Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Łukasz Konador Konador Poland
2 Christian Schramm M.Reich Bikerleben Cycling Team Germany
3 Eric Kral Fais péter les Watts ! Belgium
4 ANIA FONTANET ROVIRA MEGAMO TEAM Spain
5 Piotr Wójcik Sgr Specialized Poland
6 Kirill Chizhov FEriders Russian Federation
7 Tomasz Tymiński BST Banach Sport Team Poland
8 Artur Komsta BauMar Brothers Poland
9 Sławomir Wysocki PATNET Team Poland
10 ZENON PĘKALSKI CYCLON PROAL TEAM Poland
11 Agnieszka Nowiczkow PTR Dojlidy Białystok Poland
12 Vladimir Nosov BMSTU Russian Federation
13 Jakub Rysz Sowie Team Poland
14 Piotr Łudzik Kamaro Sport Line Skarżysko-Kamienna Poland
15 Łukasz Szlązak TOMAZI BIKE TEAM Poland
16 Ladislav Bráz HORAL Bike Team Slovakia (Slovak Republic)
17 Małgorzata Gryszczuk SEVEN - Perceptus Team Poland
18 Irina Budakova Amazonki bike team Russian Federation
19 Bea Winters RWP Bilthoven Netherlands
20 Piotr Romaszewski Polska
21 Ewelina Bojdzińska VELCREDO Poland
22 Mazurek Patryk Loyalty Point Racing Team Poland
23 Jarosław Kinal Poland
24 Bartłomiej Kawa MGF Poland
25 MARCIN BORKOWSKI Polski Klub MTB Poland
26 Nina Moore JandN Germany
27 Damian Zakrzewski KK Cyklon Warszawa Poland
28 Paweł Maniszewski Boli mnie kolano Poland
29 Zbigniew Komorowski Crazy Racing Team Poland

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 David Štolba Ghost Team Czech Republic
2 Lenka Fridrichová Ghost Team Czech Republic
3 Paweł Rokicki RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team Poland
4 Leszek Książek UR Kraków Poland
5 Mirosław Warzybok Gogol Team Poland
6 Nataliia Shershneva PNPPK Perm Russian Federation
7 Marta Gogolewska Merx Team Wągrowiec Poland
8 tom janas Germany
9 PIOTR NIEWIADA Poznań Poland
10 Karol Kowalski FTI Racing Team Poland
11 Monika Kulling - Poland
12 Grzegorz Kołodzik - Poland
13 Paul Vanlangenaeker Raf's Bike Team Belgium
14 Tomasz Nowak MMP Bochnia Poland
15 Paweł Rybak Sunrise System Poland
16 Piotr BIENENDA Centrum Rowerowe Olsztyn Team Poland
17 Andrzej Wytrwał Gomola Trans Airco Poland
18 Piotr Bajda New Age Fitness - SklepRowerowy.pl Poland
19 Julien Kaise Top Cycle-Team Belgium
20 Sam Malfliet Tel&co Belgium
21 Robert Jazgara NETCAT Bike Team Poland
22 Piotr Pojawis KSPO Dentinea 1A Poland
23 Nicholas Razo J-Tree United States
24 Dominik Malicki Bike Concept Poland
25 Piotr Siebert MERX TEAM Wągrowiec Poland
26 Jarosław Siwek SIWEKFOTOGRAFIA.PL Poland
27 Alexander McGregor Next Level MTB Netherlands
28 Monica Schneebeli kiliman.ch Switzerland
29 Robert Osiński Poland
30 Juliane Frydenlund Aalborg Cykle-Ring Denmark
31 Adam Potoczny Eclipse Poland
32 Tomasz Winek Venezia MTB Poland
33 Anna Niziolek Team Hilux Poland
34 woytek stolp team MTB Chojnice Poland
35 Terry Fremineur Echatlon Belgium
36 Reinout De Mey Echatlon Belgium
37 Jacek Olech MTB Świecie Poland
38 Edyta Jakubowska-Olech MTB Eldar Świecie Poland
39 Wendy Macfarland Ride4Days/ARQ Wealth Management United Kingdom
40 Krzysztof Wizner Bezpartyjny Poland
41 Marek Bielowicz BST-BanachSportTeam Poland
42 vincent Chevalier TEL&CO cycling team Belgium
43 Tomasz Pietrzycki PTR DOJLIDY BIAŁYSTOK Poland
44 Bartosz Samborski PTR Dojlidy Białystok Poland
45 Jakub Sykuła BST - Banach Sport Team Poland
46 Piotr Przestrzelski BST - Banach Sport Team Poland
47 Radosław Hermaszewski BST Poland
48 Marcin Sykuła BST - Banach Sport Team Poland
49 Kris De Nef Team Scott Belgium
50 Radosław Kozal FTI Racing Team Poland
51 Filip Królik FTI Racing Team Poland
52 Marcin Staniszewski MTB Punks United Poland
53 Agnieszka Dudzińska-Górka FTI Racing Team Poland
54 Jakub Solarski BST-Banach Sport Team Poland
55 Patryk Galiński BST - Banach Sport Team Poland
56 Grzegorz Rzegociński HOR.NET InternetXXL.pl Poland
57 Anna Krzyżelewska-Suś Bydzia Power Bike Team Poland
58 Stijn Heymans Swooth MTB Team Belgium
59 Robert Pierzchała Centrum Rowerowe Olsztyn Team Poland
60 Wojciech Maćkowiak ' - ' Poland
61 Daniel Alochna Pressing Bike-System Ice-Went Team Poland
62 Jakub Grochola brak Poland
63 ŁUKASZ RYPIŃSKI STALIGMA RACING TEAM Poland
64 Nils Van Tilt Tel&Co Cycling Team Belgium
65 Marcin Żmuda Axis Studio SP Poland
66 Dario Russo Sportpark Aare-Rhein Switzerland
67 Sascha Asfandiar MTB Punks United Germany
68 Zhanna Maslova Amazonki bike team Russian Federation
69 Gunther Thans Zonhoven Belgium
70 Jan Indeherberge Zonhoven Belgium
71 Sebastian Leśniak NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL Poland
72 Sylwester Molski SKLEP ROWEROWY BIKE - FINGER WAŁBRZYCH Poland
73 Rick van Uitert RWP Bilthoven Netherlands
74 Dennis van Ewijk RWP Bilthoven Netherlands
75 Evert Boshuis RWP Bilthoven Netherlands