Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Adrian Oleśniewicz GKC Gorlice Poland
2 Karolina Majewska NSB-Inżynieria-Trilux Team Poland
3 Tamara Górecka-Werońska PROFIDEA KRAKÓW Poland
4 Kamil Cygan Goggle Pro Active Eyewear Poland
5 Maciej Belcer ALE URWAŁ Poland
6 Łukasz Szyszka Starachowice Bike Team Poland
7 Maciej Owsionka KKS Sokół Kęty Poland
8 Kamil Jaśkowiec TKKF Uklejna Poland
9 Stanisław Hoder Hoder S.C. Poland
10 Monika Szotowicz STC STARGARD Poland
11 Magda Bodis BO Fundacja Poland
12 Tomasz Ciolek Ciolek Alpe de huez Poland
13 Filip Stawiarski Stawiarski S-NET Poland
14 Kamila Szymańska brak Poland
15 Przemek Janeczko klub kolarski Agnieszka Skalniak Poland
16 Dawid Wojciechowski Night Runners Poland
17 Wojciech Fraś - Poland
18 Marcin Dobroszek Raleigh GAC Poland
19 Artur Tatar BikeTeam BP Zawiercie Poland
20 marcin nędzka - Poland
21 Iván Mitev CCC Poland
22 Marcin Żal Filanowski Team Poland
23 Andrzej Jedrychowski Centrum Stomatologiczne Zakopianka Poland
24 Agata Madej Fabryka Mazakow Poland

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Stanisław Hoder Hoder BORA Poland
2 Łukasz Dudała BORA Poland
3 Sebastian Pawłowski Muszyna Poland
4 Krystian Puc Łyda Musi Podawać Poland
5 Magdalena Kordas brak Poland
6 Przemysław Wojdat Hansgrohe Poland
7 Michał Janiszewski Hansgrohe Poland
8 Anna Turuk Hansgrohe Poland
9 Jarosław Stankiewicz Hansgrohe Poland
10 Jakub Tomaszewski Hansgrohe Poland
11 Paweł Mazur Hansgrohe Poland
12 Bartosz Marcinkowski Hansgrohe Poland
13 Jakub Malarczyk Hansgrohe Poland
14 Jarosław Malarczyk Hansgrohe Poland
15 Bartosz Kubiak Hansgrohe Poland
16 Maciej Klaczyński Hansgrohe Poland
17 Janusz Klaczyński Hansgrohe Poland
18 Robert Kamiński Hansgrohe Poland
19 Tomasz Pol Hansgrohe Poland
20 Artur Getke Hansgrohe Poland
21 Łukasz Jadczyk Hansgrohe Poland
22 Sławomir Kacprzak Hansgrohe Poland
23 Artur Kulas Hansgrohe Poland
24 Katarzyna Ilnicka Hansgrohe Poland
25 Rafał Hampel Hansgrohe Poland
26 Michał Bednarski Hansgrohe Poland
27 Wojciech Rząsa ALE URWAŁ Poland
28 Adrian Chabior Zakład Wodociągów i Kanalizacji Poland
29 Grzegorz Stępień Gorzkowice Poland
30 Maciej Kogut - Poland
31 Tomasz Rutkowski Pacific Toruń Poland
32 Jakub Gryzlo trenujrower.pl/JSC Jasło Poland
33 Mateusz Kiełpiński KTT Cycling. Poland
34 Jakub Błoniarczyk brak Poland
35 Michał Pawłowski MUSZYNA Poland
36 Wojciech Wszołek Niezrzeszony Poland
37 Stanisław Wszołek Niezrzeszony Poland
38 Joanna Głowacka Roweromania Poland
39 Rafał Mazur Łabowa Poland
40 Tadeusz Szewczyk PTG Sokół Dobrków Poland
41 Henryk Szczepaniak - Poland
42 Andrzej BILEWICZ GORANGA TEAM Poland
43 Alan Michalski JKK Jędrzejów Poland
44 Grzegorz Orzyszek Brak Poland
45 Łukasz Orzyszek brak Czech Republic
46 Sławomir Tokarz brak Poland
47 Joanna Ziomek CFE team Poland
48 Wacław Zgłobicki jadę bo lubię Poland
49 Izabela Owsiak - Poland
50 Marcin Janczak Łabowa Poland
51 Piotr Stawicki Pacific Toruń Poland
52 Witold Szmuc Jubiler Szmuc Poland
53 MARCEL MAZUR B I K E Poland
