W celu zapisania się na zawody należy zarejestrować się bezpłatnie na stronie timetime.pl
Velo Toruń 2017, dystans długi (104 km)
LP | Imię i nazwisko | Klub/firma | Kraj | |
---|---|---|---|---|
1 | Arek Petka | KLUB KOLARSKI LEW LEBORK | Poland | |
2 | Łukasz Grabarczyk | 1337 | Poland | |
3 | Maciej Kamiński | Chocicza | Poland | |
4 | Artur Pierzyński | Warach Rowery | Poland | |
5 | Michał Strzelecki | xyz | Poland | |
6 | Łukasz Pawlak | Cyklomaniacy | Poland | |
7 | Filip Bruź | MIO PIANO | Poland | |
8 | Artur Trych | Kuznia triathlonu | Poland | |
9 | Mateusz Dzięgielewski | Veloart Cycling Club | Poland | |
10 | piotr barczyk | fabrykarowerow | Poland | |
11 | Jakub Rycąbel | VELOART CYCLING CLUB | Poland | |
12 | Zygmunt Gracek | Gdansk | Poland | |
13 | Paweł Nowowiejski | CzKKS Kolejarz Jura Częstochowa | Poland | |
14 | Malgorzata Budzynska | Veloart Cycling Club | Poland | |
15 | Biesiadecki Tomasz | Veloart | Poland | |
16 | Marek Wojnarowski | 72d | Poland | |
17 | Grzegorz Dziadowiec | Veloart Cycling Club | Poland | |
18 | Marek Stram | Retro Team | Poland | |
19 | Maciej Zwierzchowski | Kuźnia Triathlonu | Poland | |
20 | Robert Mućka | Toruń | Poland | |
21 | KRZYSZTOF SOBOK | Szlif Team | Poland | |
22 | Franciszek Harbacewicz | JF DUET Goleniów | Poland | |
23 | Bartosz Jasiak | BlackJungle | Poland | |
24 | Paweł Grześkowiak | THULE TEAM | Poland | |
25 | Wojciech Dobrowolski | BIKEBOYS.pl CADMARIO TEAM | Poland | |
26 | ANDRZEJ KASPRZYK | Twomark Team | Poland | |
27 | Patryk Krajewski | Euro Bike Kaczmrek Electric Team | Poland | |
28 | Paweł Zakowicz | Retro Stork Team | Poland | |
29 | Norbert Prusiński | Retro BikeAcademy.pl | Poland | |
30 | Dariusz Zawistowski | Retro BikeAcademy.pl | Poland | |
31 | Łukasz Jarmoszewicz | Toruński Klub Triathlonowy | Poland | |
32 | Dariusz Godlewski | Retro BikeAkademy.pl | Poland | |
33 | Piotr Andrzejewski | 4SKATING.pl | Poland | |
34 | ANDRZEJ NIENAŁTOWSKI | RETRO BIKEACADEMY.PL | Poland | |
35 | Piotr Pawłowski | - | Poland | |
36 | Łukasz Woźnica | Retro BikeAcademy.pl | Poland | |
37 | Tomasz Poblocki | STC Sokolow Podlaski | Poland | |
38 | Robert Duda | RETRO ROWERY DUDA TEAM | Poland | |
39 | Arkadiusz Tecław | GVT | Poland | |
40 | Ryszard Zawieruszyński | Oponeo.pl | Poland | |
41 | Grzegorz Gajewski | brak | Poland | |
42 | Artur Korc | Dadelo.pl HBA | Poland | |
43 | Mariusz Pawłowski | Huzar Bike Academy -Oponeo | Poland | |
44 | Piotr Pawłowski | Dadelo.pl HBA | Poland | |
45 | Leszek Brunke | Oponeo.pl | Poland | |
46 | Marcin Noak | Oponeo.pl | Poland | |
47 | Dariusz Szulgo | OPONEO MOTOR SPORT | Poland | |
48 | Jerzy Zaklukiewicz | Huzar Bike Academy - Oponeo | Poland | |
49 | Robert Lewandowski | Dadelo.pl HBA | Poland | |
50 | Maciej Prajel | Huzar Bike Academy - Oponeo | Poland | |
51 | Agnieszka Śpica | Huzar Bike Academy - Oponeo | Poland | |
52 | Maksymilian Skolik | Huzar Bike Academy - Oponeo | Poland | |
53 | Marek Skowron | Huzar Bike Academy - Oponeo | Poland | |
54 | Bartosz Huzarski | Huzar Bike Academy - Oponeo | Poland | |
55 | Maciej Dudajek | HUZAR BIKE ACADEMY-OPONEO | Poland | |
56 | Bartosz Wodziński | Xbox Bike Team | Poland | |
57 | Bogusław Malke | CityZen - FitnessFanatics | Poland | |
58 | Łukasz Zakielarz | IN MOGILANY CYCLING TEAM | Poland | |
59 | KRZYSZTOF KUDYBA | TEOKNA | Poland | |
60 | Jakub Malke | Cityzen | Poland | |
61 | Dariusz Główczyk | bicycle grzymalin | Poland | |
62 | Jakub Struch | ŻARY Cycling Team | Poland | |
63 | Dawid Nosek | LEVER | Poland | |
64 | Robert Radny | kazimierz | Poland | |
65 | Tomasz Minta | Bridgestone | Poland | |
66 | Maciej Letniowski | Masterlease Sport Team | Poland | |
67 | Daniel Marcinkowski | SBD | Poland | |
68 | Mariusz Boruch | Brak | Poland | |
69 | ARTUR MAJEWSKI | RETRO BIKEACADEMY.PL | Poland | |
70 | Marcin Bartolewski | Scout team | Poland | |
71 | Andrzej Tomaszewski | GetResponse | Poland | |
72 | Martin Lipinski | CASA Cyclinteam Berlin | Germany | |
73 | Rafał żuchelkowski | Kebab team | Poland | |
