 Tomasz Kamiński Romet Factory Team Poland
231 Andrzej Baryluk Tomazi Bike Team Poland
232 Tomasz Winek Venezia MTB Poland
233 Tomasz Hyla winner.pl Poland
234 Tim Rees Glenormiston United Kingdom
235 Neil Veitch Glenormiston United Kingdom
236 Tomasz Zgliński 4teaMTB Poland
237 Piotr Łudzik Kamaro Sport Line Skarżysko-Kamienna Poland
238 sebastian łamek has team Poland
239 Agata Hamera SKLEP ROWEROWY BIKE - FINGER WAŁBRZYCH Poland
240 Krzysztof Paluszek SKLEP ROWEROWY BIKE - FINGER WAŁBRZYCH Poland
241 GRZEGORZ PRZYBYŁA GREGOR Poland
242 Marek Ardelli SKLEP ROWEROWY BIKE - FINGER WAŁBRZYCH Poland
243 Sylwester Molski SKLEP ROWEROWY BIKE - FINGER WAŁBRZYCH Poland
244 DANIEL GUSZCZAK SKLEP ROWEROWY BIKE - FINGER WAŁBRZYCH Poland
245 MARCIN BORKOWSKI Polski Klub MTB Poland
246 Miroslaw Kalinowski Gomola Trans Airco Poland
247 Marcin Pojasek Private Poland
248 Robert Skrobol Tomazi Bike Orbea Team Poland
249 Waldemar Trzciński GardenFlora MTB Team Poland
250 Adam Ptak Romet Factory Team Poland
251 Dariusz Piotrowski MTB ELDAR ŚWIECIE Poland
252 Bartłomiej Osmański VO2max MTB Team Poland
253 Sebastian Marcinkiewicz Nasz Bike Team Poland
254 Marcin Suchomski MTB ELDAR ŚWIECIE Poland
255 Michał Wetoszka ICBC Poland
256 Bartłomiej Gortat Wysportowani Racing Team Poland
258 Jan Skorek KK Cyklon Warszawa Poland
259 Jacek Michalak drukfirmowy.pl Poland
260 Michał Wierzejski Ambasada Kampinosu Poland
261 Mikołaj Kukurba Atak Sport Gliwice Poland
262 Rafał Michalski Poland
263 Marek Piskornik . Poland
264 Konrad Ludwiniak Team Verge Polska Poland
265 Łukasz Pawikowski Absolute Bikes Redingo Team Poland
266 Dominik Legierski - Poland
267 Rafał Polter GOOD RIDE Poland
268 Rafał Chojnacki Crazy Racing Team Poland
269 ARTUR WIDECKI VIKING on BIKE Poland
270 Marcin Komsta BauMar Brothers Poland
271 Radosław Jokiel Team Verge Polska Poland
272 Marcin Porembski Atak Sport Gliwice Poland
273 Alexandra Vulpe Daimon Women Cycling Team Romania
274 Teodor Cosmin Ionescu - Romania
275 Paweł Gołębicki Torus Team Gdańsk Poland
276 Tomek Stopczyński Punk Terror MTB Team Poland
277 Piotr Uhruski Poland
278 Piotr Przestrzelski BST Poland