Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Dominik Moskal Sks Oborniki Poland
2 Evgeny Sidorenko toMotion Racing by black tusk Germany
3 Piotr Wójcik E30 Bike Team Poland
4 Michał Brzeziński eNRG4U s.c. Poland
5 Grzegorz Lis MODECO MTB TEAM Poland
6 Piotr Przybylski Bike Salon Poland
7 Wojciech Łukaszewicz Warszawski Klub Kolarski Poland
8 Jaco Poklopac BeerXC Poland
9 Lech Swoboda Swoboda BeerXC Poland
10 Imants Snitko latvian carbon Latvia
11 Adam Pająk - Poland
12 Marek Ciastoń Gomola Trans Airco Poland
13 Damian Chojecki DAMNN.CC Poland
14 Iwona Joskowska Majbike Team Poland
15 Radosław Polusik wolny strzelec Poland
16 Ryszard Gawron ABC-Service Poland
17 Tomasz Nowak Pudel team Poland
18 Damian Gawron ABC-service Poland
19 Piotr Wunsch MajBike Team Poland
20 Dariusz Rybak MTB Team JakśBud Poland
21 Krzysztof Sadowski SK INVEST Poland
22 Magdalena Kiecka DRÄXLMAIER MTB TEAM JG Poland
23 Jan Jurijków Wypad na rower Poland
24 Agnieszka Nowiczkow PTR Dojlidy Białystok Poland
25 Zbigniew Skupień AZYL Poland
26 Łukasz Misakiewicz Yolobike Sypniewski Mtb Poland
27 Olek Dziurzyński Aleksander Dziurzyński Odbiory Mieszkań Poland
28 Paweł Komorowski Komorniki MTB Team Poland
29 Przemysław Januszak VEZUVIO TEAM Poland
30 Kamil Kruczek Warbud - warto budować! Poland
31 Szymon Juchniewicz MTB WALIM Poland
32 Michał Andrzejewski REAL 64-STO Poland
33 Tomasz Miklejewski Kibolski KS Poland
34 Piotr Wardęga Zerwani z łańcucha Poland
35 Maciej Fiałkiewicz Odkrywcy Taurus Cycling Team Poland
36 Tomasz Mulawa Zerwani z łańcucha Poland
37 Iwona KANIA Nikośbike Poland
38 Maciej Krzewina Nikośbike Poland
39 Tomasz Woźniak GEOpyra.pl Poland
40 Paweł Ścibisz Alltop STAG TEAM Poland
41 Andrzej Karkoszka Kiwi Klub MTB Poland
42 Izabella Malinowska Yolobike Sypniewski MTB Poland
43 Mateusz Ratajczak Komorniki MTB Team Poland
44 Dariusz Ziółkowski Timbud Team Poland
45 Agata Lichocka SklepBicykl.pl-Perfectsource Poland
46 Jarosław Zając BSR Team Bytom Poland
47 Robert Ratajczak Komorniki MTB Poland
48 Przemysław Bajew ATOLBIKE PUŁAWY Poland
49 Rafał Kocik Geodetic Team Poland
50 Dawid Kompiel KOSOX BIKE TEAM Poland
51 Izabela Michalak Komorniki MTB TEAM Poland
52 Daniel Dudkiewicz LOTTO Poland
53 Robert Czarnowski LOTTO Poland
54 Jacek Łykawka STS Maraton Poland
55 Patrycjusz Sołenczew FTI Racing Team Poland
56 Katarzyna Małysz BIKE SALON TEAM Poland
57 Michał Małysz BIKE SALON TEAM Poland
58 Agnieszka Troinska Bike Salon Team Poland
59 Karol Wrzesiński KCN Racing Team Poland

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Gosia Wiśniewska-Jurkowska dzikusy Olsztyn Poland
2 Michał Barabasz BIKE SALON TEAM Poland
3 Piotr Worach Absolutebikes Team Poland