74 | Sergei Rogatkin | Spartak | Russian Federation | |
75 | Piotr Przybylski | GO SPORT AK-SPEED TEAM | Poland | |
76 | Adam Staszewski | niezrzeszony | Poland | |
77 | Marek Taciak | Kameleonteam | Poland | |
78 | Katarzyna Łengowik | niezrzeszona | Poland | |
79 | TOMASZ MAJEWSKI | Retro Stork Team | Poland | |
80 | jacek jarocki | Poland | ||
81 | Andrzej Flinik | Centrum Nurkowe Podwodna Bydgoszcz | Poland | |
82 | Jacek Łojek | Bikers Świnoujście | Poland | |
83 | Wojciech Mróz | Lion's Bank | Poland | |
84 | Artur Mikołajczewski | KW Gopło Kruszwica | Poland | |
85 | Grzegorz Bachta | LECH PIASECKI TEAM | Poland | |
86 | Jakub Folga | Kuźnia Triathlonu | Poland | |
87 | Krzysztof Krzywy | NEXUS TEAM | Poland | |
88 | Sebastian Zach | TKKF Wodnik Więcbork | Poland | |
89 | Przemysław Olszewski | Szosa Kujawy | Poland | |
90 | Agnieszka Lewartowska | Kuny Strzeszyn | Poland | |
91 | Karol Mejgier | TKKF WODNIK Więcbork | Poland | |
92 | Eoin McCoy | N/A | Poland | |
93 | Krzysztof Rapacz | Ciciłapek Team | Poland | |
94 | Adam Kostański | _--CBR--_ | Poland | |
95 | Marcin Szymczak | Płocki Klub Kolarski | Poland | |
96 | Przemysław Tarzyński | Poland | ||
97 | Witold Marciniak | Poland | ||
98 | Marcin Kuźmiński | AGROLOK SPORT TEAM | Poland | |
99 | Piotr Stadnicki | Danone | Poland | |
100 | Artur Matwiejuk | N/A | Poland | |
101 | Maciej Danielak | TR Sokół Skalmierzyce | Poland | |
102 | Roman Skiba | JARE TEAM | Poland | |
103 | Michał Gruda | Retro Stork Team | Poland | |
104 | Maciej Ostaszewski | LaboSport Team | Poland | |
105 | Adrian Klekowski | Orbit One Cycling | Poland | |
106 | Michał Grela | Brak | Poland | |
107 | Damian Jagliński | Płocki Klub Kolarski | Poland | |
108 | ŁUKASZ KWIATKOWSKI | PŁOCKI KLUB KOLARSKI | Poland | |
109 | Tobiasz Walczak | Amatorska Grupa Kolarska Koźmin Wlkp. | Poland | |
110 | Mateusz Matuszewski | 29 Rebel Kaliska Grupa Kolarska | Poland | |
111 | Adam Berg | Cubica Racing Team | Poland | |
112 | Marcin Panuś | Puls TRI Team | Poland | |
113 | Michał Musiatowicz | Retro | Poland | |
114 | Przemek Szymanowicz | Łasin | Poland | |
115 | Adrian Gocoliński | gadrian.pl | Poland | |
116 | Tomasz Gorgol | LP 500 | Poland | |
117 | Marcin Gardas | brak | Poland | |
118 | Robert Wolny | FogtBikes Team | Poland | |
119 | Michał Łuczak | FogtBikes Team | Poland | |
120 | Adam Wojtuściszyn | - | Poland | |
121 | Łukasz Miecznikowski | RYKOWISKO | Poland | |
122 | Adam Skolimowski | KK CYKLON | Poland |
LP | Imię i nazwisko | Klub/firma | Kraj | |
---|---|---|---|---|
1 | Aleksandra Gordon | . | Poland | |
2 | Robert Siwirski | WMT | Poland | |
3 | Sebastian Jacek | brak | Poland | |
4 | GRZEGORZ TRAMŚ | GRZEGORZ TRAMS | Poland | |
5 | marek pokorski | Redknee | Poland | |
6 | Ewelina Jodelis-Oleszkiewicz | FTI Racing Team | Poland | |
7 | Weronika Lorkowska | TEAM VERGE POLSKA | Poland | |
8 | Rafał Ciępiel | Wentyl team | Poland | |
9 | Piotr Piątek | Nautiqus | Poland | |
10 | Piotr Jarosławski | Płock | Poland | |
11 | KRZYSZTOF SZYMCZAK | Absolute Bikes Redingo Team | Poland | |
12 | Karol Filipenko | Kolarski.eu | Poland | |
13 | Bogdan Banaszek | Banany23 | Poland | |
14 | aaa bbb | aaa | Poland | |
15 | Anna Piotrowicz | Algotech Polska | Poland | |
16 | Marcin Bartoszewski | - | Poland | |
17 | Paweł Helak | - | Poland | |
18 | Jarosław Zarębski | GVT | Poland | |
19 | Jerzy Czubaj | MAPEI | Poland | |
20 | Tomasz Ruchlewski | Iglotex | Poland | |
21 | Szymon Wasiak | Kuznia Kolarska | Poland | |
22 | Krzysztof Kaczyński | Activejet | Poland | |
23 | Wojciech Treder | Bądź FIT! | Poland | |
24 | Rafał Dziekoński | Dadelo.pl HBA | Poland | |
25 | Marek Ramczykowski | VeloRamka | Poland | |
26 | Przemysław Ośka | Sport Zone | Poland | |
27 | Krzysztof Jeger | VGP Team | ||
28 | Konrad Drzymala | GSTEAM.PL | Poland | |
29 | Michał Orłowski | SPORTZONE | Poland | |
30 | Andrzej Piotrowiak | Hotel Kopernik | Poland | |
31 | Radosław Kasztelan | Kwidzn Bike Racing Team | Poland | |
32 | Zbigniew Ziemlewski | LTM Masters Team | Poland | |