54 MAREK ANTUSIAK OSP NOWA WIEŚ Poland
55 Grzegorz Mazur B I K E Poland
56 Arkadiusz Mazgaj OSP Nowa Wieś Poland
57 Magdalena Majka TKKF UKLEJNA Myślenice Poland
58 Wiesław Witek ULTREK Poland
59 Borys Klaczkowski GIORRE Sport Team Poland
60 Dorota Fryc brak Poland
61 Antoni Kida GKK OPTY Grodzisk Mazowiecki Poland
62 Piotr Stach - Poland
63 Sebastian Klaczkowski GIORRE Sport Team Poland
64 kordian kaltbach JLL CYCLING TEAM Poland
65 Michał Stach - Poland
66 Grzegorz Wojtarowicz GOLD BIKE Poland
67 Adrian Kuś Łyda Musi Podawać Poland
68 Artur Karwowski 1 Poland
69 Irmina Skorupa Skorupa Triathlon Poland
70 Michał Swolkień Urocentrum Poland
71 Maximilian Borek TRIMEN A.Wróbel i Wspólnicy sp.j. Poland
72 Jacek Groń Masaż i Terapia Manualna- Jacek Groń Poland
73 Tomasz Cabaj - Poland
74 Marcin Borgieł Romski Klub Kolarski KEREK Poland
75 Bartłomiej Konieczny LBK Poland
76 Andrzej Karpiel - Poland
77 Michał Mrowka Pchamy! Pchamy! Poland
78 Łukasz Kogutowicz Bike Team Łąkta Górna Poland
79 José Carlos Robles Castilla Spain
80 Wojciech Bartyński PGE Obrót S.A. Poland
81 Zygmunt Tuszyński PGE Obrót S.A. Poland
82 Marlena Warzywoda MAKi Poland
83 Piotr Janiak Janiak RajSport Active Poland
84 Daniel Różana Rowerowo official team Poland
85 Bartłomiej Grodecki PGE Obrót S.A. Poland
86 ANDRZEJ MARCINEK 50upAT Poland
87 Przemysław Mońko Smurfit Kappa Adventure Team Poland Poland
88 Danuta Żarek brak Poland
89 Bartosz Zięba Amator Poland
90 Marek Duklanowski RM Szczecin Poland
91 Karol Krzysztoń Gran Fondo Nowa Huta Poland
92 Paweł Jurczyk brak Poland
93 Piotr Jurczyk brak Poland
94 Amadeusz Weberbauer Spokojnie Spokojnie Poland
95 Witold Filas Ultrek Poland
96 Paulina Sklorz Misiory Poland
97 Rafał Smyczyński Misiory Poland
98 Małgorzata Kaszuba AZS UEK Poland
99 Dominik Siwiec Sędziszów Małopolski Team Poland
100 Paweł Kowalczyk KT Szprotawa Poland
101 Dariusz Pol Banda Puchatka Poland
102 Michał Iwankiewicz Zgrupka Luboń Poland
103 Hubert Iwankiewicz Zgrupka Luboń Poland
104 Piotr Sobczak - Poland
105 Maciej Genc HTH Team Poland
106 Andrzej Andrzejewski Gliwice Poland
107 Damian Franuszkiewicz brak Poland
108 Kacper Gałwa Kolarsko-biegowy klub sportowy Radomsko Poland
109 Bartosz Strzelecki Brak Poland
110 Wojciech Baranowski brak Poland
111 Krzysztof Puchałka Berdyk Team Poland
112 Robert COGIEL Opp Katowice Poland
113 Katarzyna Stelmach Luks Grodno Nowogród Poland
114 Mariusz Jankowicz brak Poland
115 Wojciech Sebzda brak Poland

Drużyny

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Wojciech Sebzda
brak
Poland
2 Mariusz Jankowicz
brak
Poland
3 Wojciech Baranowski
brak
Poland
4 Bartosz Strzelecki
Brak
Poland
5 Damian Franuszkiewicz
brak
Poland
6 Piotr Sobczak
-
Poland
7 marcin nędzka
-
Poland
8 Hubert Iwankiewicz
Zgrupka Luboń
Poland
9 Michał Iwankiewicz
Zgrupka Luboń
Poland
10 Rafał Smyczyński
Misiory
Poland
11 Paulina Sklorz
Misiory
Poland
12 Piotr Jurczyk
brak
Poland
13 Paweł Jurczyk
brak
Poland
14 Danuta Żarek
brak
Poland
15 Bartłomiej Grodecki
PGE Obrót S.A.