4 TOMASZ SOCHA 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ Poland
5 Małgorzata Graczyk Mobile Coders Poland
6 Wojciech Lebek FREEDOM Poland
7 Agnieszka Skupień SUP Lifting MTB TEAM Bugla Bike Service Poland
8 Bartosz Gajewski Kosox Bike Team Poland
9 Małgorzata Kalinowska Gomola Trans Airco Poland
10 Henryk Gomola Gomola Trans Airco Poland
11 Paweł Maćkiewicz ADIENT METAL Poland
12 Wojciech Jankowski Brak Poland
13 Justyna Tarnowska GO SPORT AK SPED TEAM Poland
14 Marek Kawiako DRÄXLMAIER MTB TEAM
15 Szczepan Moskała Gomola Trans Airco Poland
16 Marcin Boratyński brak Poland
17 Łukasz Jankowski X-TT.PL Poland
18 Dariusz Piotrowski MTB ELDAR ŚWIECIE Poland
19 Wojciech Rajczakowski Eliud Kipchoge Team Poland Poland
20 Michał Misiaszek 28 Toruńska Drużyna Harcerzy Poland
21 Wojciech Milewski SKS Oborniki Poland
22 Anna Zemła brak Poland
23 Marek Zubrzycki Żubry 3 Poland
24 Krzysztof Łabanowski BIKE SALON TEAM Poland
25 Egor Baranov EPAM Belarus
26 Krzysztof Skaza Komorniki MTB Team Poland
27 Artur Wencel DT4YOU MTB TEAM Poland
28 Rafał Kamiński DT4YOU MTB TEAM Poland
29 Patryk Maślanek Bike Salon Poland
30 Agnieszka Witkowska Polski Klub MTB Poland
31 Maciej Grzegorzek OTC Oborniki Poland
32 Tomasz Frąckowiak PKO Bank Polski Poland
33 Jolanta Kulikowska West ROCK Bike Team Poland
34 Krzysztof Pawlak DT4YOU MTB TEAM Poland
35 Jakub Kołotusza Team PKO BP Poland
36 Jakub Mardaus Nie dotyczy Poland
37 Stanislaw Kuna DABARTI TEAM Poland
38 Tadeusz. Liszka Gomola Trans Airco Poland
39 Rafał Roppel Rafos Racing Team Poland
40 Grzegorz Jakubek Gmeble Poland
41 Miroslaw Kalinowski Gomola Trans Airco Poland
42 Jacek Sufin Gomola Trans Airco Poland
43 Tomasz Rudnicki Rzeszowska Akademia Kolarska Poland
44 Łukasz Budzyn Browarek team Poland
45 WOJCIECH Gogolewski GOGOL MTB TEAM Poland
46 Szczepan Szaruga - Poland
47 Marcin Windloch Ciasteczkowy Potwór Poland
48 Rafał Sosnowski Komorniki MTB Team Poland
49 Dominika Wilk Beer and ride Poland
50 Łukasz Szlendak DRÄXLMAIER MTB TEAM Jelenia Góra Poland
51 Michał Tomczyszyn DRÄXLMAIER MTB TEAM Jelenia Góra Poland
52 Sebastian Litwa DRÄXLMAIER MTB TEAM Poland
53 Ewa Duszyńska DRÄXLMAIER MTB TEAM Jelenia Góra Poland
54 Krzysztof Kiecka DRÄXLMAIER MTB TEAM Jelenia Góra Poland
55 Monika Kowalska Maruderzy Poland
56 Bartek Tyrakowski SUPERIOR sowasport.pl Poland
57 Paweł Cywiński SUPERIOR sowasport.pl / DONERGY Fotowoltaika Poland
58 Grzegorz Sowa SUPERIOR sowasport.pl Poland
59 Daniel Wilczak SUPERIOR sowasport.pl Poland
60 Magdalena Ruta PERSEVERANCE Poland
61 Maciej Napierała PERSEVERANCE Poland
62 Dariusz Michalski V-Team Poland
63 Bartek Kowalski Authors Poland
64 Bartosz Majkowski Authors Poland