33 | Tomasz Wieloch | ABAKUS | Poland | |
34 | Mariusz Bogacz | Zryw Radziejów | Poland | |
35 | Emil Kaliski | Brak | Poland | |
36 | Łukasz Kryger | - | Poland | |
37 | Robert Horodecki | Rowery Turowski Team | Poland | |
38 | szymon jarczewski | Bogdan Bondariew cycling club | Poland | |
39 | Bartłomiej Ambruszewicz | Brak | Poland | |
40 | Zbigniew Gucwa | GVT | Poland | |
41 | Michał Kwiatkowski | Kwiatek Deaf Sky | Poland | |
42 | Jarosław Chojnacki | ActiveJet | Poland | |
43 | Adam Pułkowski | Żuławy NDG | Poland | |
44 | Klaudia Janik | Bieniasz Rowerownia Team | Poland | |
45 | Magdalena Chmielewska | Warszawski Klub Kolarski | Poland | |
46 | Marcin Kaźmierczak | Activejet | Poland | |
47 | Łukasz Ciepłucha | Płocki Klub Kolarski | Poland | |
48 | Roman Abramczyk | Activejet | Poland | |
49 | Rafał Jaros | Jaros Bike | Poland | |
50 | Jacek Byliński | eCom CUK Racing Team | Poland | |
51 | Marcin Michalczewski | Activejet | Poland | |
52 | Michał Tryniszewski | Activejet | Poland | |
53 | Maciej Rogulski | Activejet | Poland | |
54 | Piotr Bieliński | Activejet | Poland | |
55 | Dariusz Trudnowski | Activejet | Poland | |
56 | Paweł Drożdżewski | Oponeo.pl | Poland | |
57 | Marcin Ziemianek | Raso sportswear Marcin Ziemianek | Poland | |
58 | Tomasz Czyżkowski | Activejet | Poland | |
59 | Ryszard Antolak | Activejet | Poland | |
60 | Przemysław Kaczorowski | Flowerhead | Poland | |
61 | Rafał Zakrzewski | AZS Galion | Poland | |
62 | Wojciech Dworczyk | KS STARE MIASTO | Poland | |
63 | Rafał Tyszkiewicz | Columbia | Poland | |
64 | Mariusz Machaliński | Gdańsk-Osowa | Poland | |
65 | Patryk Hołoga | VGP Team | Poland | |
66 | Artur Wojtkowiak | VGP Team | Poland | |
67 | Tomasz Błaszczyk | Błaszczyk | Poland | |
68 | Grzegorz Krejner | DANIELO SPORTSWEAR | Poland | |
69 | Damian Przesław | B'twin | Poland | |
70 | Marta Kamińska | NEXUS Team | Poland | |
71 | Kinga Lorenz-Dziubich | Kórnickie Bractwo Rowerowe | Poland | |
72 | Rafał Rybak | Kórnickie Bractwo Rowerowe | Poland | |
73 | Sylwia Budzyńska | SALON ROWEROWY GIANT TORUŃ | Poland | |
74 | Kamil Więckowski | - | Poland | |
75 | Piotr Kalbarczyk | Pętla Kopernika Team | Poland | |
76 | Kamil Kurzyk | Fala | Poland | |
77 | Mariusz Czajkowski | AGA TEAM MTB | Poland | |
78 | Jacek Sargalski | Ustawki Olsztyńskie | Poland | |
79 | Jacek Jankowski | Niezrzwszony | Poland | |
80 | Jacek Pewiński | - | Poland | |
81 | Dariusz Baranowski | Danielo Sportswear Team | Poland | |
82 | Sebastian Adamczewski | Klub Tenisowy Sporting | Poland | |
83 | Maciej Krzemiński | MSU S.A. | Poland | |
84 | Łukasz Tadyszak | ZHR | Poland | |
85 | Daniel Chądzyński | Danielo Sportswear Team | Poland | |
86 | Magdalena Kowalczyk | FTI Racing Team | Poland | |
87 | Adrian Świderski | niestowrzyszony | Poland | |
88 | Łukasz Parus | SGR Racing Team | Poland | |
89 | Zbigniew Rakoczy | - | Poland | |
90 | Stanislaw Chomiak | Sulima Rowery Team | Poland | |
91 | Robert Helmin | brak | Poland | |
92 | Aru Hoffmann | Bydgoszcz | Poland | |
93 | Leopold Laskowski | FTI RACING TEAM | Poland | |
94 | Michał Błażejewski | Euro Bike Kaczmarek Electric Team | Poland | |
95 | Augustyn Bączkowski | Flying Spaghetti Monster Team | Poland | |
96 | Michał Sakowski | BTWIN RACING TEAM | Poland | |
97 | Tomasz Grobelny | Rowery Malgoska | Poland | |
98 | Krzysztof Ignaszewski | SGR Słupca | Poland | |
99 | Jerzy Brakoniecki | B'TWIN RACING TEAM | Poland | |
100 | Władysław Gładysiak | Eurobike Kaczmarek Electric | Poland | |
101 | Adam Kulbiej | KOCHAM KAŚKE! | Poland | |
102 | Jan Niedziałkowski | hls.net.pl | Poland | |
103 | Matthieu Adamczyk | International Cycling Club | France | |
104 | Paweł Goździewicz | biegamyrazem.pl | Poland | |
105 | Ryszard Sulecki | TTC Toruń | Poland | |
106 | Robert Płotkowiak | Bike Atelier | Poland | |
107 | Adam Jakubowski | Varso | Poland | |
108 | Ewa Szymankiewicz | RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team | Poland | |
109 | Adrian Jach | Dadelo.pl HBA | Poland | |
110 | Łukasz Krajewski | ActiveJet | Poland | |