Poland
16 Zygmunt Tuszyński
PGE Obrót S.A.
Poland
17 Wojciech Bartyński
PGE Obrót S.A.
Poland
18 Wojciech Fraś
-
Poland
19 Kamila Szymańska
brak
Poland
20 Andrzej Karpiel
-
Poland
21 Tomasz Cabaj
-
Poland
22 Adrian Kuś
Łyda Musi Podawać
Poland
23 Michał Stach
-
Poland
24 Sebastian Klaczkowski
GIORRE Sport Team
Poland
25 Piotr Stach
-
Poland
26 Dorota Fryc
brak
Poland
27 Borys Klaczkowski
GIORRE Sport Team
Poland
28 Grzegorz Mazur
B I K E
Poland
29 MARCEL MAZUR
B I K E
Poland
30 Marcin Janczak
Łabowa
Poland
31 Izabela Owsiak
-
Poland
32 Sławomir Tokarz
brak
Poland
33 Łukasz Orzyszek
brak
Czech Republic
34 Grzegorz Orzyszek
Brak
Poland
35 Henryk Szczepaniak
-
Poland
36 Rafał Mazur
Łabowa
Poland
37 Stanisław Wszołek
Niezrzeszony
Poland
38 Wojciech Wszołek
Niezrzeszony
Poland
39 Jakub Błoniarczyk
brak
Poland
40 Maciej Kogut
-
Poland
41 Wojciech Rząsa
ALE URWAŁ
Poland
42 Michał Bednarski
Hansgrohe
Poland
43 Rafał Hampel
Hansgrohe
Poland
44 Katarzyna Ilnicka
Hansgrohe
Poland
45 Artur Kulas
Hansgrohe
Poland
46 Sławomir Kacprzak
Hansgrohe
Poland
47 Łukasz Jadczyk
Hansgrohe
Poland
48 Artur Getke
Hansgrohe
Poland
49 Tomasz Pol
Hansgrohe
Poland
50 Janusz Klaczyński
Hansgrohe
Poland
51 Maciej Klaczyński
Hansgrohe
Poland
52 Bartosz Kubiak
Hansgrohe
Poland
53 Jarosław Malarczyk
Hansgrohe
Poland
54 Jakub Malarczyk
Hansgrohe
Poland
55 Bartosz Marcinkowski
Hansgrohe
Poland
56 Paweł Mazur
Hansgrohe
Poland
57 Jakub Tomaszewski
Hansgrohe
Poland
58 Jarosław Stankiewicz
Hansgrohe
Poland
59 Anna Turuk
Hansgrohe
Poland
60 Michał Janiszewski
Hansgrohe
Poland
61 Przemysław Wojdat
Hansgrohe
Poland
62 Magdalena Kordas
brak
Poland
63 Maciej Belcer
ALE URWAŁ
Poland
64 Krystian Puc
Łyda Musi Podawać
Poland