65 Zdzisław Pogorzelski LOTTO Poland
66 Katarzyna Kowalska-Pac Reanimacja Rowerowa-Akademia Synergii Poland
67 Michał Pac Reanimacja Rowerowa-Akademia Synergii Poland
68 Antoni Śmich Feniks Rydułtowy Poland
69 Marcin Piątek Komorniki MTB Team Poland
70 Waldemar Rybarczyk Komorniki MTB Team Poland
71 Adam Śmich - Poland
72 Sławomir Guzik mógłbym mieć gdyby ktoś mnie chciał Poland
73 Dawid Basiński CONSDATA Supersportowy TEAM Poland
74 Tomasz Czechowski TJBike Poland
75 Jan Urbanowicz TJBike Poland
76 Adam Maciński Sulima Rowery Team Poland
77 Ludwig Berndt Narbendynamo Biesenthal Germany
78 Zuzanna Kownacka Poznań Poland
79 Mariusz Kłos Zarwani z łańcucha Poland
80 MICHAŁ Wolniewicz TOMCHEM TEAM Poland
81 Adam Witchen Zerwani z łańcucha Poland
82 Karolina Mika brak Poland
83 Aleksandra Socha Komorniki MTB Team Poland
84 Katarzyna Łatyszew JakśBud Biedrusko Poland
85 Michał Kokociński brak Poland
86 Karol Derbin Łikęt Poland
87 Paweł Puszcz Łikęt Poland
88 Łukasz Kujawiak . Poland
89 Marcin Malinowski Yolobike Sypniewski MTB Poland
90 Grzegorz Berłowski Komorniki MTB Team Poland
91 Mariusz Węgrzynowski Bike Salon Team Poland
92 Adam Maroszek niezrzeszony Poland
93 Adam Hajzner Izabelin Poland
94 Olga Żarlińska BIKE SALON TEAM Poland
95 Anna Paterak Team PKO BP Poland
96 Zbigniew Bocian Komorniki MTB Team Poland
97 André Kollatzsch SV Senftenberg Germany
98 Martin Steiniger SV Senftenberg Germany
99 Arkadiusz Gursztyn arr Poland
100 Jędrzej Wierzchowski Bike Pasja Racing Team Poland
101 Marcin Staniszewski MTB Punks United Poland
102 Sascha Asfandiar MTB Punks United Germany
103 Daniel Dudkiewicz LOTTO Poland
104 Mateusz Kosmowski Kosox Bike Team Poland
105 Robert Czarnowski LOTTO Poland
106 Arek Kosmala YOLOBIKE Sypniewski MTB Poland
107 Zbigniew Nisztuk Yolobike Sypniewski MTB Poland
108 Piotr Przyborski The Outriders Poland
109 Jarek Jarząbek YolobikeSypniewskiMTB Poland
110 Joanna Kubicka - Jakuczun YolobikeSypniewskiMTB Poland
111 Andrzej Jelonek Maruderzy Poland
112 Zbigniew Chudzicki SKS Oborniki Poland
113 Wojciech Stępel Ciasteczkowy Potwór Poland
114 Łukasz Podwysocki Ciasteczkowy Potwór Poland
115 Marek Wójcikowski Maruderzy Poland
116 Rafał Cyrny Maruderzy Poland
117 Tomasz Kaczmarczyk Kosox bike teamu Poland
118 Piotr Miller STS Poland
119 Sebastian Kaczmarczyk Kosox Bike Team Poland
120 Arkadiusz Stefański Vezuvio Team Poland
121 Łukasz Warżała Ski&Bike House Team / Stronie Śląskie Poland
122 Sabine Lengert Velonistas Berlin Germany
123 Ingo Schöne NRT Protective Germany
124 Nodirżon Farmonow Komorniki Mtb Team Poland
125 Bartosz Stelmaszyk LS-PLUS RECYCLING TEAM Poland
126 Jacek Troinski Bike Salon Team Poland