111 | Zygmunt Jonatowski | Poland | ||
112 | Łukasz Wilczyński | Orlen Running Team | Poland | |
113 | Paweł Zabłocki | flexi | Poland | |
114 | Hubert Semczuk | Rybczyński-bikes remmers tp-link team | Poland | |
115 | Piotr Działowy | La Bicicletta Cafe | Poland | |
116 | Jacek Naumiuk | Takeda | Poland | |
117 | Paweł Lis | xxx | Poland | |
118 | Michał Majewski | brak | Poland | |
119 | Andrzej Specjał | Keno-Meble | Poland | |
120 | Przemysław Łazarski | Team Varso | Poland | |
121 | Pierre-François Drouin | - | France | |
122 | Paweł Walencki | Brak | Poland | |
123 | Filip Jurkiewicz | brak | Poland | |
124 | Bogusław Malke | Cityzen | Poland | |
125 | Michał Bogdziewicz | Apteka Gemini | Poland | |
126 | Martin Lipinski | Casa Cycling Team Berlin | Germany | |
127 | Maciej Kutrzuba | BMC Świecie | Poland | |
128 | Grzegorz Oziembłowski | Legnica Cycling Team | Poland | |
129 | Tomasz Kaczmarek | THULE Team | Poland | |
130 | Robert Hulewicz | rh plus | Poland | |
131 | Daniel Parus | SGR Racing Team | Poland | |
132 | Marcin Skrzypczak | - | Poland | |
133 | Sławomir Spławski | Merx Team Wągrowiec | Poland | |
134 | Artur Spławski | Merx Team Wągrowiec | Poland | |
135 | Przemo Skarbiński | ? | Poland | |
136 | Boleslaw Chełkowski | Solid Logistics | Poland | |
137 | Andrzej Kierstan | PLAK | Poland | |
138 | Małgorzata Nowacka | Rowerowa Brzoza | Poland | |
139 | Mariusz Walentyn | rowertour.com | Poland | |
140 | Krzysztof Olender | Poland | ||
141 | Stanislaw Michalski | FTI RACING TEAM | Poland | |
142 | Mirosław Guth | triniflex | Poland | |
143 | Miron Kłosiński | FTI Racing Team | Poland | |
144 | Paweł Piróg | Dadelo.pl HBA | Poland | |
145 | Radosław Dudajek | Dadelo.pl HBA | Poland | |
146 | Krzysztof Bogucki | Atos Polska | Poland | |
147 | Paweł Słomczewski | SGR RACING TEAM | Poland | |
148 | Artur Baturo | FTI Racing Team | Poland | |
149 | Piotr Deis | GK Malbork/ B.B. Cycling Club | Poland | |
150 | Waldemar Delezynski | DT 4YOU JF DUET | Poland | |
151 | Michał Deleżyński | Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów | Poland | |
152 | Michał Kostuch | FTI Racing Team | Poland | |
153 | Krzysztof Ościłowicz | ORLEN Running Team | Poland | |
154 | Adam Malinowski | ERGOKANTOR.PL | Poland | |
155 | Piotr Napierała | FTI Racing Team | Poland | |
156 | Szymon Kufel | LUKS Olimp Jeżewo K2 Świecie | Poland | |
157 | Sebastian Tercjak | Niezrzeszony | Poland | |
158 | Michał Ossowski | OMED GNIEZNO | Poland | |
159 | Artur Adamczak | FTI Racing Team PRO | Poland | |
160 | Grzegorz Gajewski | brak | Poland | |
161 | Grzegorz Bidziński | Mrówki | Poland | |
162 | Michał Barabasz | BIKE SALON TEAM | Poland | |
163 | Mateusz Maciak | BRAK | Poland | |
164 | Paweł Sadłecki | VRC | Poland | |
165 | Paweł Piotrowicz | PPbike Salon Rowerowy | Poland | |
166 | Paweł Wiśniewski | VeloGD | Poland | |
167 | Bartosz Jagodzki | Fizjobar Profesjonalna Rehabilitacja | Poland | |
168 | Artur Kozal | FTI Racing Team | Poland | |
169 | Radosław Kozal | FTI Racing Team | Poland | |
170 | Eduard Alickun | Sii Cycling Team | Lithuania | |
171 | Michał Bartos | ERGOKANTOR.PL | Poland | |
172 | Jerzy Bartczak | TTC Toruń | Poland | |
173 | TOMASZ HRYCYK | Danielo Sportswear Luks Dwójka Stryków | Poland | |
174 | Maciej Zembik | Bike Serwis Scott Team | Poland | |
175 | Karol Piekarski | FTI Racing Team | Poland | |
176 | Iwo Mroske | FTI Racing Team | Poland | |
177 | Piotr Brakoniecki | PRIM EŁK | Ireland | |
178 | Tomasz Zliczewski | nc+ sports team | Poland | |
179 | Ernest Kurowski | WAWA BIKE TEAM | Poland | |
180 | Piotr Kutschenreiter | FTI Racing Team | Poland | |
181 | Agnieszka Sikora | WAWA BIKE TEAM | Poland | |
182 | Roger Głowacki | WAWA BIKE TEAM | Poland | |
183 | Andrzej Bartnik | WSPR Szczecin | Poland | |
184 | andrzej rybicki | Kumple | Poland | |
185 | Andrzej Stojak | Poland | ||
186 | Sylwester Wierzbowski | Morąg | Poland | |
187 | Daniel Majkowski | MajBike Team | Poland | |
188 | Tomasz Olejnik | rowertour.com | Poland | |
