Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 István Kovács OKE Hungary
2 Frölich Tamás Ózdi Kerékpáros Egyesület Hungary
3 Marcel Kruszyński AUTO LAND MTB Team Poland
4 Adam Cieślar Gomola Pack-Center Poland
5 Kristaps Kārkliņš Dako Ziemeļvidzeme Latvia
6 Maciej Grzywacz - Poland
7 Piotr Grzegorczyk MEDLOOK-SGS Cycling Team Poland
8 Michał Adamaszek - Poland
9 Ana Elisa Lamounier Go Anas Brazil
10 Ana Elisa Boscarioli Go Anas Brazil
11 Damian Baczewski indywidualny Poland
12 wojciech krawczyk ifon kolarz klub Poland
13 Artur Janik Ambit Racing Team Poland
14 Tadas Salomskas VeloPeak Busters Lithuania
15 Michał Korbus LSYP Active! Poland
16 Tomasz Murdzia Loyalty Point powered by DECATHLON Poland
17 Bartłomiej Sułkowski KRW Limanowa Poland
18 Paweł Niski Bogdziewicz Team Cumulus Poland
19 Sebastian Bogacki -- Poland
20 Kaspars Krievs AdaziVelo Latvia
21 Maris Zudans ĀdažiVelo / KS sporta klubs Latvia
22 Kaspars Krievs ĀdažiVelo / KS sporta klubs Latvia
23 Arvis Eņģelis ĀdažiVelo / KS sporta klubs Latvia
24 Piotr Gajewski Movlink Bike Team Poland
25 Tomasz Żak - Poland
26 Janis Braze Nīcas MTB/ UNA-L Latvia
27 Piotr Romaszewski Polska
28 Marek Piskornik . Poland
29 Michał Rymanowski NEXTIE Bike Team Poland
30 Jaromir Jeziorowski NEXTIE Bike Team Poland
31 Piotr Niewieczerzal Northern XC Sports Club Sweden
32 Aleksis Merga MTB Nīca Latvia
33 Tomasz Grzegorczuk PATNET Team Poland

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Marek Bakuła Geodetic Howden Team 3 Poland
2 Karol Mielnik MTB Racing Academy Poland
3 Sylwia Górna Kondycja.Net Team Poland
4 Błażej Orłowski Eskimoski MTB Team Poland
5 Tomasz Świerczyński Cyklorodzinka Poland
6 Sebastian Główka ... Poland
7 Sławomir Ćwikła UNO GRUPPETTO Poland
8 Marek Wróbel Pomerania MTB Team Poland
9 Anna Tomica Gomola Pack-Center Poland
10 Jacek Kłeczek SST Lubcza Poland
11 Marcin Marchlewski AUTO LAND Mtb Team Poland
12 Krzysztof Rodziewicz MebleArtDesign Team Poland
13 Łukasz Banasiak Łódź Poland
14 Adam Kudła Lucy in the Sky Poland
15 Jacek Koziróg 4MTB IMMERGAS Poland
16 Wojciech Semer Gomola Pack-Center Poland
17 Tomasz Mączka Tomazi Bike Team Poland
18 Tomasz BRYCKI Tomazi Bike Team Poland
19 Paweł Galik ------- Poland
20 Mariusz Czarnota Rybczyński Bikes Remmers Team Poland
21 Arseni Zhdanouski - Poland
22 Uldis Volgemuts Nīcas MTB/ UNA-L Latvia
23 MARCIN WICHŁACZ Gomola Trans Airco Poland
24 Tomasz Radziejowski Jacht Klub Nisko Poland
25 Łukasz Sanocki Harda Horda Poland
26 Szymon Lazaj Estile racing team Poland
27 Tomasz Hruświcki Movement Care Poland
28 Andrzej Wytrwał Gomola Pack-Center Poland
29 Mateusz Potaczek Gomola Pack-Center Poland
30 Jacek Sufin Gomola Pack-Center Poland
31 PIOTR MIKUCKI MONTEMO Poland
32 Markuss Ozols Nīcas MTB/ UNA-L Latvia
33 Gerhard Prandstötter FREE EAGLE Fun Racing Team Austria
34 Miroslaw Kalinowski Gomola Pack-Center Poland
35 Izabela Podpirko Auto Land Poland
36 Kacper Danielewski AUTO LAND MTB Team Poland
37 Grzegorz Rek X-Ray Devils Poland
38 Grzegorz Kopacki Bike Finger Poland
39 Robert Dreu ARBÖ Sparkasse Neunkirchen Austria
40 Leszek Marianski SANIMAR BYDGOSZCZ Poland
41 Anna Kruszyńska AUTO LAND MTB Team Poland
42 Krzysztof Wieszczeczyński Czerwonak Poland
43 Mariusz Chyła REAL-64 sto Poland
44 Damian Glinicki NEXTIE Bike Team Poland
45 Adam Wiśniewski Ambit Racing Team Poland
46 Piotr Rek Polonia Warszawa MTB Poland
47 Adam Chraplak Ambit Racing Team Poland
48 Tomek Stopczyński Transport Ride Poland
49 Norbert Nowak Szczecin Poland
50 Felix Stroscher Stropi Germany
51 Sebastian Pitzschke Stropi Germany
52 Paweł Glonek pawel_glon Poland
53 Rafał Piekielniak Prudnik Poland
54 Magdalena Fabjanowicz AZS Politechnika Gdańska Poland
55 Kristaps Zalupe Limbaži Latvia
56 Kriss Andrejevs Veloshops Latvia Latvia
57 Lauris Sniķers Velotreniņi Latvia Latvia
58 Zintis Gaspažiņš Velotreniņi Latvia Latvia
59 Guntis Lavrinovičs Velotreniņi Latvia Latvia
60 Mārcis Rokjānis Velotreniņi Latvia Latvia
61 Arturs Kaurovs Veloshops Latvia Latvia
62 Martins Paupers Veloshops Latvia Latvia
63 Jānis Kalniņš No team Latvia
64 Uldis Rubenis Bike and Beer Latvia
65 Martins Jansons Velo klubs Sigulda Latvia
66 Zbigniew Kołatka Dziki Team Kwidzyn Poland
67 Ania Kołatka Dziki Team Kwidzyn Poland
68 Artur Brzeziński Pomerania MTB Team Poland
69 Izabela Brzezińska Pomerania MTB Team Poland
70 Jan Sobkowiak IGT MTB TEAM Poland
71 Tomasz Budziński CYKLO BYDGOSZCZ Poland
72 Michał Ziemba Cyklo Bydgoszcz Poland
73 Rafał Kowalski Lucy in the sky Poland
74 Jacek Obrębski Corleonis Poland
75 Konrad Barański Lucy In The Sky Poland
76 Sviatoslav Stepanov AGR Podlasie Poland
77 Vida Dolgoviene Top Team Cycling Lithuania
78 Grzegorz Gogulski SISU-OWB rowertour.com Poland
79 Mike Schiller Kondycja.Net Team Poland
80 Tomasz Winek Venezia MTB Poland
81 Gabriela Janowicz Kwidzyński Klub Kolarski-Dziki Team Kwidzyn Poland
82 Marc Harb The Hot Cogs Lebanon
83 Aivis Karzons Nīcas MTB/ UNA-L Latvia
84 Piotr Guz vel Guzowski NEXTIE Bike Team Poland
85 Michał Dąbrowski NEXTIE Bike Team Poland
86 Ewa Niewieczerzal Northern XC Sports Club Sweden
87 Tomasz Hyla studiodesire.pl Poland
88 Eduards Rēns Velotreniņi Latvia Latvia