Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Paweł Gomola Gomola Pack-Center Poland
2 Jiri Petr INS BIKE TEAM Czech Republic
3 Marek Ciastoń Gomola Trans Airco Poland
4 Sandis Nete Virsotne/MARMOT Latvia
5 Gvido Sabulis Virsotne/MARMOT Latvia
6 Sławek Bartnik Gomola Trans Airco Poland
7 Miroslaw Kalinowski Gomola Pack-Center Poland
8 Jan Kowalski Gang Yeti Poland
9 Łukasz Budzyn Jägerbomba Team Poland
10 Małgorzata Adamczyk Gomola Pack Center Poland
11 Tomasz Murdzia MSR & Toyota Grupa Cygan Poland
12 Piotr Panek Immotion Specialized Skoda Gall-Icm Team Poland
13 Łukasz Sanocki Harda Horda Poland
14 Tomasz Tyl BIKETRAINING Poland
15 Jacek Sufin Gomola Pack-Center Poland
16 Tomasz Tyl HILL CLIMB PASSION TEAM Poland
17 Łukasz Warżała Ski&Bike House Team / Stronie Śląskie Poland
18 Anna Michalak-Warżała Ski&Bike House Team Poland
19 KRZYSZTOF Kaczyński Gomola Pack-Center Poland
20 Artur Broda Pressing ROIBOX, Schody i Drzwi Gromotka Team Poland
21 WOJCIECH Gogolewski GOGOL MTB TEAM Poland
22 Michał Siekierski Kibolski KS Poland
23 Rafał Kowalski Lucy in the sky Poland
24 Tomasz Nawrocki #aszfagandadzikiteam Poland
25 Weronika Nawrocka #aszfagandadzikiteam Poland
26 Marc Harb The Hot Cogs Lebanon

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Igor Kollat GOGOL MTB TEAM Poland
2 Andrzej Onyśko ONYX TEAM Poland
3 Alberto Jiménez Corbike Spain
4 Andrius Brazauskas DRYM TYM Lithuania
5 Gražvydas Dubinskas DRYM TYM Lithuania
6 Jānis Braže MTB Nīca Latvia
7 Witold Uleniecki inzynieria.org Poland
8 Aivis Karzons MTB Nīca Latvia
9 Karol Zalewski UTHD Poland
10 tomas cada REDPOINT-ELEVEN TEAM Czech Republic
11 Maciej Sokołowski Tandhem NTOnBike Poland
12 Bartosz Brandowski Hill Climb Passion Team Poland
13 Igoris Voičenica - Lithuania
14 Agnieszka Bożko ORŁÓW RACING TEAM Poland
15 Rafał Łukawski KS Stomil Poznań Poland
16 Peter Jäderfeldt Södertälje CK Sweden
17 SLAWOMIR DŁONIAK Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team Poland
18 Karol Dobryniewski .. Poland
19 Jacek Dobryniewski Magic Team Digitronic Autogas Poland
20 Jarek Michalecki Bystro.cc Poland
21 Szymon Rozmiarek GReeN BIKE Team Poland
22 Karol Węgrzyn Bystro.cc Poland
23 Raymond Godeschalk Godeschalk Netherlands
24 Alida Reitsma Het Snelle Wiel Netherlands
25 Sandra Salvador Magnífics Spain
26 Núria de la Vega Royo Magnífics Spain
27 Jean-Baptiste Tria LP Mühlenbach Luxembourg
28 Tomek Zadrożny Szczytno MTB Trails Poland
29 Arseni Zhdanouski - Poland
30 Martin Steiniger SV Senftenberg Germany
31 Anton Steiniger SV Senftenberg Germany
32 Robert Jakubowski LS Plus Recycling Team Poland
33 Tomasz Winek MTB Jedlina Zdrój Poland
34 Przemysław Kubiak Kibolski KS Poland