189 | Michał Olejnik | rowertour.com | Poland | |
190 | Jacek Warpiński | Bydgoszcz | Poland | |
191 | GRZEGORZ HIPNAROWICZ | SPORTTREND | Poland | |
192 | Marcin Lipski | FTI SPORT RUMIA | Poland | |
193 | Bartosz Stremel | 1984 | Poland | |
194 | Krzysztof Głowacki | Glowacki Triathlon Team | Poland | |
195 | Łukasz Kowalski | Triathlon Team Ciesielski | Poland | |
196 | Wojciech Stalica | ZTS IzoErg | Poland | |
197 | Adam Jankowski | Akademia Biegania Grudziądz | Poland | |
198 | Benedykt Szulczyk | G.K."GRYF"TCZEW | Poland | |
199 | Andrzej Smoliński | Grupa Kolarska GRYF TCZEW | Poland | |
200 | Jarosław Kowalczyk | GK GRYF TCZEW | Poland | |
201 | Paweł Biziak | Bydg | Poland | |
202 | Kamil Szerszeń | Region Wsparcia Teleinformatycznego - BIKE TEAM | Poland | |
203 | Jacek Michalski | KubAla | Poland | |
204 | TOMASZ OLEJNICZAK | ELEKTROTECHNIKA SP. J. | Poland | |
205 | Cezary Kołodziejski | Turysta | Poland | |
206 | Artur Zieliński | GKSTG | Poland | |
207 | Piotr Ceranek | Flo | Poland | |
208 | Tomasz Kaczorowski | Bogdziewicz.com | Poland | |
209 | Jan Łukasiak | Rowery Kwiatkowski Toruń | Poland | |
210 | Piotr Kasprzak | Liqui Moly Polska | Poland | |
211 | Daniel Tejza | danielteam | Poland | |
212 | Tomasz Lubański | StawBud | Poland | |
213 | dariusz felicjaniak | - | Poland | |
214 | Jacek Pałaszyński | Szosa bydgoska | Poland | |
215 | BARBARA FILDEBRANDT | OpusRangers | Poland | |
216 | Zbigniew Klejnowski | MAPEI TEAM POLAND | Poland | |
217 | Łukasz Zieliński | 3Gravity | Poland | |
218 | Marcin Rybczyński | Szybcy&Wściekli | Poland | |
219 | Tomasz Krupa | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | Poland | |
220 | Ireneusz Stachecki | PuszczykowskieTowarzystwCyklistów | Poland | |
221 | Krzysztof Wendeker Wendeker | Euro-Net | Poland | |
222 | Marek Kulas | NEXUS Team Gdynia | Poland | |
223 | Jakub Stanczyk | Fantastici Quattro | Poland | |
224 | Grzegorz Pachowicz | The Art of Noise | Poland | |
225 | Maciej Majewski | GKR Gostyń | Poland | |
226 | Mateusz Kuchtyk | wattage | Poland | |
227 | Marcin Potępa | Grupetto Gorlice | Poland | |
228 | Piotr Przybył | - | Poland | |
229 | Dariusz Jamielucha | Zgrupka Team | Poland | |
230 | Piotr Żołnik | Fiodor | Poland | |
231 | Paweł Miedziak | JAS-FBG | Poland | |
232 | Piotr Krysztofczyk | brak | Poland | |
233 | Rafał Burdyszek | Bytom | Poland | |
234 | Tomasz Biedrawa | Katowice | Poland | |
235 | Agata Sobota | FTI Racing Team | Poland | |
236 | Piotr Ciemielewski | TMT | Poland | |
237 | Justyna Tarnowska | GO SPORT AK SPED TEAM | Poland | |
238 | Marcin Gryboś | FTI Racing Team | Poland | |
239 | andrzej mazur | Martombike | Poland | |
240 | Krzysztof Nowakowski | TRISPECT | Poland | |
241 | Michał Zimnicki | none | Poland | |
242 | Marcin Maciejczak | 3Gravity | Poland | |
243 | Sławomir Wójcik | Polonia Warszawa MTB | Poland | |
244 | Michał Sikorski | Milos | Poland | |
245 | Rafał Gacka | LUPUS TEAM | Poland | |
246 | MARIUSZ GAWKOWSKI | ARKA | Afghanistan | |
247 | Dominik Waligóra | Cranberry Team | Poland | |
248 | Dorota Franczak | UM Poznań | Poland | |
249 | Michał Stefaniak | - | Poland | |
250 | Daniel Dobrolinski | polska północna | Poland | |
251 | Wojciech Cerba | FogtBikes | Poland | |
252 | Julian Franczak | niezrzeszony | Poland | |
253 | Radosław Kiejdo | Elbląskie Ustawki Szosowe | Poland | |
254 | Piotr Franczak | brak | Poland | |
255 | PAWEŁ FRANCZAK | BRAK | Poland | |
256 | Paweł Ratajczak | 3Gravity | Poland | |
257 | Piotr Berus-Sokołowski | Gozdowo | Poland | |
258 | Jarosław Sztokinger | Gobowie | Poland | |
259 | Sławek Kruszkowski | AZS UMK ENERGA Toruń | Poland | |
260 | Andrzej KUREK | niezrzeszony | Poland | |
261 | Zbigniew Przybylski | Niezrzeszony | Poland | |
262 | Roman Nowak | amator | Poland | |
263 | Andrzej Karłowicz | - | Poland | |
264 | RAFAŁ JANICKI | Janiki Team | Poland | |
265 | Andrzej Soliwoda | Poznań | Poland | |
266 | Jacek Lewandowski | Poland | ||
267 | Wojciech Kubacki | SGR Racing Team | Poland | |
268 | Radosław Rogalski | Professional HR / CB163 | Poland | |
269 | przemysław małecki | FTI Racing Team | Poland | |
270 | Adrian Binkowski | Professional HR/CB163 | Poland | |
271 | Wojciech Osuch | BIKERS Świnoujście | Poland | |
272 | Łukasz Sobierajczyk | Rehau Cycling Team | Poland | |
273 | Damian Dąbrowski | Region Wsparcia Teleinformatycznego - BIKE TEAM | Poland | |
274 | Czarek Kwiatkowski | LUMAC WTR Włocławek | Poland | |
275 | Maciej Maciejewski | Pobiedziska Racing Team | Poland | |
276 | Przemysław Krzanowski | Drużyna Szpiku | Poland | |
277 | Jacek Ilmer | RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team | Poland | |
278 | Sebastian Wojciechowski | brak | Poland | |
279 | Ryszard Pikuła | PowerBike Atlantis Team | Poland | |
280 | Tomasz Skroński | EstelPlay | Poland | |
281 | MACIEJ SIKORSKI | Centrum Nurkowe Podwodna Bydgoszcz | Poland | |
282 | Wojciech Frącek | PEKABEX | Poland | |
283 | Darek Strabel | DuoLife Team | Poland | |
284 | Sebastian Drela | Granatowi | Poland | |
285 | Łukasz Gierszewski | przechlewo | Poland | |
286 | Bogusław Kardas | Pabianice | Poland | |
287 | Piotr Siebert | MERX TEAM Wągrowiec | Poland | |
288 | Łukasz Brzeziński | Fujitsu Łódź Team/K.S. CelIronman S.A. | Poland | |
289 | Tomasz Mazurkiewicz | ZWIFT TEAMPL | Poland | |
290 | Tomasz Górzyński | Toruński Klub Triathlonowy | Poland | |
291 | jacek winiarski | Toruński Klub Triathlonowy | Poland | |
292 | Rafał Pruchnicki | Toruński Klub Triathlonowy | Poland | |
293 | Roman Majewski | Toruński Klub Triathlonowy | Poland | |
294 | Kazimierz Przybylski | JOWE 62 | Poland | |
295 | Józef Kubiak | Orlen Running Team | Poland | |
296 | Przemysław Kijak | . | Poland | |
297 | Waldemar Tyloch | Niezrzeszony | Poland | |
298 | Konrad Lewardowski | KTB Kuny Strzeszyn | Poland | |
299 | Zbyszek Buszewski | - | Poland | |
300 | Tomasz Rakowski | Raku Team | Poland | |
301 | Władysław Dragun | Brak | Poland | |
302 | Grzegorz Szymaszek | SGR Racing Team | Poland | |
303 | Mariusz Księzki | Project Velo Team | Poland | |
304 | Jacek Kazubowski | 50Plus | Poland | |
305 | Sylweriusz Kicała | PP14 | Poland | |
306 | Tomasz Krupski | Tomcher Cycling Team | Poland | |
307 | bogdan ludwiniak | Hurtinex | Poland | |
308 | Krzysztof Słowiński | SGR Racing Team | Poland | |
309 | Wojciech Salamon | PolishTeam MANRESA | Poland | |
310 | Krzysztof Wiechna | Fujitsu Łódź Team | Poland | |
311 | Dariusz Juręczyk | UMC Poland | Poland | |
312 | Marek Kowalczyk | aljot.pl/Endusport/IPA | Poland | |
313 | Rafał Wieczorek | PKO Bank Polski | Poland | |
314 | Andrzej Kubicz | DnA | Poland | |
315 | Tomasz Ścigacz | Polygon Biedrusko | Poland | |
316 | Henryk Śliwiński | Rolla Speed Team | Poland | |
317 | Wiesław Stromczyński | Region Wsparcia Teleinformatycznego - BIKE TEAM | Poland | |
318 | Damian Kuźmicki | PKO Bank Polski | Poland | |
319 | Marta Motylewska | . | Poland | |
320 | Robert Stemski | osm torun | Poland | |
321 | Łukasz Kurek | xxx | Poland | |
322 | Marcin Banach | 3Gravity | Poland | |
323 | Andrzej Willma | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | Poland | |
324 | Andrzej Rutkowski | KAROMET-RUTEX-ŁASIN | Poland | |
325 | Izabela Tamiłowska | - | Poland | |
326 | Michał Malak | niezrzeszony | Poland | |
327 | Marcin Jezierski | - | Poland | |
328 | Paweł Dobrzyński | Bike4Poznań B4P | Poland | |
329 | Artur Pajer | LZS GOK Mały Rudnik | Poland | |
330 | Włodzimierz Czyżniewski | TTC Beretta Toruń | Poland | |
331 | Artur Sztor | ---------- | Poland | |
332 | Sebastian Samulczyk | 8atm | Poland | |
333 | Piotr Rotmański | Poland | ||
334 | Andrzej Jędrzejczak | Rolla | Poland | |
335 | Zdzisław Łukaszewski | nie ma | Poland | |
336 | Maciej Baranowski | brak | Poland | |
337 | Artur Józefowski | Kamionki | Poland | |
338 | Przemysław Blach | PEBE | Poland | |
339 | Maciej Ciężki | Poland | ||
340 | Marek Bartkowski | Endure Group Time | Poland | |
341 | Filip Kwiatkowski | Bydgoszcz | Poland | |
342 | Pawel Sadowski | PSB Paweł Sadowski | Poland | |
343 | MACIEJ KOPCZYNSKI | Znikający punkt | Poland | |
344 | Beata Modlińska | MajBike Team | Poland | |
345 | Dariusz Olewiński | aljot.pl | Poland | |
346 | Marcin Drogorób | KUJAWSKO-POMORSKIE.PL | Poland | |
347 | Rafał Rynkowski | GK Gryf Tczew | Poland | |
348 | Paweł Skuza | SBR | Poland | |
349 | Radosław Staszkiewicz | STASHKY TEAM | Poland | |
350 | Leszek Kusiowski | LTM Masters Team | Poland | |
351 | Arkadiusz Zarychta | FTI RACING TEAM | Poland | |
352 | Leszek Gołębiewski | TTC Beretta Toruń | Poland | |
353 | Wojtek Tadzik | TECHNIKA ZWYCIĘSTWA | Poland | |
354 | Dariusz Kaczyński | Cubica Racing Team | Poland | |
355 | Łukasz Czerwiec | CWP | Poland | |
356 | Wojtek Szulc | sisu-team | Poland | |
357 | Krzysztof Gackowski | TRENER PERSONALNY | Poland | |
358 | Krystian Bałamącek | OTR INTERKOL- CX80 | Poland | |
359 | Mirosław Mazurowski | JF Duet | Poland | |
360 | Wiesław Fidurski | LKS Drogowiec Złotów | Poland | |
361 | Adam Gozimirski | MASAZNATELEFON.PL | Poland | |
362 | Andrzej Świerek | ironman c/s szczecin | Poland | |
363 | Rafal Wisniewski | . | Poland | |
364 | Daniel Okrucinski | ECOM CUK RACING TEAM | Poland | |
365 | Wojciech Jurasz | Van Hooy Bike Manufaktur | Poland | |
366 | Wojciech Lipiński | Lipińscy Velo Kolektyw | Poland | |
367 | Grzegorz Chabasiński | Biegnij Tata Biegnij! | Poland | |
368 | Łukasz Bartochowski | Van Hooy Bike Manufaktur | Poland | |
369 | Michał Pater | Olimpic | Poland | |
370 | Michał Dajcz | Tri Aktywny Piotrków | Poland | |
371 | Miłosz Regulski | Allegro Team | Poland | |
372 | Sławomir Kucharski | TTC Beretta Toruń | Poland | |
373 | Piotr Jędrzejczyk | Poland | ||
374 | Arkadiusz Szczerbiak | Active Jet | Poland | |
375 | Przemysław Rosiński | Trispace/Sisu Team | Poland | |
376 | Marek Jankowski | ekspedo | Poland | |
377 | WOJCIECH JANICZEK | amator | Poland | |
378 | Małgorzata Czajkowska | Dziewczyny na rowery | Poland | |
379 | ROBERT PASTERNAK | LUMAC LIKE BIKE WTR WŁOCŁAWEK | Poland | |
380 | Mieczysław Pawlukiewicz | Smurfit Kappa Adventure Team Poland | Poland | |
381 | Tomasz Sołtysiak | Geriatria on Tour | Poland | |
382 | Stanisław Szubierajski | Banany23 | Poland | |
383 | Lech Przybylski | Swarzędzki peleton | Poland | |
384 | Bartosz Lubiszewski | www.porzadni.com.pl | Poland | |
385 | Dominika Konowałów | Swarzędzki peleton | Poland | |
386 | Tomasz Ozimek | Poland | ||
387 | Rafał Szkwarek | Smurfit Kappa Adventure Team Poland | Poland | |
388 | Chris Lasota | TTC BERETTA TORUŃ | Poland | |
389 | Jacek Brygier | Płocki Klub Kolarski | Poland | |
390 | Sławomir Gmerek | Jadę dla siebie | Poland | |
391 | Bartosz Nowicki | Renegat Inowrocłąw | Poland | |
392 | Robert Szczeszek | Poland | ||
393 | Maks Mazurkiewicz | F.A.T. / KS Bero | Poland | |
394 | Wojciech Lorek | Olsztyn | Poland | |
395 | Małgorzata Podgórska | Bikers Świnoujście | Poland | |
396 | Adam Szałamacha | Allegro | Poland | |
397 | Janusz Augustyn | Bikers Świnoujście | Poland | |
398 | Paweł Balcerzak | TREK MADONE | Poland | |
399 | Maciej Cichoń | KS Tęcza | Poland | |
400 | Sebastian Szaraniec | KS Tęcza | Poland | |
401 | Agnieszka Majchrzak | Allegro | Poland | |
402 | Maciek Włodarczyk | www.verist.pl | Poland | |
403 | Robert Wydra | Bikers Świnoujście | Poland | |
404 | Miłosz Zagrodnik | zagio team | Poland | |
405 | Wojciech Peszyński | brak | Poland | |
406 | Joanna Bilard | BIKERS ŚWINOUJŚCIE | Poland | |
407 | Rafał Marchwiński | Tri Aktywny Piotrków | Poland | |
408 | Mariusz Kluszczyński | TORUŃ MULTISPORT TEAM/STALWELD | Poland | |
409 | Kamil Różański | 3Gravity | Poland | |
410 | Tomek Rozmiarek | . | Poland | |
411 | Łukasz Gawle | Bikers Świnoujście | Poland | |
412 | Wioleta Górska-Sierońska | FTI Racing Team | Poland | |
413 | Marcin Sieroński | FTI Racing Team | Poland | |
414 | Maciej Borowiak | - | Poland | |
415 | Arkadiusz Peters | Swarzędzki Peleton | Poland | |
416 | Adam Pilarczyk | Lekker | Poland | |
417 | Aleksander Lisowski | Rossmann | Poland | |
418 | Wojciech Hermelin | Kancelaria-HMM | Poland | |
419 | Michał Block | Norda Active Team | Poland | |
420 | Mateusz Sekida | brak | Poland | |
421 | Piotr Kamiński | POBIEDZISKA RACING TEAM | Poland | |
422 | Karol Witkowiak | - | Poland | |
423 | Łukasz Kucharski | K.S. Celironman | Poland | |
424 | Maciej Romański Romański | Tridivision Triathlon Team | Poland | |
425 | Mateusz Dałek | Fujitsu Łódź Team | Poland | |
426 | Michal Kulikowski | Cubica Racing Team | Poland | |
427 | Mathias Eisert | Tri-Space | Germany | |
428 | Zbigniew Czajkowski | Region Wsparcia Teleinformatycznego - BIKE TEAM | Poland | |
429 | Artur Błaszak | TBT Poznań | Poland | |
430 | Marcin Skowroński | Vege Runners | Poland | |
431 | Daniel Leśniczak | Euro Logistic | Poland | |
432 | Robert Mila | roger | Poland | |
433 | Marcin Kozibroda | Team Biegowy Szczecinek | Poland | |
434 | Grzegorz Jawid | Poland | ||
435 | Marcin Kulczycki | VC Colets | United Kingdom | |
436 | ROBERT KRYSIAK | ING | Poland | |
437 | Maciej Waszczyk | BanQsoft | Poland | |
438 | Jan de Groot | - | Poland | |
439 | Jarosław Czarnecki | Team SHIMANO POLSKA | Poland | |
440 | RAFAL GELLERT | zgrupka Luboń | Poland | |
441 | Tomasz Muszyński | TM | Poland | |
442 | Hubert Olszewski | Saint-Gobain Squad | Poland | |
443 | Marcin Marek | Kibolski KS | Poland | |
444 | Mariusz Michalski | Peleton | Poland | |
445 | Przemyslaw Abram | Polski Klub MTB | Poland | |
446 | Zosia Pieszak | kanapowe pampry | Poland | |
447 | Marcin Pieszak | Kanapowe pampry | Poland | |
448 | Sylwester Kowalski | Team Włoszczowa | Poland | |
449 | Mateusz Trzeciakowski | CTBIKE | Poland | |
450 | Marcin Duszyński | ecom CUK RT | Poland | |
451 | Łukasz Szczeszek | Poland | ||
452 | Sławomir Lewandowski | LUMAC LIKE BIKE WTR WŁOCŁAWEK | Poland | |
453 | Robert Kiszka | Malta Pro Tour | Poland | |
454 | Maciej Małuszek | ODK | Poland | |
455 | Małgorzata Prus | - | Poland | |
456 | Tomasz Kipek | JTC | Poland | |
457 | Andrzej Zarachowicz | Nico | Poland | |
458 | Marcin Wójcik | WRONKI | Poland | |
459 | Olek Krzyżaniak | WWW.GRZECZKOWICZ.PL | Poland | |
460 | Jakub Rymer | Klinikia Triathlonu Bydgoszcz | Poland | |
461 | Tomasz Olejnik | Hauraton Team | Poland | |
462 | Zbigniew Bączkiewicz | Sztajfa Gołaś Bikes | Poland | |
463 | Artur Gackowski | Od jutra nie biegam | Poland | |
464 | Sławomir Kamiński | FIX-CAR | Poland | |
465 | Mateusz Danielski | KIBOLSKI KS | Poland | |
466 | Maciej Czerwiński | Kibolski KS | Poland | |
467 | Artur Graf | Bikers Świnoujście | Poland | |
468 | Adam Woźniak | iQor Bike Team | Poland | |
469 | Robert Omielczenko | TBT Poznań | Poland | |
470 | Marcin Mazurek | FogtBikes | Poland | |
471 | MICHAŁ JANASIK | POZNAŃ | Poland | |
472 | Michał Wojtaszewski | KTC Końskie | Poland | |
473 | Maciek Jabłoński | F11 | Poland | |
474 | Miłosz Ganska | W-ki | Poland | |
475 | Ewa Urbańska | 3gravity/Atos/Trispace | Poland | |
476 | Arkadiusz Ihnatowicz | Red Rose | Poland | |
477 | Maria Czekalska | MAS Farm | Poland | |
478 | Dariusz Fabiszewski | TTC Beretta | Poland | |
479 | Piotr Lisiecki | REHAU CYCLING Team | Poland | |
480 | Bernard Prusinowski | Gdynia | Poland | |
481 | Marcin Jarek | Strefasportu.pl MW Invest | Poland | |
482 | Przemysław Janiak | FUNDACJA FIONA | Poland | |
483 | Dariusz Leśniak | TriWawa | Poland | |
484 | Marcin Horożaniecki | Brak | Poland | |
485 | Rafał Fazan | TriDreamTeam | Poland | |
486 | Tomasz Szygenda | SGR RACING TEAM | Poland | |
487 | Mieczysław Solek | NYPEL Reda | Poland | |
488 | Tomasz Słowiński | SGR Racing Team | Poland | |
489 | Zdzisław Strakszyc | Akademia Kolarska Michała Kwiatkowskiego "Copernicus" | Poland | |
490 | Rafał Zieliński | Kuźnia Triathlonu | Poland | |
491 | Tomasz Wnuk | Toruń | Poland | |
492 | Wojtek Grzywiński | 12WOG | Poland | |
493 | Marcin Duda | www.sklep.rolla.pl | Poland | |
494 | Tomasz Grubka | OKR Passionbike | Poland | |
495 | Daniel Michałowski | - | Poland | |
496 | Ania Tarkowska | Champion Toruń | Poland | |
497 | Jarosław Brzozowski | BRZOZA TRI TEAM | Poland | |
498 | Karol Ładny | Poland | ||
499 | Michał Zawistowski | MANDELIEU | Poland |